Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar çok ama çok kötüyüm kalp atışı çok yavaşlamış. Hakkınızı helal edin girwmeyebilirim. Negatif olsaydı belki bu kadar uzulmezdim :KK43:

Kızlar çok ama çok kötüyüm kalp atışı çok yavaşlamış. Hakkınızı helal edin girwmeyebilirim. Negatif olsaydı belki bu kadar uzulmezdim :KK43:
Canım yaa:KK43:((dua edıcem canım inşallah bişey olmayacak:KK43:kızlar hep birlikte dua edelım..canım lutfen sakın ol başka doktora daha git bı doktorla kalma lutfen.

Canım bir yere daha görün istersen. Sonucu olumlu olsun inşallah. Merkezle konuştun mu? Dualarımı gönderdim şimdi, hayırla tutunsun, büyüsün inşallah bebeğin.

Tekrar doktora mı gittin canım ya ne dedi merkez:KK43: çok üzgünüm inşallah Rabbim hayırlısıyla bir mucize nasip eder herşey normale döner.. bizi habersiz bırakma aklım sende:KK43:

X