Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Seni meraksız :) Ben olsam noktasına virgülüne ezberlemiştim heeee...Histereskopide bi şi çıkmadı di mi? ınşallah dondurulmuşlarla olur canım, sitede öyle hamile kalan çok var, birisi de sen olursun umarım, hergün 3 fatiha, 3 ihlas, 3 nas, 3 felak, 3 kafirun ve ardına kenzül arş duasını oku canım.

valla bu sefer meraksızdım belki daha iyi olur böyle evet dondurulmuşlarla kalan çok bide 2 tane transfer edicekler kısmetimde varsa olur hayırlısı olsun canım dualar içinde saol mutlaka okumaya çalışacam

Ben tüm personelinden ve herşeyinden memnun kaldım, yücel hocanın tecrübesi nedeniyle oradyım zaten, başka bir yer düşünmüyorum, tavsiye ederim.

Haklısın sevimli, çok merak etsek de sonuç değişmiyor, rahat ve stressiz olmak önemli, onu bi başarabilirsek yolu tamamlamış olucaz zaten.

Merhaba kızlar
Anjelic bize diyorsun ama kaç gündür kendin yoksun. Begüm naptın tedavini, merak ediyorum seni. Sevimli sen nasılsın? Hasta olabildin mi?

kızlar ilaçlardan sonra yumurtalarım çok büyüdüğü için çok ağrım oldu oyuzden bilgisayara pek oturamadım canım dun yumurtalarım toplandı 20 tane sonrasında yine çok şiddetli ağrım oldu bu gün merkezden aradılar 18 tanesi olgun çıkmış ve 15 tanesi döllenmiş yarın transfer günü için tekrar arıyacağız dedi hüsamettin bey çok sevindim iyişallah bana bebişim sımsıkı tutunur benim için dua edin büyük ihtimal çarşamba günü olacak.

kızlar bide size şunu sorucam transferden sonra edirneye döneyimmi burdaki doktorum dönme orda kal dedi dün merkezdeki hemşire kalmana gerek yok kendi aracınızla dönebilirsiniz dedi edirne yakın bi yer dedi ama ben genede korkuyorum siz nasıl yaptınız sonuçta istanbuldada otursam belli bi yolculuk yapman gerekiyor.

Ama kalp atışlarını duyamadık. Gelecek cumartesine tekrar randevu verdi. ınşallah haftaya duyarız. kalp atışlarını.Hüsamettin bey her şey normal diyor. Ama ben kalp atışlarını duymadan rahatlamayacağım.

Begüm bence de dönebilirsin. Zaten merkezde 2 saat kalıyorsun.O 2 sat çok önemli.Arabanız iyiyse, yol da çok sarsmıyorsa dönebililirsin. Ama tabi sen bilirsin.

Begümcüm maşallah ymoşlarına, bence için nasıl rahat edecekse öyle yap canım...Araba çok sarsmadıkça önemi yok 1-2 saat yolculuğun bence.

Özlemcim çok sevindim keseyi görmene, darısı kalp atışlarına, doktor normal diyorsa normaldir, yorma kafanı, tadını çıkar canım.

evet çok memnunuz hemde canım sendemi orda başlıyacaksın

Ben Yücel Hoca ile öngörüşme yaptım bana Histereskopi olmam gerekli olduğunu söyleyince oldum.Şu an Balon işlemi için gün sayıyorum. Ne kadar sonra Tüp Bebek deneriz bilmiyorum. Histereskopiden sonra ne kadar beklemek gerekli bileniniz var mı?

canım ben nisan 21 de histeroskopi oldum haziran 1de transferim var benim dondurulmuşlarım var oyuzden hiç beklemeedik

Umarım 13 Haziran'da Pozitif sonuç alırsın bana da Işık Olur. Ben de Histereskopiden sonra Yücel Bey'e yeniden soracağım ne zaman deneyelim diye.

Umarım 13 Haziran'da Pozitif sonuç alırsın bana da Işık Olur. Ben de Histereskopiden sonra Yücel Bey'e yeniden soracağım ne zaman deneyelim diye.

inş canım busefer olur tekk benim değil kim istiiyısa kim çaba sarfediyosa allahım hepsine versin

Obirkadın geçmiş olsun canım, sana histerskopide işlem yapılmış, o nedenle tedaviye başlaman 2-3 ay sürebilir, balon çıkarılacak ve duruma bakılacak ve herşey yolundaysa tedaviye başlayacaksın, bu da 2-3 ay sürer siye düşünüyorum, geçmiş olsun canım.

sevimliiiii nerdesin, nasıl gidiyor ilaçlar?0

Özlem, yeshill yansıma, begum kıslar nerdesiniz, gelin birazcık yahu:)

iyi gidiyor canım heyecan var bu sefer farklı bi şekilde bilmiyorum valla sen ne yaptın

Merhaba kızlar,
Sevimlicim Allah bu sefer yüzünü güldürür inşallah.
Ya ben ne zaman muayenehaneye gitsem çok kalabalık oluyor. Ama bu topikte kimse olmuyor. Canladıramadık bir türlü.
Kızlar geçen gittiğimde kontrolüm 2,30dan 4,30'a ertelendi. Sonrada yarım saat bekledim. Böyle giderse ben gebelik takibimi başkasına yaptıracağım. Çok yoğunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…