Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Günaydın canım. Amin.
Çiçeği burnunda anne adayı :) Öncelikle Rabbim hayırla, sağlıkla kucağına versin inşallah. Kolay, güzel bir hamilelik dönemi nasip etsin.

Kist apirasyonu diye duyunca İngilizce kaynaklı sitelerden de araştırdım. Aspirasyon işlemi ile kistlerden kurtulmuyormuşuz, sadece içindeki sıvı boşaltılıyor, kistin asıl kabuğu kalıyor, ve muhtemelen 3-4 ay içinde belki daha da önce, içi tekrar dolarak kist şekline dönüyormuş. Bu işlemin amacı o an için yumurtalığı tüp bebek tedavisine hazırlamakmış. Böyle okuyunca boşuna narkoz mu yiyeceğim diyerek tereddüt ettim. Bir de burdaki doktora aspirasyonun olası riskini sorduğumda "Düşük bir ihtimal ama kisti boşaltamayıp, patlatıp, bütün karın boşluğuna yayılmasına sebep olabilirim" dedi. Bu da tereddütümü artırdı. Ama aslında olumlu yazılar, yorumlar da okudum. Türkiye'de başarıyla uygulanıyormuş. Yine de ikinci bir uzmana gidelim istedik ve ardından tatile gelince Yücel Beye göründüm. Sana önceden yapıldı mı kist aspirasyonu? Geçmiş olsun, neyse, geride kalmış, şükür.

Aynen söylediğin gibi, kendi haline bıraktılar yumurtaları. O kadar kızıyorum ki hatırladıkça. İngilizce sitelerden araştırdım, yabancı arkadaşlara sordum, her yerde adetin 2. veya 3. günü başlanıyormuş. Benim yaşadığım tam bir ilgisizlik ve duyarsızlık örneği. Puregon ve çatlama önleyici iğne toplamda kaç gün, ve kaçar tane kullandın? Puregon günlük kaç dozdu? Bana ilk sefer olduğu için günlük 50iu önerilmişti, 6 gün, toplam 300. Puregon ve çatlatma önleyici iğneler bitince çatlatma iğnesi kullandın mı?

Sağlıklı, mutlu, neşeli bir hafta sonu olsun hepimiz için.

Çok teşekkür ederim Can'ım tüm isteyenlerin kucağı dolsun inşallah.
10gün 175doz puregon kullandım, 5 gün de orgalutran çatlatma önleyici iğne, çatlatma iğnesinden 36 saat sonra da yumurtalar toplandı Canım.
O kist olayı daha öncesinde olmuştu.

İnşallah güzel günler yaşayalım hepimiz.

Kızlar yücel hoca iğne olarak hep puregon mu veriyo?ben ılk kez duyuyorm bunu butun tedavışermde gonal f kullandm ben

Amin canım. Güzel haberlerle..

Kızlar yücel hoca iğne olarak hep puregon mu veriyo?ben ılk kez duyuyorm bunu butun tedavışermde gonal f kullandm ben

Canım ben Yücel hocaya muayene için gitmiştim geçen Temmuz ayında. Tüp veya aşılama vb denemedik onunla. Yurtdışındayım, bana 2 hafta önce verilen Puregon pen'di. Kalem şeklinde ilacı içine yüklenmiş olarak verdiler. Yeni iğneyi takıp, söylenen soz ayarına getirip vurdum. Gonal f de aynı ayarda olmalı.

Evet gonal f de kalem canım .senin transfern oldmu ıkı hafta once kullandıgına gore ?beklemedemsn

canım bana da puregon verdiler. benimde dikkatimi çekti diğer merkezler gonalf kullanıyor sanırım

Evet gonal f de kalem canım .senin transfern oldmu ıkı hafta once kullandıgına gore ?beklemedemsn
Hayır canım. Yukarda yazmıştım üzülerek, aşılama için verdiler ve yumurta takibi yapmadıkları için tedavi boşa gitti. İnşallah beklemeye geçtiğim günler de gelir :) Ben yurt dılındayım. Sen nerede yaptırdın tedavini canım?

Merhaba arkadaslar, bende yazın tup bebek yaptırmayı dusunuyorum ve arastırırken Yucel Beyın ısmıyle bırcok kez karsılastım.Nasıl memnun kaldınız mı?
Ayrıca 1 bucuk ay tedavı ıcın yeterlı mı acaba?yurt dısında yasıyoruz ve yazın bizde tup bebek yaptırmak ıstıyoruz.
bende hafıf pko var ve esımde sperm hareketsızlıgı ve morfolojısı 1

ben henüz sonuç almadım ama memnunum. yapılabilecek herşeyi yapıyorlar bence

Canm kusurabakma sen soleyınce hatrladm okadr cok yorum okuyormkı kafam karstıcok gecms olsn canm benm de ılk tecrubem kotuyduılk denememızde bılgısızce kıbrısa gıttık..ıkıncı de adana acıbademde toplam dört defa transferım oldu canm ..hepsı negatıfçikolata kıstı var bende artık amelıyat dusunuyorz..pazts randevum car yucel beyde bakalm ne dıyecek cok merak edıyorm

ben henüz sonuç almadım ama memnunum. yapılabilecek herşeyi yapıyorlar bence
Ben de yazın Türkiye'ye gittiğimde Yücel Beye muayene olup görüş almıştım canım. Alanında uzman, tez canlı olduğu için sanırım, çabuk çabuk, kısa ve net anlatıyor. Klinik temiz ve çok güzel, çalışanlar nazik ve ilgili. Ben memnun kaldım. İmkan bulabilirsem tüp bebek için ona gitmeyi düşünüyorum.

Eejanaika, canım sana cevap yazmış gibi oldum. Siteyi kullanmayı tam öğrenemedim gitti. edacimm Yücel beyi sormuştu, ona atfen yazmıştım

Canım ben yorumlarda bir tek bu topiği okudum iki gündür. Nokta atışı gibi, durumuma en uygun topic bu :) Başka topiklerde kaybolmadan sorularımı burada sordum arkadaşlara. Sağolsunlar, deneyimi olan cevap verdi. Mümkün olduğunca ben de paylaşmaya çalışıyorum.
Bende de çikolata kisti var. Yazın Türkiye'ye geldiğimde Yücel beye bir muayene oldum. Güven verici, açıklayıcı. Kistin hangi tarafta senin? Benim her iki tarafta. Ikimize de geçmiş olsun. Yaşadıklarımızı düşünmeyelim, önümüze bakalım. Rabbim bebişlerimizi hayırlısıyla, sağlıkla kucaklarımıza versin inşallah.

Selam kızlar cumartesi transferim var çok heycanliyim ya düşündükçe heyecan sariyor.dua edermisinz rica etsem

Ayrıca burda çikolata kisti varken transfer olucak tek kişiyim galiba hiç ameliyat felen olmadım çünkü inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz

eejanaika cnm nasılsn?kac gun kaldı?nası gidiyo?varmı belirtin:)
canım 6 gün sonra test günüm. ben daha erken yaptırmayı düşünüyorum kaçabilirsem belirti bi sürü şey var ama hepsini ilaçlardandır diyip görmezden geliyorum. sonra üzülmemek için böyle düşünmek daha iyi

Canm benm tüp denemelerimde ıkı taraflıydı..son denemeden sonra bırı yok oldu 7aya yakın tel taraflıydı gecen ay gıttıgmde yıne ıkı taraflı olmıssol 3.5 sağ 2 amelıyat dusunuomusn?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…