Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım konun hakkında fikrim yok ama allahtan şifa diliyorum senin için

Cnm mrb.şu an cıdden kafam cok karıstı cunkü ben bu konuyu yucel beye sormadım..ama arastrmalarmdan ve dıger doktorlardan duydugum su oldu cnm..ben gep doktorlara kıst sorun deılse neden olmuyor dedıgımde lap olman lazım kı ıcerde ne var ne yok gorulmesı lazım eger bagarsaklarda yapısıklk ve odaklar varsa ondan dolayıda tutunamama olur dedıler..su an senın doktoruunn dedıgı benmde kafamı karştrdı bak inan neye ınanacagımı sasrdmve ben kendımden şüphe edıyorm yanı sanki ıcım yapıs yapısmıs gıbı gelıyo..adet gunlernde afedersn sorun yasıyorm ve ben amelıyat olunca aynı gunun aksamı hastane cıkıs yapıyormus.ve bız otelde kalıcaz..3gün yatro neye bakacakms acaba

valiente , canım kafanı karıştırmak istemedim, sakın aklın karışmasın. Türkiye'de olsaydım gözüm kapalı Yücel Bey'e olacaktım ameliyatımı ben. O, gereken neyse yapacaktır, emin ol, ona güven. Çok araştırdım, Yücel Bey dünyaya laparoskopik ameliyatı ilk getirenlerden. Avusturya'da çikolata kisti-endometriozis ameliyatlarıyla ünlü, çok başarılı bir profesör var. Onunla yazıştım. Yücel Bey'i tanıyor. "Sayın Karaman'ın söyledikleri doğrudur, ona katılıyorum" diye kendi yazdı bana. Ameliyatımı Yücel Bey yapacak olsaydı sorgulamazdım, çünkü kuşkum yok, o, ne gerekirse onu yapacak. Yabancı ülkede olduğum için sorguluyorum aslında. Ha, Türkiye'ye gelip ameliyat olma olanağı da var, evet. Ama Allah korusun, örneğin 1 ay sonra akut bir rahatsızlığım veya bir komplikasyon olsa çıkıp gelemem. Bir sürü yol ve para. O yüzden burada karar kıldım gibi. Yine de tam emin değilim. Dün görüştüğüm profesör de içime sindi. Buranın en başarılı ilk 3 doktorundan biri. Ameliyatı yarı özel. Bir kısmını biz ödeyeceğiz.

Benim ameliyatım açık değil, laparoskopik olacak. Sadece ayağa kalktığını gördükten sonra çıkarıyorlar sanırım. Dün bir tutukluğuma mı denk geldi nedir, sormadım da "Neden hastanede kalacağım?" diye. Doktor "En az 2, hatta belki 3 gün kalacaksın" dedi. Ameliyat olduktan sonra neyi takip edecekler bilmiyorum. Burdaki sistem böyle galiba. 6 ay önce gittiğim başka bir hastane de "Ameliyat olursanız sonrasında iki gün yatırırız burada" demişti.

Senin ameliyatın önümüzdeki haftaydı galiba. İnşallah güzel geçer. Çok tatlısın ama, bunu bil. Gülümsedim mesajına :)

Alya Merhaba canim . Ben ameliyat oldum ve bende 6cm çikolata kisti vardı . Ameliyat raporumu incelediğimde karın duvarında endo odağı varmış temizlenmiş ayrıca rahim ile bağırsak arasında die nodul cikartildı yazıyor . Die nodul derin infiltratif endometriozis mis . Yani o da endo odağı. Bilmiyorum ilgisi var mı ama ben ameliyattan önce çok sık kabız olurdum ameliyattan sonra rahatladım Allah a şükür . Yani laparoskopi esnasında endo odakları temizlenir. Ayrıca benim sağ tüpüm hidropikmis biraz . Ameliyat cd sini aylar sonra izleyebildim o da çok az bir kısmını içimin bu kadar kötü olduğunu düşünmemiştim. Eşim hepsini izledi söyle dedi adam tertemiz yaptı :)

Benim kuzenim vardı akşam onlarda kaldık ama kalmaya da gerek yokmus hemen mersine geldim ağrım biraz vardı ama korkum vardı uçakta birsey olur mu diye ama korkulacak birsey yokmuş.

valiente için dua edelim kızlar yarın sabah ameliyata girecek . İnşallah ameliyatını olup sonra da Allah ın izniyle haile kalır . Herkes ayetel kursu okusa hiç fena olmaz :)

valiente inşallah kolaylıkla geçer ameliyatın, Kumral-ada nın da dediği gibi sonrasında da kolaylıklarla bebeğine kavuşursun inşallah.
Kumral-ada sen nasılsın Can'ım?
İyi olmaya çalışan iyi gibi görünmeye çalışan biriyim . Her pazartesi haftamiz degisiyordu yarın 12. Haftaya girecektik. Aklıma geliyor üzülüyorum . Allah sabrini veriyor yine de :) inşallah gün gelir yeniden hamileyim diye yazarim bu kez sağlıkla kucağıma alirim .

İnşallah en yakın Zamanda üzüntünü hafifletir o müjde ve sağlıkla gelir bebeğin Can'ım. Hiç kolay değil

Burda bir hastaneye daha gidip soracağım ben de canım. Bugün öğleden sonra yabancı kaynaklardan biraz araştırdım. Kabızlık veya ishal de bağırsakta endo belirtilerinden olabilirmiş. Yazdıkların açıklayıcı oldu, belki zorlayıp İstanbul'a gelirim ameliyata. "Doğru olan, eğer yetenekli ve gerekli ekibe sahip bir doktorsa diğer endometriozis odaklarını da alınmalıdır" diyor.

valiente canım hayırla, sağlıkla, çok başarılı geçsin inşallah ameliyatın. Dualarımız seninle. Güzel haberler yaz inşallah.

Kızlar genetik sonuç çıktı . Erkekmis. Genetik problem yokmuş . Allah im şu an sanki yeni kaybetmisim gibi oldum

Kızlar genetik sonuç çıktı . Erkekmis. Genetik problem yokmuş . Allah im şu an sanki yeni kaybetmisim gibi oldum
Canım benim yaa.. zor bir durum gerçekten, cinsiyeti de öğrenmek bir de Allah sabır versin ben de üzüldüm inanki, üzülme diyeceğim ama.. inşallah bir dahaki sefere herşey yolunda gidecek.
Genetik problem yoksa şimdi donmuşları mı alacaksın canım?

Evet canim donmuslari kullanabilecegim Allah a şükür ama su an tedaviye başlayacak psikoloji de değilim . Eşim de o halimi görünce doğal deniycez diyor . Çok ilaç kullanmak zorunda kalmistim ben rahim kalinlasmayinca. canim sana 2 tane mi transfer edilecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…