Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım inş evet çok yoğun oluyolar sana tavsiyem eğer mümkünse 4den sonraya yada 3ten sonraya al daha rahat oluyor ben perşembe günü saat 4de orda olucam denk gelen varsa görüşürüz

günaydın canım.ben aslında brüksel ile ilgili diğer sayfaya birkaç yazı yazmıştım.fakat sanırım bu sayfa daha etkin.biz 2 kez ıvf denedik.ikisi de antalyada.ilki kimyasal,ikincisi negatif.sonucu almamızın üzerinden henüz 1 hafta geçti.şu an yeni bir merkez arayışındayız ve bu konuda çok zorlanıyoruz.buradaki başka bir dr.la görüşmemizde istanbulda brükseli önerdi.fakat aklımızda soru işaretleri var.yardımcı olursanız çok sevinirim.brükseli tercih etme sebebiniz nedir?bizim problemimiz endometriozis.yani erkek kaynaklı değil.ama eşimin morfolojisi %6 çıktı..acaba bu merkez erkek infertilitesinde mi tercih sebebi?imsi tekniği nedeniyle.bir de kafamı şu kurcalıyor?brükselin sayfası neden bu kadar az?tüm arkadaşlar bu merkezi tercih seeplerinizi yazarsanız çok minnettar olacağım.istanbul dışında oturuyoruz çünkü.şimdiden herkese bu gerçekten zor yolda güzel sonuçlar diliyorum.

canım brüksellle ben seminerde tanıştım ve öngörüşme amaçlı gittim ama gitmeden epey bi araştırma yaptım birdefa çok ilgililer benim için en önemlisi buydu herşeyi sabırla cevaplıyorlar bunun dışında diğer merkezleri belçikada ve belçika tüpbebekte çok iyi bi ülke ilk yenilikler doğal olarak türkiyeyede gelmiş oluyor bu yöntemi yapan sayılı doktor var istanbulda erkek inf çok etkililer imsi tekniğiyle biz çok faydasını gördük onun dışında bende çok fazla yumurta oluşmamıştı ilk denememde tabiki başka merkezde en fazla 5yumurta toplanmıştı ve oluşan embrşyo iyi kalite değildi brükselde yapılan tedaviyle 14 yumurtam oluştu doktor bile şaşırdı o derece yücel hoca olsun hüsamettin bey olsun bence çok süper iki insan ve doktor onu söyleyebilirim kısacası arayıp görüşebilirsin bence

cevabın için teşekkürler sevimli.senin gebelik oluştu mu?biraz da fiyatla ilgili bilgi verir misin?bir de bir arkadaşımla görüştüm.onun sebepsiz infertiliteydi.bahçeciye gitmişler.bahçeci ile brükselin fiyatları sanırım yakın.neden bahçeci değil de brüksel?

bahçeçi hakkında kötü bişey asla diyemem onlarda işlerini en iyi yapanlardan ama diyorum ya gittiğinde orda olman için seni iten bişey oluyor ben bahçeçi ekibinin merkezinide gittim hatta başlıyacaktım sonra tesadüfen seminer ilanını gördüm ve gittim zaten seminere gelenlri ön muayene ediyolrdı eşimde gidelim dedi gittik ve ilk gitmemizde orası beni çekti resmen ve hemen aynı gün başladım fiyat konusunda 4500+ilaçlar+350 lirada tahliller benim brükselde gebelik oluşmadı ama bende rhimde çöküklük varmış histeroskopi yapıldı nisanda ve şimdide dondurulmuşlarım transfer edilecek

sendeki sorunu bulmuş olmaları çok güzel bir gelişme.bundan sonra güzel haberlerini almayı diliyorum canım.bahçeci ve brüksel arasında kararsız kaldık.birkaç saat önce bahçeciyi aradım.sekreterler tatilde olduğu içn bir dr.la görüştüm.fiyat konusunda 1900 euro+ilaçlar dedi.neden bu kadar az bir fiyat verdi,anlayamadım.fakat vermiş olduğun bilgiler beni çok aydınlattı.bunun için tekrar tekrar teşekkür ederim.bu arada brüksel mi bahçeci mi diye bir konu açtım.

1900 euro yaklaşık verdiğim fiyata eş değer bişey yani az değil :) brükselde öyle ayrıca bence kimsenin kararıyla değilde gelme gibi bi ihtimalin varsa zaten 2merkez arasında kalmışsın geleceğin zaman ikisine git ve hangisi seni çekiyorsa orda yap ama şunuda söylemeden edemiyeceğim tek embriyo transferine geçildi biliyorsundur ve istatisliklerede brüksel bahçeçiden daha fazla

istatistiklere ulaşma fırsatım hiç olmamıştı.bunu duyduğuma sevindim.burada bir dr.la görüşmemde bahçeci kliniğini değil de umut tüp bebek merkezini o aralar çok duyduğum için sormuştum.(biliyorsun;umut tüp bebek de bahçeci ekibinin)doktor,umut için;başarısız olunursa nedenlerini araştırmazlar.başarı oranları da popüler,yani kalabalık olduğu için fazla görünüyor dedi ve sonuçta istanbulda brükseli önerdi.

şunu çok net söyleyebilirim en basitinden bende damar yolu çoooook zor bulunuyor bazen saatler alır oderece yücel beye anestezi doktoru hemşireler rahat olmam için neler yaptılar anlatamam negatif sonuç aldığımızda doktor benimle tam 58 dk konuştu neler yapabilirz moralim yerine gelsin diye bidahaki aşamaları filan ben çok memnunum kendi adıma orda hiçbiyerde görmediğim ilgiyi gördüm bu arada umutla alakalı şunu söyliyim tlfda öngörüşme muayene ücretsiz dendi gittiğimde 170 lira bayıldım söylediğimdede hayır öyle demedik yok öyle bişey dendi brükselde şuana kadar bz sormadan para lafı çıkmadı ağızlarından

Son düzenleme:
sanırım ben de brüksele daha fazla ısınmaya başladım.bakalım,biraz daha araştıracağım.bir de senin önerdiğin gibi istanbula gittiğimizde iki merkezle de görüşürüz.yücel karaman ve mustafa bahçeciyle ön görüşme için çok önceden mi randevu almak gerekiyor?

yücel bey için merkezi araman yeterli sen müsait olduğu zamanı belirt onlar sana en uygununu söylelrle mustafa bahçeçiyle görüşürmüsün bilmiyorum genelde ulun beyle görüşüyorsun

tamam canım.verdiğin bilgiler benim için çok önemliydi.sıkılmadan sorularımı yanıtladın.tedaviden sonra biraz şişmiştim.sanırım ödem.kilomda artış yok ama kıyafelerim dar geliyor:)diyete ve spora başlamıştım ama bugün çok araştırma yaptım.ödüllendireceğim kendimi.spor da yapmadım,tıkınacağım biraz:)kendine iyi bak.sonra görüşürüz.

Masal brüksel beni çektiği için değil, uzun araştırmalarım sonucunda Yücek Karamanın rahim ameliyatları ve histereskopi operasyonlarında alanında duayen kabul edilmesinden dolayı öncelikle tercih ettim. Yanlış bir operasyon nelere yolaçabilir, ben bunun acısını yaşadım, üstelik memorial gibi bir yerde yapılan iki küretajın hatasından dolayı...Yücel hoce kadın infertilitesi konusunda da çok iyi, en azından öncelikle sebebi araştıyorlar ve öyle bodoslama tüp bebek demiyorlar, herşey yolundaysa tedaviye başlıyorsun. Ayrıca erkek infertilitesi konusunda da iyi, senin eşinin morfolojisi de gördüğüm kadarıyla çok iyi değil, benim de benzer, o nedenle IMSI tekniğini kullanan bir yerde tedavi olman gerek, brüksel alman hastanesi veya memorial gibi reklam yapmıyor, ama merkeze gidince görürsün çok yoğunlar, üst üste defalarca başarısız denemeleri olan hastaların umut yeri ve birçoğu da hamile kalmış, ben öneririm...

yazdım yazdım senin kadar iyi anlatamadım hay ağzına sağlık her harfine imzamı atarım :)

Masalcım biz burada birbirimize yardımcı oluyoruz, diğer arkadaşlar tecrübelerini paylaşmasa hiçbirimiz bilgi sahibi olamazdık, hepimiz aynı süreçleri yaşıyoruz, birbirimizi çok iyi anlıyoruz, ben baştan itibaren yaşadıklarımı yazsam roman olur, abartmıyorum :) Çok konuşan, ilgilenen bir doktordanda alanında iyi, kendimi gönül rahatlığı ile ellerine teslim edebileceğim bir doktoru tercih ederim, hepsini yaşadım çünkü. Yücel bey çok yoğun ama ne zaman bir sorunun, sıkıntın olsa müsait zamanında sana telefonla dönüyor bu çok önemli, hemşirelerle muhatap olmuyorsun, amerikan hastanesinde mesela asla doktoruna ulaşamazsın, hemşirelerle muhatapsun hep. Sen bir endomtriozis olduğundan bahsetmişsin, özellikle bunun için bile yücel beye giderdim ben şahsen...ınce endomtrium için kaç prof. kaç doktora gittim oyaladılar beni, çözümü yücel beyle buldum, Allah bindefa razı olsun onda.

Sevimli nasılsın tatalım, neler yapıyorsun, söylediğim duları hergün okuyor musun bacım?

problemlerinin çözüme kavuşması gerçekten çok güzel.zaten bu tedavide problemin çözümüne yönelik hareket edildiğini pek duymadım.genellikle "ya tutarsa" mantığına yönelik tekrar tekrar denemeler yapılıyor gibi geliyor bana.bu nedenle anlattıkların çok önemli.yücel karamanı çok merak ediyorum:)
anjelik ve sevimli;sorunlarını bu kadar paylaşan ve yardımcı olmaya çalışan insanlar olarak sizler anne olmayı sonuna kadar hak ediyorsunuz.

bu arada bir soru daha:gerektiği takdirde co culture,embriyo hatching dedikleri yöntem,imsi vb..yöntemler için ek ücret alıyorlar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…