Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

7 tane ayetel kursu oku
Rabbim bebeğini korusun bende senin niyetine okutacagim laparoskopik amaliyat oldum ben okuyamiyorum eşim okuyacak

Ceviz yemelisin hızlı buyur ve yumurta
Cevizi pestilin içine sar sade yiyemezsen

Laparoskopi ben de olmuştum kistim alınmıştı geçmiş olsun canım .
Sağol canım benim Allah razı olsun benim tüpde enfeksiyon dan kist olmuş açılmamış rahimden ayırıp tüpü bağlamışlar rahmide temizlemisler sağ taraf açık olursa bu şekilde hamile kalacağım hayırlısı allah dan .... Senden haber alınca rahatlamisdim amaliyat dan çok korkuyordum ağrı kesici bile istemedim dayanamayacagim agrim yoktu uç dikiş göbekten bir tanede sol tarafimda sadece ayakta duramiyorum yoksa yatmiyorum iyiyim bugün isede başladım cuma günü kontrolum var

Kızlar merhaba benim bebeğin gelişimi geriye gidiyor malasef şu an takipte olcakmisim. Çok ama çok moralim bozuk .
canım, kaç hafta kaç günlük bebek? kaç gün geride? forumda bi kaç arkadaşımızın daha oldu, sonra bebekler toparlandı, yoluna girdi herşey. beslenmene bulantına rağmen dikkat et, yumurta ceviz balık tüket, zorla kendini, merkeze de bildirdin mi, belki bi tavsiyede bulunurlar?

canım, kaç hafta kaç günlük bebek? kaç gün geride? forumda bi kaç arkadaşımızın daha oldu, sonra bebekler toparlandı, yoluna girdi herşey. beslenmene bulantına rağmen dikkat et, yumurta ceviz balık tüket, zorla kendini, merkeze de bildirdin mi, belki bi tavsiyede bulunurlar?
Canim geçen hafta 6 haftalikti bu hafta 6h 1g. :KK43: hergün yumurta yiyorum zorlada olsa . Zeytin elma mandalina yoğurt yiyorum . Merkezden telefon bekliyorum 2 saattir bi donus yapmadilar

Sağol canım benim Allah razı olsun benim tüpde enfeksiyon dan kist olmuş açılmamış rahimden ayırıp tüpü bağlamışlar rahmide temizlemisler sağ taraf açık olursa bu şekilde hamile kalacağım hayırlısı allah dan .... Senden haber alınca rahatlamisdim amaliyat dan çok korkuyordum ağrı kesici bile istemedim dayanamayacagim agrim yoktu uç dikiş göbekten bir tanede sol tarafimda sadece ayakta duramiyorum yoksa yatmiyorum iyiyim bugün isede başladım cuma günü kontrolum var
Canim inşallah hamile kalırsın . Ben de ağrı kesici kullanmadım .Rabbim Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin inşallah

Canim geçen hafta 6 haftalikti bu hafta 6h 1g. :KK43: hergün yumurta yiyorum zorlada olsa . Zeytin elma mandalina yoğurt yiyorum . Merkezden telefon bekliyorum 2 saattir bi donus yapmadilar
inşallah toparlayacaktır canım, üzüldüğünü biliyorum annesi ama güçlü ol, inşallah hızlansın bebecik. bakalım merkez ne diyecek.

Canım inşallah toparlayacaktır kendini bebişin üzülme demek kolay ama şimdi güçlü ol ki bebeğin de etkilenmesin büyümeye devam etsin inşallah:dua:

Kızlar sonuç bekliyorum sağlık ocağında verdim ama daha çıkmadı ne zaman çıkar ki hemşireye soramdm kalablkti.kumral ada canm güzel dusun lütfen dua edelim bol bol

X