Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kalinkaaa d vitamini çok önemliymiş araştırıyorum ben de . Benimki 13 çıktı çok çok az takviye aldım kullanıyorum bakalım

Kalinkaaa d vitamini çok önemliymiş araştırıyorum ben de . Benimki 13 çıktı çok çok az takviye aldım kullanıyorum bakalım
Benim de 11 çıkmıştı canım vitamin kullandım ama tekrar baktırmadan bırakmıştım yine baktırıcam bakalım. Düşüğe bile sebep oluyormuş aslında özelde mi baktırdın sen devlette mi? Devletse hangi bölüme gidip ne dedim canım? Ben özelde baktırmıştım oldukça masraflıydı:/

çok şükür canım rabbim bugünümü aratmasın.

sana kolaylıklar dilerim tatlım. önce sen iyi olmalısın tabii ki

Ben medium olmak istiyorum xs güzel değil :)
Morfoloji ben de takigim ama artmiyor malasef bizimki %1
artmaz diyor doktorlar zaten. bizim 0 canım. daha sonra hiç spermiogram yapılmadı. gerek yok dediler ama bu kadar ilaç vs kullanıyor, bitince bi tekrar test yaptırsın isterim..

Ben devlette baktirdim tup bebek bölümü bakmış bana eşime Hematoloji bölümü bakmış . Devit 3 mu kullandın ben onu kullanmıyorum içinde bha var diye

artmaz diyor doktorlar zaten. bizim 0 canım. daha sonra hiç spermiogram yapılmadı. gerek yok dediler ama bu kadar ilaç vs kullanıyor, bitince bi tekrar test yaptırsın isterim..
Neden morfoloji kötü oluyor ki eşinde varikosel var mı bir de küçükken ateşli hastalık geçirmış mi

çok şükür canım rabbim bugünümü aratmasın.

sana kolaylıklar dilerim tatlım. önce sen iyi olmalısın tabii ki
Saol canım hepimize kolaylık iyilik versin Allah
Ben devlette baktirdim tup bebek bölümü bakmış bana eşime Hematoloji bölümü bakmış . Devit 3 mu kullandın ben onu kullanmıyorum içinde bha var diye
devit3 kullandım canım. Sen ne kullanıyorsun ben de bakayım ona?

İnsallah görürüm canım dualarımdasiniz. Biri orta diğeri iyi kalite mi canım . Şu deltacortril denen ilaçtan çok korkuyorum kalca ve bacak ağrılarımda doktor kortizon kullandın mi diye sormuştu .

Deltacortil ne için veriliyor canım? Ne zaman başlanıp ne zaman bırakılıyor?

Zaten yazmışsın sorubum cevabını Kumralcım. Transferden 5 gün evvel başlanıp ne zaman bırakılıyor peki? Tutunmayı mı kolaylaştırıyor acaba?

Mormeneksem Kumral-ada D vitamini normal değerleri kaç? Bana en son 1 yıl önce VITAMIN D 25 OH bakılmıştı. Değerin düşük olduğu söylendi. Ve yüksek doz bir D vitamini verildi. Tekrar ölçtürsem mi acaba?

Neden morfoloji kötü oluyor ki eşinde varikosel var mı bir de küçükken ateşli hastalık geçirmış mi
canım eşim küçükken kv bunalıma mı girmiş artık ne olduğunu bilmiyorum, eşime akrabalar bakmış epey bi zaman. bende sordum bu soruyu ama bilinen bişey yok ne yazık ki. varikosel yok. genetik belkide..

eejanaika benim eşim ateşli hastalık geçirmış bir de akraba evliliği bu neden olabilir mi bilmiyorum
Bizde de düşük morfoloji problemi var. Sebebini ben de merak ediyorum kızlar. Biyolog bir arkadaşımın söylediği, morfoloji daha bebek anne karnındayken belirli olurmuş. Hatta gebeliğin ilk haftalarında, çocuğun üreme organları oluşurken. Ne kadar doğru bilmiyorum ama keşke ilerlemesi için yapılacak bir şey olsaydı.

Bugün aradılar merkezden 13 yumurtanın 10 u olgunmul 5 i döllenmiş artık onların bölünmesini beklicez bizim sorunda azosperm eşimde ben opu olurken mikro tese oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…