Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Alya1437 eejanaika kızlar hemen hemen aynı zamanlarda başlıyacagız sanrm..benmde aralknsonu adetim gelecek o yuzden yılbasına denk gelecek bıde amelıyat olalı tam ıkı ay olmuyo o yuzden ocak sonuna dogru olacak regl ıle başlamayı dusunuyorz allah ızın verırse inşallah..umarm hakkımızda hayrlısı olur.. Alya1437 cnm regl oldum bitti suan 11.günümdeyim.6gun gec geldı adetım amelıyattan dolayı ..burda kendı dr uma muayne olcam yakın zamanda bı baksın bakalm ne durumdayım:)

Dcu senin kadar heyecanliyim sanırım . Ama testlerini yaptirmadan başlama tup bebege. Trombofili testleri sonuçları geç çıkıyor hemen yaptırmaya başla

Bir yerden başlamak gerekiyor. İnşallah herşey iyi gider canım ve ameliyata gerek kalmaz. Tedavin hayırlı olsun.

Dcu senin kadar heyecanliyim sanırım . Ama testlerini yaptirmadan başlama tup bebege. Trombofili testleri sonuçları geç çıkıyor hemen yaptırmaya başla
Benden de pıhtılaşma testlerini istediler. Pıhtılaşma çıkarsa ilaçları kullanmaya transferden önce mi baslaniyor? Ben transferden sonra oksapar ve coraspin kullanmistim. Aynıları mi kullanılıyor yine?

Benden de pıhtılaşma testlerini istediler. Pıhtılaşma çıkarsa ilaçları kullanmaya transferden önce mi baslaniyor? Ben transferden sonra oksapar ve coraspin kullanmistim. Aynıları mi kullanılıyor yine?
Kaç gende pihtilasma olduğu ve kilona göre doz ayarlanır. Ben 0.4luk oksapar ve coraspin kullandim transferle.kullanmaya başladım .

iyi demişsin canım. zaten en hassas kırılgan olduğumuz konu bu. biz kadınlar olarak onca iğneyi ilacı başka neden kabul edelim? bak hala geçen tedavide aldığım kiloları vermeye uğraşıyorum. her yönden zor bişey bu. durumun kendisi bu kadar yıpratırken dışardan birilerinin eklenmesine hiç gerek yok bence

canım hepimiz için güzel günler yakın olsun dilerim

Yücel beyle ameliyattan sonra kaç kere konuştum hiç ters konuşmadı sağolsun bütün sikayetlerimi dinleyip açıklama yaptı. Hemşireye bir soru sordum off skldm der gibi cevapladı.
Ay bu igneler bir beni zayıflatiyor heralde . Şimdi yavaş yavaş kilo alıyorum çok şükür.

Kaç gende pihtilasma olduğu ve kilona göre doz ayarlanır. Ben 0.4luk oksapar ve coraspin kullandim transferle.kullanmaya başladım .
Tesekkurler canım. Sinirlerimiz oldukça gergin. Bu aşamaya gelene kadar da doktorlara olan guvenimizi kaybediyoruz maalesef. Yucel hocaya ve ekibine cok guvenmeme ragmen coğu zaman kendimi araştırma yaparken buluyorum :) bilinçaltına yerleşmiş bir kere. İnsallah bu sefer bebeğini sağlıkla kucağına alırsın arkadasim

Kızlar hepinizin kandili mübarek olsun.
Rabbim hepimizin eksiğini tamamlasın.
Kumral-ada canım ben de merkezle ilgili seninle aynı fikirdeyim. Yücel hocayı kesinlikle ayrı tutuyorum onu çok seviyorum, önce Allah'ın sonra yücel Karaman ın sayesinde hayatımın en güzel haftalarını yaşadım. Lakin Kaybımdan iki gün önce farklı bir akıntım oldu, merkeze sordum normal dendi. Meğer rahim ağzı tıkacı/nişanmış gelen akıntı. Sonraki günün akşamı da aniden sancım başladı ve bebeğimi kaybettim. Kendimi yiyip bitiriyorum kontrole gitseydim belki açılma farkedilir serklaj yapılırdı, bebeğim benimle olurdu.
Bizler kolaylıkla hamile kalmamışız, merkez de bu hassasiyetle yaklaşmalı. Bu sitemimi dile getirdim, tedavi-operasyonlar için kesinlikle Yücel Karaman doğru tercih, ben hemşirelere de kusur bulamıyorum doktor takip ettiği gebe hastası ile iletişimde olmalı bu süreçte...
inşallah bir daha gebe kalırsam takipler için merkeze gitmem diye düşünüyorum. Tedaviye başlayacak arkadaşların da asla olumsuz düşünmesini istemem. İnşallah hepiniz emeklerinizin karşılığını alırsınız, sağlıkla yavrularınıza kavuşursunuz.

Canım ameliyat sonrası reglin günlerinin oynaması normalmiş.

Canım hangi testleri yaptıralım öncelikli? Almanya'da ben şu testi istiyorum deyince yapmıyorlar Ne desem de yaptırsam acaba. Trombofili nedir?

Bir yerden başlamak gerekiyor. İnşallah herşey iyi gider canım ve ameliyata gerek kalmaz. Tedavin hayırlı olsun.
Teşekkür ederim canım. Sigorta başvuru formunu yeni aldık daha. Onaylanması 2-3 hafta sürüyor. Ve burdki klinik uzun protokolü uyguluyor. 15. gün muayene ediyor, 18-21. günarasında bir gün, yumurtalıkları kontrol altına almak amacıyla 2 hafta doğum kontrol hapı kullanılıyor. Adetin ilk günlerinde ise hormona başlanıyor sanırım. Kapsamlı konuşamadık henüz, ama telefonda buna benzer bir şeyler söylediler, Almancam anlamaya yettiyse :) Hayırlısı olsun inşallah. Sen nasılsın?

Canım hangi testleri yaptıralım öncelikli? Almanya'da ben şu testi istiyorum deyince yapmıyorlar Ne desem de yaptırsam acaba. Trombofili nedir?
Ben yaptırdığım testleri yazayım
*kromozom analizi (esle beraber)
*protein s ve c
*antitrombinIII
*mthfr 1298
*mthfr 677
*faktör V
*Antikardiyolipin ıgm ıgg
*lupus antikogulan
*faktör V leiden
Bunlar benim yaptırdıklarim daha eksikler var ama
Trombofili kan pihtilasmasi ile ilgili testler.
Eşime de sperm dna hasarına baktirdik

eejanaika canım ben 6 gün kadar puregon kullanmıştım. Hiç çıkmaz normalde ama yüzümde sivilceler var şimdi. İki aydır geçmiyor. Cuma gördüğüm doktora sordum, "Hormon ilacı yapar" dedi. Nasıl geçecek acep?

Teşekkürler canım. Bunlara ek olarak Trombofili diye mi isteyelim?

sen o metabolizmayı bana yolla. azıcık kilo vereyim geri vercem söz

tatlım kariyer sahibi, ilmiyle belli bir olgunluğa gelmiş insanın farkı işte. şu da var ki şimdi ki ruh halimde olsam tersleyen hemşireye haddini bildirirdim. bence insan yaptığı işi ya çok iyi yapmalı ya hiç yapmamalı. bu çöpçü için de böyle kuaför yada doktor için de..

tatlım ben ergenlikte bile sivilce görmedim ama bu tedavide ilaç mı stres mi bilmem sivilce sahibi oldum senin gibi. aynı zamanda vücudumda ödemler geçmedi hala. geçenlerde spor salonuna kayıt oldum. hocayla konuşurken kilo vermek istediğimi söyledim de bana tedavide aldığım hormonlardan dolayı hormon dengemin hala oturmamış olacağını söyledi. hormonların tam olarak eski düzene dönmesi 6 ay sürer dedi. buna istinaden sivilce sorunumuz hormonlardan kaynaklanıyorsa beklemekten başka yapacak bişey yok bence. cildim için tek yaptığım temizlemek ve nemlendirmek. kendi doğal dengeme dönmek için hiçbişey yapmıyorum..

Fitness'a başlıyorsun ne güzel. Keyifle yap sporunu canım. Ödemler gider farkında bile olmadan. Doktor bana da bir şey önermedi. Doğru söylüyorsun, doğal dengeye dönmek için müdahale etmeyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…