Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

hanımlar aranızda dondurulmuş embriyo transferi yaptıranlar bi bakabilir mi? cuma merkezde kontrolüm var. telefonda randevumu ayarlayan bayan sabah saatine randevu verebildiklerini çünkü tahlil yapıldığını söyledi. kafama takıldı ne tahlili bu? bir de transferden ne kadar önce ilaç kullanmaya başlıyoruz?

Cnm ben daha once dondurulms transferi oldm ama benden ne test istedıler ne bısı..tabı baska merkezde ama ıyı bısey hormonlarına bakılacal demekki.öncesınde bısey kullanmadm galıba tam hatrlamıyorm transferden sonra basladım dıye hatrlıyorm cnm

merhaba ben daha once başka bir merkezde yaptırmıştım e2 ve progesterona bakmışlardı başlarken ve transfer öncesi. ilaç kullanmaya da adetin 2. günü başlamıştım ama rahimim kalınlaşmıyordu belki ondandır.

teşekkür ederim kızlar yarın ola hayrola o zaman. umarım estrafem içmek zorunda kalmam nefret ediyorum ya

teşekkür ederim kızlar yarın ola hayrola o zaman. umarım estrafem içmek zorunda kalmam nefret ediyorum ya
Dondurulmuş embriyo da e2 ve progesteron hormonuna bakılıyor ona göre ilaçlara başlanıyor . Estrofem iceceksin malasef canim . Ben günde 6 estrofem 2 tane de climara fort bant kullandım

Dondurulmuş embriyo da e2 ve progesteron hormonuna bakılıyor ona göre ilaçlara başlanıyor . Estrofem iceceksin malasef canim . Ben günde 6 estrofem 2 tane de climara fort bant kullandım
kumralcığım yaaa çok şişiriyor estrofem beni. ödemden parmaklarımı kapatamıyorum. allahım geçsin bu günler

Kızlar sinirlerim bozuk . Sağ kalcamin üst tarafindan kasiktan bacağıma ve ayak tabanima kadar agri var hiç gecmiyor. Kontrolde bi sorun yok.merkezde birsey demedi . Ne yapcam bilmiyorum . Genel cerrah randevu aldım .

Kızlar sinirlerim bozuk . Sağ kalcamin üst tarafindan kasiktan bacağıma ve ayak tabanima kadar agri var hiç gecmiyor. Kontrolde bi sorun yok.merkezde birsey demedi . Ne yapcam bilmiyorum . Genel cerrah randevu aldım .
canım geçmiş olsun. anlattığın ağrı fıtık, siyatik gibi bi ağrı. ortopediden randevu alsan daha iyi olmaz mı?

Bilemedim ki canım . Böbrek mi apandisit mi fıtık mi ondan aldım . İnşallah bir sorun çıkmaz ama .
apandisitte kusma ateş birde bacakta çekilme oluyor canım. neyse gerekirse ilgili bölüme sevkeder seni. çok geçmiş olsun inşallah basit bişeydir sıkma canını

apandisitte kusma ateş birde bacakta çekilme oluyor canım. neyse gerekirse ilgili bölüme sevkeder seni. çok geçmiş olsun inşallah basit bişeydir sıkma canını
İnsallah basit birşeydir . Tedavi aşamasında bir sorun çıkmaz inşallah. Kurtajdan sonra oldu o yüzden korkuyorum

Canım tedavin hayırlı olsun sonu bebişli olsun inşallah arkadaşlar yazmış, ben dondurulmuş yapmıştım Brüksel'de, hormonlarına bakacaklar aabahki testlerde canım bu da çok iyi tabi tedbirli gitmek. Estrofem de var tabi adetin ikinci ya da beşinci günü ilaca başlanıyordu tam hatırlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…