Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım değerin çok güzel artmış. salı'ya belki karından bile görünebilir. bize haber vermeyi unutma

Hcg 5000 i geçince karında görünür diyolar ama göremedi belki bende kiloluyum biraz ondanda olabilir bruksel fln olsa baktırırıımda devlet hastanesinde istemem vajinal ultrason
Boo.şu içip. Git belki daha rahat görülür canım m takvimin hayırlı olsun . Sağlıkla kucağına al inşallah .

ya eşim normal gününde kan verelim bekleyelim istiyor. dün gece hafif bi kanamam oldu. yerleşme kanaması gibi. birazda değerim yükselmiş olur diye itiraz etmiyorum bende. ptesi kan testi yaptıracağız inşallah. kumralcığım sağol canım.

canlarım allah'ıma bin şükür bugün gebelik testinde ikinci çizgiyi gördüm. biraz silik ama olsun, kan için günümü bekleyeceğiz
Canımmmmmmmmbak aynen dedıgm gibi oldu hadi gözün aydın inan okadar mutlu oldmki tüylerim diken diken oldu bizlerede umut ol inşallah degerın kat kat artarak devam eder saglıgıyla kucagına alırsın bebişlerini icimden gecenide solemeden edemıcem ikiside tutundu gibime gelıyo hadi inşallah bu arada merkezi ara canm mutlaka kanama ıcın azda olsa ara soyle belkı bı onerılerı olur

Amin canm inşallah sornada sen:)umut doldu icim guzel bi haber aldık bakalm inşallah bızlerde o güzel haberi vericez
Evet ya merkezden biri daha hamile kalınca çok mutlu oluyorum.sen de hamileeeyyimm diye yazacaksın ınaniyorum
P pembe ucurtma ile biz biraz acı yaşadık Rabbim bize de nasip eder inşallah

arkadaşım burda bende her gebelik haberinde aynı şeyi yaşıyorum. her haber bir umut bizlere. bu yüzden ilk haber verdiğim kişiler arasındasınız. ailemizde bile hala bilmeyenler var. ama sizlerle gönül bağımız başka. yumurtalar toplanırken de sizler dua ettiniz, ilk başarısız tedavide de sizler teselli ettiniz. her daim dua etcem rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin.

bende idrar kitinde çıktığına göre ikiside tutundu diye düşünüyorum hadi inşallah :) canım kanama dedim ama o tarif edebileceğim bişey değil hafif pembelik gibi tırnak kadar bişeydi. tekrar olsaydı merkezi arardım ama gerek duymuyorum. kan tahlili bi yapayım da bakalım yine güzel haberlerle geleyim buralara

Ayyyy! Canım o kadar sevindim ki anlatamam.
Çok şükür! Dua ettiğim gibi güzel bir haberle yazdın. Değerlerin kat kat artsın, bebecikler sağlıkla tutunsun inşallah
Umut oldun bize. Arkandan gelmeyi ve İstanbul'da göbek tokuşturmayı diliyorum

canım bu ne güzel bir duygu rabbim sana yaşattı bizlerede dua et lütfen tüp bebek ortalama ne kadara mal oluyor bilgi verirmisiniz allahım kucagına almayıda nasip etsin

eejanaika canım benim çok sevindim, allahım tamamına erdirsin, inşallah tüm isteyenler tez Zamanda müjdesini alsın, tüm hamilelikler Mutlu bitsin inşallah.
Kumral-ada bizim meleklerimiz cennet bahçesinde, merkezdeki bebeciklerimiz inşallah bir gün kollarımızda olur. Her pozitif haber bize umut, hele ki eejanika nın güzel haberleri beni sevinçten ağlatır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…