Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar benm amelıyat yerımde sol taraftakinde morarma var normalmı bu sizce

Kızlar dua eden soran yanmda olan herkese cok teşekkrederim ben amelıyatmı oldum suan hafıf agrılatm var kendımı iyi hıssedıyorm sımdlk:)yarın yola cıkıcaz
çok geçmiş olsun. önce sağlığına sonra da bebişine en yakın zamanda kavuşursun inşallah :)

İyi akşamlar kızlar ben kurtajdan sonra ilk adetimi oldum çok geliyor sanki ve yine parça geldi . Hüsamettin bey normal demiş.

Kızlar yarın amelıyat olalı bı hafta olcak dıkıslermı aldrcam bakalm unarm hersy yolundadır..sol tarafmda bıraz agrm oluyo sertlkde varyarın onuda sorcam doktora..

Kızlar yarın amelıyat olalı bı hafta olcak dıkıslermı aldrcam bakalm unarm hersy yolundadır..sol tarafmda bıraz agrm oluyo sertlkde varyarın onuda sorcam doktora..
Geçmiş olsun ben hiç bastırMıyordun sert ve şişkinlik bence normal sonuçta mini bi dokunuş olmus inşallah hayırlısıyla başarılı olur tedavin :))

Canm ama tam ameliyat yerınde degıl daha üstte büyük bi sertlik ve agrı cpk ilginc yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…