Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

tatlım ben ergenlikte bile sivilce görmedim ama bu tedavide ilaç mı stres mi bilmem sivilce sahibi oldum senin gibi. aynı zamanda vücudumda ödemler geçmedi hala. geçenlerde spor salonuna kayıt oldum. hocayla konuşurken kilo vermek istediğimi söyledim de bana tedavide aldığım hormonlardan dolayı hormon dengemin hala oturmamış olacağını söyledi. hormonların tam olarak eski düzene dönmesi 6 ay sürer dedi. buna istinaden sivilce sorunumuz hormonlardan kaynaklanıyorsa beklemekten başka yapacak bişey yok bence. cildim için tek yaptığım temizlemek ve nemlendirmek. kendi doğal dengeme dönmek için hiçbişey yapmıyorum..
Canim ben sağlıklı beslencem diye kilo alamıyorum . Ekmek çok çok az yerim onu da birakcm. Karbonhidrattan uzak dururum . Bizim evde pirinç yenmez. Sebze ağırlıklı beslenirim. Kurudum kaldım :) karatayciyiz biz esimle:)) ben o iğnelerle zayifladim çünkü eşim beni istanbul da hep yürüttü . Gezelim diye diye :))

Kızlar özellikle valiente valiente bacağıma vuran agrinın sebebi bulundu sonunda . Zorlanmadan dolayi kalcada ödem oluşmuş. KürtaJdan sonra olduğu için sanırım o masadaki o pozisyondan dolayi zorlandı doktorda olabilir dedi. Neyse ki ciddi birsey yokmuş . Dınlenmem gerekiyormuş.

Kızlar özellikle valiente valiente bacağıma vuran agrinın sebebi bulundu sonunda . Zorlanmadan dolayi kalcada ödem oluşmuş. KürtaJdan sonra olduğu için sanırım o masadaki o pozisyondan dolayi zorlandı doktorda olabilir dedi. Neyse ki ciddi birsey yokmuş . Dınlenmem gerekiyormuş.
Aa cok gecms olsn canm benm..sebebınn bulunmasına sevındm ama yoksa icin icini yerdi..inşallah en kısa zamanda gecer agrın..nası olmus oyle ya:KK43:okadar zorluyolarnıyms:KK43:((((

Geçmiş olsun Kumralcım. Ciddi bir şey yokmuş şükür. Dikkat et, dinlen. Bu arada ekmeği nasıl azalttın, bravo. Ben çok seviyorum, nasıl azaltırım bilmiyorum. Aha da bu akşam hellimli ekmek yapıyorum :)

Geçmiş olsun Kumralcım. Ciddi bir şey yokmuş şükür. Dikkat et, dinlen. Bu arada ekmeği nasıl azalttın, bravo. Ben çok seviyorum, nasıl azaltırım bilmiyorum. Aha da bu akşam hellimli ekmek yapıyorum :)
Gluten denen şey o kadar zararlı ki kısırlığa bile neden olabiliyormus . Ekmek de gluten var . Alisiyorsun zamanla :)

Aa cok gecms olsn canm benm..sebebınn bulunmasına sevındm ama yoksa icin icini yerdi..inşallah en kısa zamanda gecer agrın..nası olmus oyle ya:KK43:okadar zorluyolarnıyms:KK43:((((
Bilmiyorum ki neden öyle oldu o bir ihtimal. En azından sebebi bulundu şükürler olsun

Kumral-ada Kumral-ada kuzum öncelikle geçmiş olsun. sebebi öğrenilmiş sevindim valla önemli bişey değilmiş şükür.

ekmek kısmına gelince ben olsam glutensiz undan ekmek yapardım ama yapardım. hiç karbonhidrat almıyor değilsindir dimi? o da sağlıklı değil sonuçta. Yürümek etkili haklısın ama genetik yatkınlık da önemli. ben mesela kendimi bildim bileli kilo almamaya yada vermeye çalışıyorum. şans .. nasip..

Kumral-ada Kumral-ada kuzum öncelikle geçmiş olsun. sebebi öğrenilmiş sevindim valla önemli bişey değilmiş şükür.

ekmek kısmına gelince ben olsam glutensiz undan ekmek yapardım ama yapardım. hiç karbonhidrat almıyor değilsindir dimi? o da sağlıklı değil sonuçta. Yürümek etkili haklısın ama genetik yatkınlık da önemli. ben mesela kendimi bildim bileli kilo almamaya yada vermeye çalışıyorum. şans .. nasip..
Glutensiz undan denemedim canım. Glutensiz ekmek aldım bir kez, sertti diğerlerine göre. Ununu alıp deneyebilirim hakkaten :)

Ekmek çok az yiyorum . Glutensiz un yok malasef . 1950 illerde sanırım buğdayın genetiği yle oynanmış. Tamamen bırakmak istiyorum aslında. Karbonhidrat sadece unda yok canım sebzelerin içinde de var aslında . Şu anda tamamen sağlıklı b3sleniyorum diyemem m arada kaçamak tatlı yiyorum malasef .

ben ekmeğimi kendim yapmak istiyorum ama henüz sadece araştırma geliştirme safhasındayım :)
Canım burda glutensiz unlar mevcut bio marketlerde. Uygun zaman bir deneyeceğim. Almanya'nın ekmekleri meşhur. Direnmek zor :) Ben kilo olarak alt sınırdayım :KK43: diyetimi değiştirme lüksüm yok malesef. 49-50 kiloyum, "kilo kaybetme" dedi doktor. Benim bildiğim Hellim peynirli ekmek tarifi var, Kıbrıs'lı arkadaşımdan öğrendiğim. Daha çok tuzlu pasta gibi formu. Tarifini yazayım sana.
Ama ekmek yemediğim zamanlar sofradan daha dinç kalkıyorum, bu da bir gerçek. İngiltere'de yanında yaşadığım ev sahibi aile asla ekmek yemezdi. Yemekte ana yemeğin yanında her akşam, her akşam haşlanmış patates olurdu.

Canım burda glutensiz unlar mevcut bio marketlerde. Uygun zaman bir deneyeceğim. Almanya'nın ekmekleri meşhur. Direnmek zor :) Ben kilo olarak alt sınırdayım :KK43: diyetimi değiştirme lüksüm yok malesef. 49-50 kiloyum, "kilo kaybetme" dedi doktor. Benim bildiğim Hellim peynirli ekmek tarifi var, Kıbrıs'lı arkadaşımdan öğrendiğim. Daha çok tuzlu pasta gibi formu. Tarifini yazayım sana.
Ama ekmek yemediğim zamanlar sofradan daha dinç kalkıyorum, bu da bir gerçek. İngiltere'de yanında yaşadığım ev sahibi aile asla ekmek yemezdi. Yemekte ana yemeğin yanında her akşam, her akşam haşlanmış patates olurdu.

evet yemek kültürü çocukluktan gelen ve enteresan bişey. aslında pekala ekmek ve tuza alışmayan çocuklar büyütülebilir günümüzde. Zira artık neyin ne olduğunu daha çok biliyoruz.

haşlanmış patates sağlık için mi bilmiyorum evet ekmeğe nazaran masum ama nişasta deposu. ekmek yerine domates yiyen bile var. sanırım yemeğe ek bişey arıyoruz. bende kepekli grissiniyi ekmek yerine kullanırken yemeği de daha az yediğimi farkettim.

değinmeden geçemeyeceğim, pis metabolizmalılar seni ve @Kumral-ada yı elime geçirmeyeyim :sopa:

mübarek bulgur da mı yemiyorsun? tamam tek karbonhidrat un değil ama kepekli pirinç var ne bileyim azıcık etli butlu olayım istiyorsan kompleks karbonhidrat ve meyveye dadanmanı tavsiye ederim :KK66:
:KK48: bulgur yiyorum da ondan da vazgeçmek istiyorum :olamaz: eskiden 60 kiloydum oohh hamur işleri bütün zararlı şeyler ama şimdi yapamıyorum yErsem vicdan azabı çekiyorum . Şimdi 50 kiloyum

evet yemek kültürü çocukluktan gelen ve enteresan bişey. aslında pekala ekmek ve tuza alışmayan çocuklar büyütülebilir günümüzde. Zira artık neyin ne olduğunu daha çok biliyoruz.

haşlanmış patates sağlık için mi bilmiyorum evet ekmeğe nazaran masum ama nişasta deposu. ekmek yerine domates yiyen bile var. sanırım yemeğe ek bişey arıyoruz. bende kepekli grissiniyi ekmek yerine kullanırken yemeği de daha az yediğimi farkettim.

değinmeden geçemeyeceğim, pis metabolizmalılar seni ve Kumral-ada Kumral-ada yı elime geçirmeyeyim :sopa:

değinmeden geçemeyeceğim, pis metabolizmalılar seni ve Kumral-ada Kumral-ada yı elime geçirmeyeyim :sopa:

GPatates

Benim ekmeği bırakamayışım yemek kültürüne örnek :) Kepekli grisiniden memnun kaldın mı? Ekmeği azaltmak için ben de deneyebilirim. Bizi eline geçir ve kahve içelim :)

hhahahha sizi elime geçirirsem mıncırırım diyecekken hatırladım ayol sizde mıncırcak malzeme yok :KK48: yazık kocanıza. adam başını omzunuza koysa kemik batar :KK70:

Kumral-ada Kumral-ada 50 diyosun ayol ben 60 olsam amuda kalkar göbek atarım :KK73:

Alya1437 Alya1437 hala ekmeği azaltmak diyosun iflah olmaz çıtır hatun yaa:ukala: grissini bi ekmek gibi değil tabi illa ekmek yemek istemiyorum diyorsan dukancıların yulaf kepeğinden yaptığı bir tarif var hem kolay hem lezzetli ve sağlıklı. birde yulaf kepeğinin kabızlığa iyi geldiğini düşünürsek deneyebilirsin.. ben yoğurda karıştırıp öğün yapıyorum. içine biraz ceviz de atıyorum güzel oluyor.

istanbul'da toplaşıp kocaman göbüşlerimizle süt içtiğimiz günlerimiz olsun dilerim :KK200:

Ayy, güldüm gece gece. Hakikaten öyle, mıncıracak yer yok
O yulaf ekmeğin tarifi nerede var canım? Denemek isterim. Sana hellimi yazacağım, aklımda.
İnşallah, inşallah göbüşlerimizi tokuşturarak süt içeriz. Hadi inşallah ❤️

Ayy, güldüm gece gece. Hakikaten öyle, mıncıracak yer yok :)))
O yulaf ekmeğin tarifi nerede var canım? Denemek isterim. Sana hellimi yazacağım, aklımda.

Ayy, güldüm gece gece. Hakikaten öyle, mıncıracak yer yok :)))
canım, arama motoruna dukan ekmeği yazınca çıkıyor. hellimli bi ekmekten bahsetmiştin. kalorisi çok mu ki? sen ipincecik olurken geri kalan herkes obez mi olsun ha? dukan ekmeğini bende daha denemedim ama ablam tadı güzel demişti. en iyisi bende yapayım yoksa bebeksiz göbüşüm 40.haftaya doğru gidecek o_O

X