Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

eejanaika , bugün aklımdaydın canım. Merkezden ne dediler, kesin mi negatif olduğu? İnşallah en kısa zamanda müjdeli haberlerini alırız, yavrucuğun sağlıkla tutunur annesine.
kesin canım. genetik test yapılması için kan verdik. genetik bi sorun var mı diye bakılıp ona göre ne yapılacağına karar verilecek. teşekkür ederim ilgine ..

kesin canım. genetik test yapılması için kan verdik. genetik bi sorun var mı diye bakılıp ona göre ne yapılacağına karar verilecek. teşekkür ederim ilgine ..

Hay Allah! Sağlık olsun her şeyden önce. Üzülme, moralini yüksek tut canım. Bu da bir adım. Somut olarak ilerliyorsunuz güzel hedefe doğru. Olacak inşallah!

Genetik testi ikiniz de mi verdiniz? Bu testi ihtiyaten tüp bebek tedavisi öncesi yapabilirler miydi? Ben henüz tüp bebek denemedim, o nedenle soruyorum. Tedavisi -yumurta takibinin yapılmamasından, dolayısıyla erken yumurtlamadan dolayı- sonuçlanmamış, Puregon Pen'li bir aşılama süreci oldu yalnızca, ki aşılama kısmına geçilemedi. Bizde de morfoloji problemi var. Buna rağmen eşimin bebek konusunda hiç telaşı yok, bu durum beni yoruyor. Ben tedavi sürecine girmeyi umut ediyorum, bekliyorum sabırla. Demek istediğim, sürecin içindesin şu an, bu güzel bir ilerleme. Sonucu da hayırlısıyla en tatlışından, en şekerinden gelecek inşallah. Dualarım seninle.

canım teşekkür ederim. öykünü biliyorum merkezin ihmalkarlığından kaynaklanan sürecini okudum burda yazıştık seninle. normalde bir iki başarısız deneme yada düşük sonrası yapılıyor diye biliyorum. yani merkez ancak o zaman talep ediyor ama eğer istersen sen talep edebilir hatta bağımsız bir laboratuarda yaptırabilirsin bu testi. ikimizden de kan aldılar canım. sonuçta sorun varsa iki taraftan birinde bile olsa sonuç olumsuz olacağı için eşli bakılıyor zaten. dilerim senin mucizende en tatlısından en güzelinden ve tabiii en hızlısından geliverir..

inşallah arkadaşım sana da bol şans dilerim
Canım sonucunu gördüm üzüldüm ama hayırlısı Allah'tan herşey daha güzel olacağı için şimdi olmadı belki de.. testlerinizi de yaptırıyormuşsunuz kafanızdan bir soru işareti silinmiş olacak. Sonrakinde hayırlısıyla nasip olsun inşallah

ben transfer günü olmayacak diye korkup çok ağlamıştım canım ama sonra bi dinginlik geldi bana. üzüldüm elbette ama bi damla yaş akmadı neden bilmiyorum. rabbimin hikmetine sual olmaz zaten de iyiyim şükürler olsun. samimiyetle dua ediyorum rabbim evlat özlemi çeken bizlerin imtihanını bir müjdeyle neticelendirsin ve bu arada bizi üzen kahreden düşmanlarımızı da ıslah etsin. senin içinde hususi dua ediyorum canım rabbim hayırlı kapılar açsın önünüzde.

Canım benim çok saol Allah dualarımızı kabul etsin inşallah Allah çok büyük sabrını da veriyor şükür. Derdimizle dertlenenden Allah razı olsun, derdimizle eğleneni de Allah'a havale edicez napalım..
ben de yıkıldım diyorum sonra bakıyorum yine filizlenmişim umutlanmışım.. elimizden ne gelirse yapıcaz, gerisi sabır aminn.

umut hep var rabbime hamdolsun. güzel günler göreceğiz canım hep birlikte inşallah

Kızlar pembe ucurtma bi kaza yaşamış . Dün hastanede yatacaktı. Otobüs bariyerler çarpmis bariyerde pembe ucurtmanin karnına gelmiş . Allah bebeğini ve onu korusun dua edelim kızlar .
Ynshira hayırlı olsun inşallah sımsıkı tutunur bebisimiz

ya çok üzüldüm pembe uçurtma canım rabbim seni ve bebeğini korusun. sağlıkla hayırlı haberlerle döner inşallah. sen nasıl öğrendin kumral başka haber var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…