Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

İnşallaj cnm baslıcaz bi hafta sonra regl olcam ozaman arıycam randevu alcam ama işte yücel bey 26sında orda olmayacakms bakalm artk
canım ben yücel hoca olmasa, hüsamettin bey olsa diye dua ediyordum giderken. buna canını sıkma. bütün kontrollerimde hüsamettin bey vardı ve bak pozitif çok şükür. olacaksa oluyor, olmayacaksa yada pozitifin ardından yere çakılacaksam yine olmayacak. nasip bu.

canım ben yücel hoca olmasa, hüsamettin bey olsa diye dua ediyordum giderken. buna canını sıkma. bütün kontrollerimde hüsamettin bey vardı ve bak pozitif çok şükür. olacaksa oluyor, olmayacaksa yada pozitifin ardından yere çakılacaksam yine olmayacak. nasip bu.
Dogru soluosun canm ama ben cok uzaktan gelcem okadar yol..zaten yucel hcoa ılk muayenede ben goruyum gerısını orda devam edeblrsn demıstı sındı yucel hıca yoksa gıtmeyı dusunmuyorm acıkcası ılk muayenemı yaptrablrm burda..ama kısmet rabbim ol desin yeter...hayrlısı olsun hakkmızda

Çok teşekkür ederim darısı sizlere olsun inşallah.

Şimdi bi kaç kan tahlili istedi estrofemi kesti progestannve folik asite devam 15 gun sonra kontrol var ama ona yurtdışında gidecem 1 ay sonra merkezde kontrole gelicem

Canım öngörülen transfer 2 hafta sonra. "Her şey yolunda giderse haftaya Perşembe yumurtaları toplarız" dediler. Hayırlısı inşallah.

Bir sorum olacak bilginiz var mı? Dünden beri dişim ağrıyor. Tüp bebek tedavisi sırasında diş tedavisi oluyor mu? Kanal yapılmıştı yazın, sızlıyor, iyi olmadı galiba :KK43:

Canım öngörülen transfer 2 hafta sonra. "Her şey yolunda giderse haftaya Perşembe yumurtaları toplarız" dediler. Hayırlısı inşallah.

Bir sorum olacak bilginiz var mı? Dünden beri dişim ağrıyor. Tüp bebek tedavisi sırasında diş tedavisi oluyor mu? Kanal yapılmıştı yazın, sızlıyor, iyi olmadı galiba :KK43:
Cnm bana yapılmsyı dr um yapabılirsn demşti ama sormadan bısry yaptrma

canım yapılıyor diye biliyorum ama merkeze sor yinede.

yumurta toplamayı haftaya çarşamba hatırlıyorum, zaten yumurta toplama gününden itibaren heyecan başlıyor. beni her aradıklarında brüksel tüp bebek merkezinden arıyorum demeleri bana çok uzun gelirdi bi an evvel sadede gelsinler isterdim :)

Çok teşekkür ederim darısı sizlere olsun inşallah.

Şimdi bi kaç kan tahlili istedi estrofemi kesti progestannve folik asite devam 15 gun sonra kontrol var ama ona yurtdışında gidecem 1 ay sonra merkezde kontrole gelicem
Gözün aydın canm cok şükür

X