Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım kan sulandırıcı başladın, lekelenme başladı :/ inşallah hiç olmasın. Kendi memleketinde bi doktorun var Di mi? Onunla da iletişimde ol Can'ım. Allah kolaylık versin.
Zeynep hemşire içerde önceki kanamanin kalintilaridir dedi. Takip edelim dedi. Burda da bir doktorum var . Pazartesi gidicem bakalım inşallah herşey yolundadır. Bugün beyaz tv de hüsamettin bey vardı :)

Çok üzüldüm P pembe ucurtma geçmiş olsun, çok geçmiş olsun canım. Allah beterinden korusun. Şükür ikiniz de iyisiniz şu an.

Canm geçmiş olsun şimdi girebildim rabbim korumus ikinizide.sadaka ver mutlaka.bende geldim evimdeyim kızlar 5 dk sürdü işlem 2 buck saat yattım hayırlısı artık
İnşallah sağlıkla, güzel bi şekilde tutunur bebeğin canım. Güzel haberlerini bekliyoruz..

Şimdilik yok ama sabah tuvalete gittiğimde genelde oluyor. İnşallah olmaz ama. Merkezi aradıM önceki kanamanin kalintilaridir dedi
Geçmiş olsun @Kumral-ada. İlk haftalarda -hatta ileriki haftalarda da ara ara- yengemin de olmuştu kanama ve lekelenmeleri. Epey korkutmuştu, ama oğlu sağlıkla doğdu çok şükür. Şimdi orta okulda öğretmeni :)

Kırmızı geldi kızlar suan agliyorum çok moralim bozuk
Canım ya acile git hemen gerekırse hastanede kal gece..daha once bahsetmiştim arkadasmn basına geldı dıye hastanede yatrdılar evde kalma hastaneye gidin hıc kalkmadan yatman gerekıyo..dua edıyorum canım bende inşallah gececek ama beni dinle hastaneye git burdakı doktorunu ara gelebılıyosa gelır zaten.

canım üzülmemene imkan yok biliyorum ama bak pembe uçurtmada olduğu gibi kanama bebekle alakalı olmayabilir. doktora gidip emin ol lütfen şuan üzülmen, stres vs rahimde kasılmaya neden olacağı için iyi değil. inşallah güzel haberlerle gelirsin merakta bırakma bizi

Can'ım bak benden de o haftalarda kahve kırmızı geldi, keseye yakın olmayan kanama alanım varmış, Hüsamettin bey de, riskli gebelik uzmanı bi başka doktor da olur lekelenmen dediği halde her gelişinde çok yıkılıyorum biliyorum ki çok zor sabretmek.
İnşallah sağlıklı bebeğin inşallah annesine tutunuyor o. Allah yardımcın olsun.

Kızlar acilde ultrasonda bakabilirler mi . Kırmızı kesildi çok açık kahve gelmeye başladı. Kan sulandiricidan oluyor sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…