Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Çok teşekkür ederim canm cvpn için dün gece aradm zaten corasprini kez dedi göbekten ignn varmı die sordu doktor yok dedim yatmami söyledi bende çok korktum

Ayrıca kac gün suruyo bu lekenme canm.yarin ben kan vericem sağlık ocağında sonucu merkeze bıldırcem sonra nolcak canm

Çok teşekkür ederim canm cvpn için dün gece aradm zaten corasprini kez dedi göbekten ignn varmı die sordu doktor yok dedim yatmami söyledi bende çok korktum
Canim benim hala ara Ara oluyor . Benden kırmızı da geldi hatta .ben iğne de kullanıyorum.

Hadi ya normal ozamn bendekide. hayirlisiyla kandada bi göreyim biraz daha rahatlicam canm ya sennde lekenmelerin geçer artık inşallah

Y Ynshira canım benim de oldu lekelerim pek çok kere, ilki keseyi görmeye gitmeden bi gün önce olmuştu, sonra da 3 defa daha oldu. 2.ve 3. Kırmızılıydı diğerleri kahverengi.
Kansulandırıcıyı kesmişsin uzan dinlen bol bol, inşallah herşey yolunda ilerler canım.

Saol canm benm iyiki varsiniz herşeyi burda rahat rahat sorabiliyorum ve içim bi nebze rahat ediyor çok tesekkur ederim sonraki süreçlerde de rahatsız ederim sizi :oops:

Saol canm benm iyiki varsiniz herşeyi burda rahat rahat sorabiliyorum ve içim bi nebze rahat ediyor çok tesekkur ederim sonraki süreçlerde de rahatsız ederim sizi :oops:
Hepimiz birbirimize destek oluyoruz inşallah sonraki süreçler kolayca geçer birbirimize hep destek oluru canım.

teşekkürler :) evet uzun bir süre aslında. üstelik yumurta rezervim de pek iyi değil :KK43: Yücel bey histereskopiden sonraki ay gel demişti ama hem maddi hem de manevi olarak çok yıprandığımız için ara vermek zorunda kaldık. diğer iki tüp bebek denemem de farklı merkezlerde histereskopilerin hemen sonrasındaki ay yapılmıştı. Siz ne durumdasınız? probleminiz neydi?
Anladım canım, ben de histereskopiden sonraki ay tüp yapmayı tercih ediyor diye biliyordum da ondan sordum. Hayat şartları tabi napalım hayırlısı olsun hakkımızda hepimizin. Bizim de sorun morfoloji. Ben de önümüzdeki ay histereskopi olucam nasipse sonrasında da donmuş bebeklerimi alıcam inşallah:KK51:

İnşallah biran önce kavusursun bebeklerine :) onların laboratuvarda olduğunu bilmek çok tuhaf bir duygu

Kızlar merhaba benim bebeğin gelişimi geriye gidiyor malasef şu an takipte olcakmisim. Çok ama çok moralim bozuk .

X