Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

ya çok üzüldüm :KK43: pembe uçurtma canım rabbim seni ve bebeğini korusun. sağlıkla hayırlı haberlerle döner inşallah. sen nasıl öğrendin kumral başka haber var mı
Canim nisan anneleri grubunda yazmıştı dün iyiymiş şimdi bebek de kendisi de çok şükür . Allah korusun inşallah
Sen nasılsın canım . Böyle durumlarda söyleyecek birsey bulamıyorum hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden.
Ben de korkuyorum bazen çok kanamam da olunca sonra Allah bilir teslimiyetci ol biraz diye kızıyorum kendime .
Rabbim hamile olanların sağlıkla kucağına almayi nasip etsin
Hamile olmayanlara tez vakitte sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin .

Kızlar pembe ucurtma bi kaza yaşamış . Dün hastanede yatacaktı. Otobüs bariyerler çarpmis bariyerde pembe ucurtmanin karnına gelmiş . Allah bebeğini ve onu korusun dua edelim kızlar .
Ynshira hayırlı olsun inşallah sımsıkı tutunur bebisimiz
Ayy Allah korumuş. Çok geçmiş olsun Rabbim bebeğini sağlıkla aldırsın kucağına P pembe ucurtma

Kumral-ada Kumral-ada eejanaika eejanaika Mormeneksem Mormeneksem
Çok teşekkür ederim kızlar, film gibi bi olay gerçekten, sakınılan göze çöp batarmış... Gece lekelenmem olunca duramadım eve yakın bi hastaneye gidip muayene oldum bebişi göreyim dedim dönüşte taksi beklerken olan oldu, otobüs Demir polis bariyerine bariyer de tam karnıma çarptı. Ambulansla devlet hastanesine gittik ilk kontrol orda yapıldı, sonra da merkez harici gittiğim bi hastane vardı ordaki doktorumu aradık sağolsun akşam vakti doktor da hastaneye geldi bebeği iyi gördü yeni bi kanama alanı olmuş ama Bebek gayet iyi Dedi.geceyi hastanede geçirdik çok şükür iyi Bebek.
Biraz eziklerim bi iki morluğum var ayak bileklerimde geçer hepsi.
Allah hepinizi kaza beladan korusun, kolaylıklar versin. Sevgiler.

Canm geçmiş olsun şimdi girebildim rabbim korumus ikinizide.sadaka ver mutlaka.bende geldim evimdeyim kızlar 5 dk sürdü işlem 2 buck saat yattım hayırlısı artık

Canm eve gelir gelmez ev yoğurdu yedim ananas yedim. sağ kasigmda batma var şuan tarhana çorbası yiycm aksma ayrıca baya lavbya cikma ihtyci duyuyorum normalmi acaba bide son olarak maden suyu iciomusun canm ya soru yağmura tuttum seni ama orda hiçbirşey aklıma gelmio

Kumral-ada Kumral-ada eejanaika eejanaika Mormeneksem Mormeneksem
Çok teşekkür ederim kızlar, film gibi bi olay gerçekten, sakınılan göze çöp batarmış... Gece lekelenmem olunca duramadım eve yakın bi hastaneye gidip muayene oldum bebişi göreyim dedim dönüşte taksi beklerken olan oldu, otobüs Demir polis bariyerine bariyer de tam karnıma çarptı. Ambulansla devlet hastanesine gittik ilk kontrol orda yapıldı, sonra da merkez harici gittiğim bi hastane vardı ordaki doktorumu aradık sağolsun akşam vakti doktor da hastaneye geldi bebeği iyi gördü yeni bi kanama alanı olmuş ama Bebek gayet iyi Dedi.geceyi hastanede geçirdik çok şükür iyi Bebek.
Biraz eziklerim bi iki morluğum var ayak bileklerimde geçer hepsi.
Allah hepinizi kaza beladan korusun, kolaylıklar versin. Sevgiler.
çok geçmiş olsun canım. iyi olmanıza sevindim. zor başladı kolay doğacak bu bebecik öyle düşünelim :KK66: buradaki arkadaşlarımı çok seviyorum siz üzüldüğünüzde bende üzülüyorum kanamanız olduğunda bende endişeleniyorum. güzel dileklerim hepimiz için. :KK68:

Canm geçmiş olsun şimdi girebildim rabbim korumus ikinizide.sadaka ver mutlaka.bende geldim evimdeyim kızlar 5 dk sürdü işlem 2 buck saat yattım hayırlısı artık
canım gözün aydın bundan sonrası güzelce sabır ve ani hareketlerden sakınmak. güzel olcak inşallah

P pembe ucurtma canım
Canm eve gelir gelmez ev yoğurdu yedim ananas yedim. sağ kasigmda batma var şuan tarhana çorbası yiycm aksma ayrıca baya lavbya cikma ihtyci duyuyorum normalmi acaba bide son olarak maden suyu iciomusun canm ya soru yağmura tuttum seni ama orda hiçbirşey aklıma gelmio
Maden suyu içmiyorum ben canım . Evet idrara biraz fazla çıkmıştım bende

Hamisler transfer sonrası kaşık ağrısı cektinizmi lütfen cvp verin ara ara sağ kaşığım agriyo

Ogretmnm çok soru sordum ama bu kasik ağrısının erken olması normalmi deilmi bilemdm ya
Sorabilirsin canım benim . Kasik agrisi normal tabi . Belki bebisimiz erkenden tutunuyor dur inşallah . İdrara skstin ya transferde bugün çok gelebilir . Maden suyu hakkında bir bilgim yok . Ananas tutunmaya yardimci oluyormuş deniliyor ama ben yemedim .

X