Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

İyiyim canım noluyor sa geceleri oluyor . Acile gitmedim . Yarın kontrole gidcm zaten. İnşallah herşey yolundadır . Yalnız dün gece birden mide bulantim başladı hala devam ediyor canım hiç yemek yemek istemiyor . Çubuk kraker yiyorum meyve yiyorum
Benim de ilki hariç üçü de gece oldu :/ inşallah bi daha olmaz Can'ım.
Kuruyemiş ceviz vs yiyebiliyorsan ye.

Benim de ilki hariç üçü de gece oldu :/ inşallah bi daha olmaz Can'ım.
Kuruyemiş ceviz vs yiyebiliyorsan ye.
Can dün akşam oturdum bir sürü ceviz yedim . Şimdi canım hiç istemiyor . Sabah 2 yumurta yedim domates salatalik. Bu kadar.
Şu kanamalar korkutuyor inSani . Bir de adet olacakmışim gibi karnım şişti sert oldu sende de olmusmuydu canim

Kumral-ada Kumral-ada canım o şişlik bende de oldu, adet olacakmış gibi Ağrılar da oldu hala da oluyor, büyüyor diye... İnşallah yarın bebeğini göreceksin için rahat edecek canım :)

Canim iğne kullanmam lazım pihtilaşmadan dolayi ama kullanınca kanamam oluyor ne yapcam bilmiyorum . Sen neler yapıyorsun ameliyat tarihi belli mi canim
Yok canm belli değiş regl in bırıncı günü arayıp randevu alıcam..belli tarihlerde olabılıyo..ılk on gün ıcınde. O yuzden şimdiden tarıh alamıyorum..yarın bize yaz hemen bebısı gorunce

Yok canm belli değiş regl in bırıncı günü arayıp randevu alıcam..belli tarihlerde olabılıyo..ılk on gün ıcınde. O yuzden şimdiden tarıh alamıyorum..yarın bize yaz hemen bebısı gorunce
Ben bitince olmuştum sanki . Canım az sonra gidicem doktora ınsallah hersey yolundadır . Filiz çayan a gidiyorum iyi gibi bu arada

Kızlar doktordan çıktım . Ultrasonda 6 haftalik görünüyor . İlk aylarda böyle olabilir dedi doktor.yine de biraz kafama taktım. Kalp atışını da duydum. Buarada hastanede tek basimayim ayy eşim bile yok yanımda :KK43: Rabbim Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin inşallah.

Kızlar doktordan çıktım . Ultrasonda 6 haftalik görünüyor . İlk aylarda böyle olabilir dedi doktor.yine de biraz kafama taktım. Kalp atışını da duydum. Buarada hastanede tek basimayim ayy eşim bile yok yanımda :KK43: Rabbim Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin inşallah.
canım maşallah bebişe, nisan anneleri grubunda ilk haftalarda geride olan bebekler vardı onlar öne bile geçiyor sonra, değişebiliyor o durum, hiç takma bunu. kanama-lekenme ile ilgili bişey dedi mi?

canım maşallah bebişe, nisan anneleri grubunda ilk haftalarda geride olan bebekler vardı onlar öne bile geçiyor sonra, değişebiliyor o durum, hiç takma bunu. kanama-lekenme ile ilgili bişey dedi mi?
Canim cumartesi gece kanama gelince ben pazar kan sulandirici iğne yapmadım. Burdaki doktor suan istanbulun işine karışmıyorum dedi. Ben iğneye ara veririm dedi sen yine de sor dedi. Az sonra merkezden hüsamettin bey arayacak bakalım .

Geçmiş olsun canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

X