Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

aynen minciracak yerim yok benim :))
xs giyiyorum. Ayy 56 kilo olsam iyi olur. Aslında çok yemek yerim ama işte kilo yapıcı şeyler değil yediklerim

eejanaika güzeliz biz güzelim, bu durumda göbek vız gelir tırıs gider. İçime çekiyorum ben de :) Allah tez zamanda içini doğal olarak doldursun.
Ne, kaç kalori ben hiç anlamam ama içinde soğan, nane, hellim, yoğurt, yumurta ve un var. Bir poğaça kadardır belki kalorisi.

o göbeğe sorulmaz mı içerde yer var madem dışarda işin ne?

xs giyenlere sesleniyorum gelin m bedende buluşalım :)

yarın yeniden şehirdışına çıkıyorum kızlar. benim regl sinyal vermeye başladı. sanırım tedaviye start vermem yakındır.

çeksek bile içeri girmeyen göbüşlerimiz olsun dilerim ey tanrım bana üç tane, üç de yetmez beş taneeee ver Allahım ver!

Amin! :)))
İyi yolculuklar canım. Tedavin hayırlı olsun inşallah.

Ben sabah merkezdeydim opu yapıldı 13 yumurta toplandı sağlıklı döllenirler inşallah
canım inşallah.. bugün sıra beklerken bi bayan test için gelmiş o hamilelik haberini aldı. bir bayanda doğum yapmış 1 hafta evvel. kontrole gelmişti. burası çok aktif olmadığı için bunları görmek bana iyi geldi.

sağol canım. bugün hormonlara bakıldı ücret ödedim. ama pazartesi sadece rahime bakılacağı için ödeme alınmayacakmış.
Hormon testlerine ödedin yani sadece di mi doktora ayrı muayane ücreti vermedin .
Ne güzel ya ben de İstanbul da olsam orda kontrollerim yapılsa bu konuda sanslisiniz :) güzel beslen sağlıklı şeyler ye bakim annesi bebisimize iyi hazırlan.

canım evet sadece hormonlar için ödeme aldılar. senin tedavin için ne kadar beklemen gerekiyor? beslenmeme dikkat etmeliyim haklısın canım. şimdi ilaçlar için daha düzenli besleneceğim. herşey allah'dan tatlım bunlar hep bahane ama içim rahat etsin işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…