Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar malasef kalbi durmus . Canımdan can gitti bu duygu çok zormuş . Kürtaj için istanbula gidecem . Yanlış yapılan kürtaj sonradan sorun olmasın diye . Gözlerim şişti Aglamaktan . Rabbim güç versin

Ya inanmıyorum çok üzüldüm canm ya rabbim çok çok sabır versin obur dünyada sefaatcn olur insallah şuan ne desem boş diyecek bisey bulamıyorum gerçekten ALLAH yardımcın olsun

Kızlar malasef kalbi durmus . Canımdan can gitti bu duygu çok zormuş . Kürtaj için istanbula gidecem . Yanlış yapılan kürtaj sonradan sorun olmasın diye . Gözlerim şişti Aglamaktan . Rabbim güç versin
Allahım sabır versin canım benim soyleyecek bişey bulamıyorum:KK43:allah herşeyin hayırlısını versin..

Allah razı olsun kızlar . Allah kimseye boyke birsey yaşatmasın . Ynshira canım sağlıkla kucağına al inşallah.
Sizce kürtaj için merkeze gitmem doğru bir karar mi

Allah razı olsun kızlar . Allah kimseye boyke birsey yaşatmasın . Ynshira canım sağlıkla kucağına al inşallah.
canım rabbim yardımcın olsun. çok üzüldüm kendime negatif haberi aldığımda bu kadar üzülmemiştim :KK43: merkeze gelmen doğru bi karar bencede. hem belki inceleme yaparlar neden olduğuna dair. kürtajı yapan kişi çok önemli rahime zarar verilmemesi adına. allah sabır versin tatlım

canım keşke bu hiç yaşanmasaydı, çok üzgünüm. dondurulmuşun var? işlemin merkezde yapılması daha doğru olabilir. merkez ne dedi sana? keşke istanbulda yaşasaydın. bu yolculuk seni yıpratacak. allahım güç versin, sabır versin.

Negatif haberi alsam bu kadar uzulmezdim. Kürtaj kelimesi bile bana ürkütücü geliyor .
Pembe ucurtma canım bu gidişle tayinimi istanbula istiycem.

Negatif haberi alsam bu kadar uzulmezdim. Kürtaj kelimesi bile bana ürkütücü geliyor .
Pembe ucurtma canım bu gidişle tayinimi istanbula istiycem.
Canım bence cok dogru yapıyosun oraya gıderek..kürtaj sonrası yapısıklık olmaması ıcın yucel beyde yaptr..belkı kurtajdada balon yöntemi yaparsa yapısklıknolusmaz..

Canım bence cok dogru yapıyosun oraya gıderek..kürtaj sonrası yapısıklık olmaması ıcın yucel beyde yaptr..belkı kurtajdada balon yöntemi yaparsa yapısklıknolusmaz..
Balon yöntemi nasik oluyor sonra bir daha mı gitmek gerekir

Balon yöntemi nasik oluyor sonra bir daha mı gitmek gerekir
Canım bende bılmıorum arastırıyorum suan..ama yucel bey rahıme mudehale edınce yapıyormus bunu sonrasında yapısıklık olusmasın diye..ben aynı zamanda hısteroskopıde olcam ya bana yapcak mesela cunku perdeyı alıcak kazıtacak e sendede kazıma ıslemı yapacagı ıcın kullanır dıye dusunuyorm:KK43:((((

Bugün aklımdaydın canım. Çok üzüldüm inan. Allah'ım sabır ve güç versin. Her şey O'ndan.

Canım Allah sabır versin. Gerçekten çok üzüldüm :KK43:

Seni en iyi anlayanlardan biri benim malesef canım.. benim de bebeğim gelişmemişti ve zorunlu kürtaj olmuştum ilk hamileliğimdi hem de.. hiçbişey bilmiyordum canımın çekildiğini hissediyordum:KK43: Allah bir daha yaşatmasın son olsun inşallah. Bu süreci en zararsız şekilde arkanda bırak inşallah dularım seninle çok üzgünüm..

Merkeze gitmekle de iyi yapıyorsun güvenli ellerde olmak gerek canım. Bundan sonra herşey güzel olsun inşallah:KK200:

Geçen hafta çarşamba 10 haftalık olmuştu doktora gittik ki kalbi durmuş ve gelişmemiş ilk denemede olmadı okadar üzüldüm ki canımdan can gitti suan 3 ay beklemek onu kaybetmiş olmam hepsi çok koyuyor allahım hepimize kolaylığını versin inşallah..

Geçen hafta çarşamba 10 haftalık olmuştu doktora gittik ki kalbi durmuş ve gelişmemiş ilk denemede olmadı okadar üzüldüm ki canımdan can gitti suan 3 ay beklemek onu kaybetmiş olmam hepsi çok koyuyor allahım hepimize kolaylığını versin inşallah..
Kalp atışını duymak dünyanın en güzel duygusuydu benim için. Çok zormuş sabah uyandıgımda agliyorum . Ben bunu biraz zor atlacm sanırım . Tedaviye ara vermek istiyorum . İnşallah birgün bizim de tekrar olur .

Kalp atışını duymak dünyanın en güzel duygusuydu benim için. Çok zormuş sabah uyandıgımda agliyorum . Ben bunu biraz zor atlacm sanırım . Tedaviye ara vermek istiyorum . İnşallah birgün bizim de tekrar olur .

İnşallah olur bende öyle umut ediyorum bende sizden farksız değilim ben uyuyamıyorum sürekli ayaktayım bende endişeli olduğum için geç başlamak istiyorum ikinciye bi yandan umudumu kaybetmek istemiyorum sende etme bol dua et.

Canım benm ya:KK43:allah sabır versin sağlıklı evlatlar nasıp etsın hepımıze..donruluröus embryon varmıydı canm?istanbula ne zaman gıdıyosun?

X