Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kumral-ada Kumral-ada canm benm bugun regl olmam gerekıodı olmadım:KK43:yarında olmazsam pzts olurum oda bırıncı gun olur:KK43:güya 3.güne getrmee çalıştm saat gibi gelen regl inanıda gecıkıyo:KK43:

Canm benm tüp denemelerimde ıkı taraflıydı..son denemeden sonra bırı yok oldu 7aya yakın tel taraflıydı gecen ay gıttıgmde yıne ıkı taraflı olmıs:KK43:sol 3.5 sağ 2 :KK43:amelıyat dusunuomusn?

Ameliyat olup kistlerden kurtulmak istiyorum kesinlikle. Sadece önce tüp bebek mi, ameliyat mı, ona karar vermeye çalışıyoruz. Bazı doktorlar "tüp bebek tedavisi öncesi ameliyatla aldır" diyor, bazıları ise, "ameliyat sonucu yumurtalık rezervinin zarar görme riski var, bu nedenle ilk önce tüp bebek" diyor. Sağlıkla, hayırlı bir karara varıcaz inşallah.

Ayrıca burda çikolata kisti varken transfer olucak tek kişiyim galiba hiç ameliyat felen olmadım çünkü inşallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz :dua:

Canım durumlarımız benziyor. Ben de henüz ameliyat olmadım. Ya ameliyatla çikolata kistlerini aldırdıktan sonra tüp bebek tedavisine başlayacağız, ya da ameliyat olmadan. Hala düşünüyoruz. Kistin kaç cm, tek taraflı mı, iki taraflı mı? Dualarımı gönderdim. Allah'ım olumlu sonuçlandırsın. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Kumral-ada Kumral-ada canm benm bugun regl olmam gerekıodı olmadım:KK43:yarında olmazsam pzts olurum oda bırıncı gun olur:KK43:güya 3.güne getrmee çalıştm saat gibi gelen regl inanıda gecıkıyo:KK43:
Heyecandan olsa gerek . İstanbulda kalacak misin canim . 2.gün de başlanıyor tup bebege . Çok merak ediyorum acaba ne diyecek sana Yücel bey .

Alya Alya canm benm sol tarafta 3,5 cm ilk tupum olcak nasipse. insallah ilk ve son olur senin sadece kistmi problem

Tek problem kist değil. Keşke öyle olsaydı canım. Rahimde 1cm civarı polip saptadı Yücel Bey. "Bu her koşulda alınacak" dedi. Amh en son 9 ay önce bakılmıştı. İyi gelmişti. "Yeniden baktır, amh iyi gelirse kist ameliyatı da yapacağım" dedi. Daha baktırsmadım. Yurt dışındayız. Ekim sonuna doğru 2 hafta bir boşluğum olacak. O arada gelirim bir belki. Benim soldaki 5 cm civarı. Sana ameliyat önermeyebilir. Yarın mıydı randevun? Bakalım ne diyecek, çok merak ediyorum, haber et bize e mi? İnşallah ilk denememizde tutar. Sağlıkla, hayırlısıyla kavuşuruz yavrucuklarımıza.

Tek problem kist değil. Keşke öyle olsaydı canım. Rahimde 1cm civarı polip saptadı Yücel Bey. "Bu her koşulda alınacak" dedi. Amh en son 9 ay önce bakılmıştı. İyi gelmişti. "Yeniden baktır, amh iyi gelirse kist ameliyatı da yapacağım" dedi. Daha baktırsmadım. Yurt dışındayız. Ekim sonuna doğru 2 hafta bir boşluğum olacak. O arada gelirim bir belki. Benim soldaki 5 cm civarı. Sana ameliyat önermeyebilir. Yarın mıydı randevun? Bakalım ne diyecek, çok merak ediyorum, haber et bize e mi? İnşallah ilk denememizde tutar. Sağlıkla, hayırlısıyla kavuşuruz yavrucuklarımıza.
Canm amh kac cıkmıstı ?

Canm amh kac cıkmıstı ?
3.8'di canım. Burdaki doktorum buna çok iyi dedi. Ama ondan bikaç ay sonra yapılan 2.2 geldi. Fakat ikinci kez yapıldığı yerde kan beklemiş olabilir. Kanı sabah 9'da vermiştim. Doktor saat 12'de amh'yi de ekleyin testlere diye telefon açmıştı. Yücel Bey bunun yanlış olduğunu, amh ölçümünde kanın en geç iki saat içinde test edilmesi gerektiğini söyledi. O yüzden yeniden istemişti.

Pardon, uyku mahmurluğu (burda
Alya Alya canm benm sol tarafta 3,5 cm ilk tupum olcak nasipse. insallah ilk ve son olur senin sadece kistmi problem

Canım randevun yarın diye kalmış aklımda. Transfer olacaktı değil mi? Hayırlısıyla, güzel sonuçlanacak inşallah. Dualarım seninle.

Alyacm testlerini aksatma yaptır mutlaka benm kistim 3,5 cm olduğu için galiba ameliyata gerek yok dedi.benim transferim ayın 8sinde inşallah. rabbim yardımcımız olsun

A

Ah kıyamam. Stresten olmalı canım. Üzülme, inşallah bugün gelir.
Evet canm ya:KK43:saati bıle sasmayan regl sırf streslıym dıye gecıktı yok bole bişey ya:KK43:aslnda ole asırı stres yapmadm ama denk gelecekmı dıye dusundum ondan oldu:KK43:neyse artk bugun olmayacaksa yarında olmassa bari en azından bosu bosuna adetli muayene olmayım:110:

X