Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar sinirlerim bozuk . Sağ kalcamin üst tarafindan kasiktan bacağıma ve ayak tabanima kadar agri var hiç gecmiyor. Kontrolde bi sorun yok.merkezde birsey demedi . Ne yapcam bilmiyorum . Genel cerrah randevu aldım .
Canm kadın doguma en son ne zaman kontrole giitin sağ tarafta apandisit var bence acıle gıt eger cokaa agrın

Canm kadın doguma en son ne zaman kontrole giitin sağ tarafta apandisit var bence acıle gıt eger cokaa agrın
Kurtajdan 10 gün sonra gitmiştim. Çok ağrım yok ama rahatsız edici bir durum . Yarın gidicem bakalım. Sağ elim bile uyusuyor noluyor bana anlamıyorum

İnsallah basit birşeydir . Tedavi aşamasında bir sorun çıkmaz inşallah. Kurtajdan sonra oldu o yüzden korkuyorum
canım olanda hayır vardır. vaktiyle ayağım kırılmıştı. anlamamışız kırık olduğunu. çünkü idare ediyordum kırık olsa duramazsın derler ya. okul rapor isteyince mecburen doktora gitmiştim. ayağımda kist çıkmıştı. yani doktora gitmesem kemik o kadar incelmiş ki normal yürüyorken paramparça olacakmış. o zaman mecbur platin takılacaktı tabi. artık gerçekten olanda hayr vardır diyip teslimiyet göstermek gerektiğine inanıyorum. bende yarın tedaviye başlayıp başlamama konusunda kararsızım. öbür aya erteleyebilirim.

Dondurulmuş embriyo da e2 ve progesteron hormonuna bakılıyor ona göre ilaçlara başlanıyor . Estrofem iceceksin malasef canim . Ben günde 6 estrofem 2 tane de climara fort bant kullandım
E2 değeri 50 nin üzerinde olursa da başlanıyor mu ilaçlara acaba

Kumral-ada Kumral-ada cnm nasıl oldun?agrın gectimi biraz doktora gttnmı
Doktor randevum 14.30 canım . Bu kez devlet hastanesine gidiyorum . Özel gidecek para da kalmadı zaten :) Ağrım hafif hafif değişik . Bazen kasigimda bazen karın boşluğunda bazen de kalcamin hemen üstünde başlayıp ayak tabanima kadar .

merhabalar kızlar,

eejanaika nasılsın? gittin mi bugün merkeze, karara varabildin mi, inşallah sonun selamet olsun canım.
Kumral-ada çok geçmiş olsun, bir sorun çıkmaz inşallah. maddi manevi zor zamanlarımız, allah büyük, inşallah bugünler yerini güzel günlere bırakacak.
maybe84 kaçıncı günündesin? yumurta toplamadan sonra benim çok ağrım olmamıştı, senin de olmasın inşallah. bol şans dilerim.

Kızlar gittim bir sorun yok apandisit değil fıtık değil haftaya fizik tedaviye yönlendirdi inşallah birsey yoktur.
P pembe ucurtma canım sen nasılsın hersey yolundadır inşallah

X