Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Alyacm testlerini aksatma yaptır mutlaka benm kistim 3,5 cm olduğu için galiba ameliyata gerek yok dedi.benim transferim ayın 8sinde inşallah. rabbim yardımcımız olsun
Yaptırıcam canım. Bulunduğum şehirde randevu almak, test yaptırmak hep uzun sürüyor maalesef. 6 gün kalmış. Rabbim sağlıkla doldursun göbüşünü.

Sağlık olsun canım. Bunu düşünüp üzülme. Acaba denk gelecek mi derken bilinç altına kaygı iletilmiş olabilir. Yarın yaz buradan olur mu? İnşallah güzel geçer.

Kızlar bişey sorcam az once regl oldum yarın öğlen ıkıncı gün sayarmı sizce doktor?kan istermi yoksa ertesi gün mü daha saglıklı olır?

Kızlar bişey sorcam az once regl oldum yarın öğlen ıkıncı gün sayarmı sizce doktor?kan istermi yoksa ertesi gün mü daha saglıklı olır?
Canim ben bunu merkeze sorduğumda lekelenmenin başladığı gün 1.gün dediler yani senin yarın 2. Gün bakarlar hormonlarina hadi gözün aydin

Gözün aydın canım :) Bugünü 1 diye sayıyorsun, döngü başlamış. Yarın iki. Güzel haberlerle gel inşallah.

Alyacm tesekkur ederim ne güzel söyledin öle inşallah hepimizin gobusleri dolsun hayrlisiyla. az kaldıkca heyecan dahada artiyor. valiente canm habersiz bırakma bizi lütfen cok merak ediyorum yücel hoca ne soyliycek inşallah sorununu bulur tez zamanda

Günaydın... P pembe ucurtma canım sende hamilesin sorunun neydi senin neler geçti başından anlatirmisin kisaca
canım ben 6 senelik evliyim, 2 sene korunmadım, hiç gebelik oluşmadı,pko var, eşimde de morfoloji %2 idi ve ileri hareketli sayısı düşüktü.
başka bi doktorda uzunca zaman yumurta takibi- yumurta geliştirici ilaçla bekledik yine olmadı. sonra yücel karaman a gittik, rahimde bi polipim vardı, evvela histeroskopi yaptı ve sonraki adetimde de tüp bebek tedavisine başladık. ilk denemede çok şükür pozitif oldu.
böyle işte.
iyi ki brüksel tüp bebek merkezi ile kesişmiş yolum.

inşallah sizlerin tedavisi de kolaylıklarla olsun canım.

İnşallah canm ya. Bide bisey sorucam bu Progestan alıyorum ama akio sizde de olmuş muydu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…