Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

yasmin bebişin hayırlı olsun, merkezin ve ekibin iyi olduğuna inanıyorum ben de, Allah yanıltmasın.

royem canım içine sinmeyen bir tedaviye niye başlıyorsum, kusura bakma ama o kadar hormonu sen yükleniyorsun eşin değil, senin söz hakkın yok muı? İş sende bitiyor, eğer psikolojin düzgün olmazsa bu iş zor, eşine ya istediğin yerde olacağını ya da uğraşmayacağını söyle, ben resti çekerdim valla:)

esimde istiyor ama biraz maddi sorun yasiyoruz,,,ee kolay degil butun paramizi bu is icin harcadik....ama ikna ediyorum sanki,,rest cekemem o benim icin daha degerli:))

günaydın kızlar nasılsınız görüşmeyeli anjelic bişey sorucam canım bu histeroskopiden sonra adet gecikmesi oluyormuymuş ben bugün yarın olmam lazım ama hiç bi belrti yok bende hastalanmaya dair normalde gögüslerime dokunamazdım bile ayrıca 2gün önceden azıcık lekelenmem olurdu ama şimdi hiç yok

Günaydın kızlaar,
Sevimli inşallah çabucak adet olursun. Biz de bu hafta sonu ultrasona gidicez. Çok heycanlıyım.

kızlar nasılsınız bu gün biraz moralim bozuldu dr gittim ilaçlarımın 7 günüdeyim 17 tane yumurtam oluştu dr çok fazla dedi yücel beyi aradı tedevim ertelene bilirmiş.off neden böyle oldu anlamadım.

Allah allah bence çok değil. Benim yumurtam toplandığında yumurta sayım 20'nin üzerindeydi. Bir sorun çıkmadı, hatta çok iyi demişlerdi. 15 yummurtam da döllenmişti.

bencede çok değil ama sonuçta bünyeden bünyeye değişen bi olay herkese farklı tedaviler uygulanıyor belki senin için çok olabilir ama inşş bu tedavini ertelenmesine sebeb olmas

ya bende anlamadım neden benim doktorum öyle diyo yücel bey hiçbirşey demedi bakalım yarın ne diyecek senin sağlığın açısından rıskli olur rahim için sıvı dolar akciyerlerine gider falan dedi olmassa yumurtalarım toplanacak dondurulup bir ay bekleyip transfer edilirmiş bakalım hayırlısı neyse o olsun...

inş canım sıkma kendini seninde sağlığın önemli risk taşıyacaksa 1 ay sonra olsun

günaydın kızlar ben daha hastalanmadım ya anjelic sende histeroskopiden sonra adet gecikmesi oldumu hatırladığım kadarıyla sende lekelenme gibi olmuştuda zamanındamı oldu erkenmi geçmi oldu bende lekelenme filanda

Kızlar ertık kimse uğramıyor mu? Çabuk geliiin:)

Sevimli canım ben histereskopiden sonra 40. gün hasta olmuştum ama ben hormon tedavisi de görüyordum ilaçlar bittikten sonra regl olacaksın demişti yücel bey, öyle de oldu, senin de 1 hafta içinde olman gerek canım.

Merhaba kızlar
Anjelic bize diyorsun ama kaç gündür kendin yoksun. Begüm naptın tedavini, merak ediyorum seni. Sevimli sen nasılsın? Hasta olabildin mi?

Ozlemcim benimki zorunluluktan canım, istanbul dışındaydım, nasılsın, hamilelik nasıl gidiyor anlatsana biraz.

Ben iyiyim yarın ilk randevuma gideceğim o yüzden heycanlıyım. Biraz erken ama bebeğimin kalp atışlarını duymayı umuyorum. Az biraz bulantım oluyor arada. Onun dışında iyiyim. Sen nerelere gittin?

günaydın kızlar evet hastalandım merkezede gittim tedavimide başladık 1 haziranda hayırlısıyla transferim olucak

sevimli hayırlı olsun canım, nur topu gibi bebişlerin olur inşallah :) Tahlillerin nasıl çıktı?

Özlemcim ankaraya gittim geldim canım, senden güzel haberler bekliyoruz inşallah bugün.

tahlil yapılmadı canım sadece usg de baktlar heşey yolunda dedi bu arada güzel dileklerin için tşk inş hepimizin nur topu gibi bebişleri olur

sevimli dondurulmuş mu olacak şimdi senin? endometrium kaç çıktı? Özel ilgi alanım yaaa :))

canım hatırlamıyorum kaç çıktığını ama normal dedi doktor evet dondurulmuş olacak ayın 20sinde tekrar gidicem endometrium kalınlığına bakılacak

X