Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Cnm biraz ole gibi ama sol tarafmda sıkıntı var gibi gelio bana amelıyat yerınde 4parmak filan yukarda sert ve agrı oluo ama dren takılan sağ tarafmda hersey normal

Cnm biraz ole gibi ama sol tarafmda sıkıntı var gibi gelio bana amelıyat yerınde 4parmak filan yukarda sert ve agrı oluo ama dren takılan sağ tarafmda hersey normal
Sen burdaki doktora değil . Yücel beye sor yarın merkezi ara hemşirelere yucel beyle görüşmek istediğini söyle canım . Bu arada ameliyat videomun hepsini izledim ay çok kötü oldum . 25 dk sürmüş video .

valiente valiente geçmiş olsun canım. Merkezi ara bir bence de. Ameliyatın çok yeni, ondan olabilir. Farkında olmadan zorladın mı acaba?
Kumral-ada Kumral-ada geçmiş olsun tekrar canım. Ameliyatın ne kadar sürmüştü toplam? Burdakilerle görüşme halindeyim ben de. Sizi haberdar edeceğim. İnşallah hayırla, sağlıkla ben de ameliyatımı olur çıkarım.

Eşim en fazla 1 saat icerdeydin diyor. Sanırım içerde uğraşma süresi 25 30 dk olabilir . Çünkü girince 10 dk bekledim . 10 dk ayilma.

canım ben henüz başlamadım laparoskopi oldum geçen sene martta henüz bekliyorum bakalım inşallah seneye sen ?
ilk negatifimi 7 ekimde aldım. şimdi adet başlangıcını bekliyorum. bu defa dondurulmuş deneyeceğiz canım. uzaklar yakın olsun dilerim sen ben biz siz onlar herkesler anne olalım :KK68:

Kızlar yarın amelıyat olalı bı hafta olcak dıkıslermı aldrcam bakalm unarm hersy yolundadır..sol tarafmda bıraz agrm oluyo sertlkde var:KK43:yarın onuda sorcam doktora..
canım allah şifa versin. kolaylıkla çabucak sağlığına kavuş inşallah

Cnm alındı bı ıkı saat oluyo.bi tanesini alamadılar ip kaldı ıcerde:KK43:düğümün dibinden kesmısler..dr şişlik ıcın doku oluusumu var dedi Ama sacmaladı bıseyler bende merkezle gorustm normal dedi takıl edelım dedi..bu arada yucel bey gercekten cok güzel bi dikiş atmş gorduklermn arasnda en iyyisi:)

Cnm alındı bı ıkı saat oluyo.bi tanesini alamadılar ip kaldı ıcerde:KK43:düğümün dibinden kesmısler..dr şişlik ıcın doku oluusumu var dedi Ama sacmaladı bıseyler bende merkezle gorustm normal dedi takıl edelım dedi..bu arada yucel bey gercekten cok güzel bi dikiş atmş gorduklermn arasnda en iyyisi:)
Geçmiş olsun :)

Herkese merhaba. Bu ay tedaviye başladık. Birkaç şey sormak istiyorum. Yumurta toplama işlemini lokal anesteziyle mi yoksa genel anesteziyle mi yaptilar? Bir de şehir dışından geldiğim için hemen o gun dönebilir miyim sizce ? Çok ağrı sizi oluyor mu? Ben daha önce de denemistim ama o zaman hemen dönmemiştim. O yüzden unuttum nasıl olduğunu

Herkese merhaba. Bu ay tedaviye başladık. Birkaç şey sormak istiyorum. Yumurta toplama işlemini lokal anesteziyle mi yoksa genel anesteziyle mi yaptilar? Bir de şehir dışından geldiğim için hemen o gun dönebilir miyim sizce ? Çok ağrı sizi oluyor mu? Ben daha önce de denemistim ama o zaman hemen dönmemiştim. O yüzden unuttum nasıl olduğunu
Saol cnm tesekkur ederm genel anestezi ile oluyo..donebırsn bence sabah toplanr 3-4 gibi cıkarsn ne agrım oluyo ne sızın korkma hıcbısey hıssetmıyosn ben cıkıp gezmıstm cnm

valiente valiente Hadi geçmiş olsun canım. Takibini yap bence de. Dikkat et, belki bilmeden kendini zorlamışsındır. Umarım bugün yarın geçer. Dikişlerden anlamam çok :) fakat Yücel Beyin mükemmel yaptığından kuşkum yok.

Ben de mersinden gidiyorum . Yumurta toplama da hiç mi hiç ağrım olmadı hemen kalktım

Kızlar bir kitapla tanıştım. Okumayanlarin mutlaka okuması gerek. Bana kimsenin veremediği morali verdi. Tanrı ile sohbet. 3 cilt ben henüz ilk sayfalardayim ilk satırlar tuhaf gelebilir :)

X