Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ayyyy! Canım o kadar sevindim ki anlatamam. :KK200:
Çok şükür! Dua ettiğim gibi güzel bir haberle yazdın. Değerlerin kat kat artsın, bebecikler sağlıkla tutunsun inşallah :KK5:
Umut oldun bize. Arkandan gelmeyi ve İstanbul'da göbek tokuşturmayı diliyorum:anneadayı::anneadayı:
canım benim :KK200: inşallah canım inşallah. dilerim ki güzel haberlerle dolsun burası. seninde tedavin için hep dua ediyorum rabbim büyük, lütfu sonsuz.. tokuşturcaz canım gör bak :KK66:

eejanaika eejanaika canım benim çok sevindim, allahım tamamına erdirsin, inşallah tüm isteyenler tez Zamanda müjdesini alsın, tüm hamilelikler Mutlu bitsin inşallah.
Kumral-ada Kumral-ada bizim meleklerimiz cennet bahçesinde, merkezdeki bebeciklerimiz inşallah bir gün kollarımızda olur. Her pozitif haber bize umut, hele ki eejanika nın güzel haberleri beni sevinçten ağlatır :KK200:

güzel arkadaşım canım benim nasip ne değişik bir şey. geçen aylarda size sevindim ben negatifi aldım. bugün kendime seviniyorum size dua ediyorum. yarın ne olur bilinmez. eşimde bende öyle çok zıp zıp mutlu değiliz korkuyoruz çünkü.

melekleriniz cennet bahçesinde ellerinizden tutmak için bekliyor. inşallah bi sonraki tedaviniz yakın, hayırlı, başarılı olsun. burda sizinle üzülüp sizinle mutlu oldum rabbim evlatlarımızı da birlikte büyütmeyi nasip etsin. aklımla, gönlümle, dualarımla sizinleyim :KK200:

güzel arkadaşım canım benim nasip ne değişik bir şey. geçen aylarda size sevindim ben negatifi aldım. bugün kendime seviniyorum size dua ediyorum. yarın ne olur bilinmez. eşimde bende öyle çok zıp zıp mutlu değiliz korkuyoruz çünkü.

melekleriniz cennet bahçesinde ellerinizden tutmak için bekliyor. inşallah bi sonraki tedaviniz yakın, hayırlı, başarılı olsun. burda sizinle üzülüp sizinle mutlu oldum rabbim evlatlarımızı da birlikte büyütmeyi nasip etsin. aklımla, gönlümle, dualarımla sizinleyim :KK200:
Can'ım benim, nasip dediğin gibi, inşallah bu önümüzdeki aylarda güzel haberler birbirine karışır sen minnoşların gelişim müjdelerini yazarken peşpeşe pozitif haberleri alırız, veririz inşallah.
Temkinli ama olumlu düşün Can'ım benim, sen zaten böyle yaparsın, Rabbim kolaylıklar versin.

canım işte bizim 3250 gibi bişey olmuş tl ye çevirince. sen geride kaç embriyon vardı? hangi ay düşünüyorsun?
Benim 5 embriyo var ama orta kalite diye biliyorum . Ben henüz düşünemiyorum kuzum. Yaza belki Allah kısmet ederse . Sen bize de dua et .

Benim 5 embriyo var ama orta kalite diye biliyorum . Ben henüz düşünemiyorum kuzum. Yaza belki Allah kısmet ederse . Sen bize de dua et .
canım benimkilerde orta kaliteydi. hatta dondurmaya değer mi emin olamadılar 6.güne kadar gözlemlediler. demem o ki orta kaliteyi yabana atma. vakti saati ne zamansa, kolaylık ve sağlıkla çarçabuk gelsin tatlım. dualarım hepimiz için..

canım benimkilerde orta kaliteydi. hatta dondurmaya değer mi emin olamadılar 6.güne kadar gözlemlediler. demem o ki orta kaliteyi yabana atma. vakti saati ne zamansa, kolaylık ve sağlıkla çarçabuk gelsin tatlım. dualarım hepimiz için..
Ayy nesersotun ve senin ikiz mi acaba çok heyecanlı :)))

X