Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Insallah yükselir olcagına cok inanmıstım sabahda idrar testinde ikincu cizgiyi hafifte olsa görmüstüm persembe herşey belli olur senin sorunun neydi dondurulmustu senin sanrm

Insallah yükselir olcagına cok inanmıstım sabahda idrar testinde ikincu cizgiyi hafifte olsa görmüstüm persembe herşey belli olur senin sorunun neydi dondurulmustu senin sanrm
canım bi umut olmasa doktor ilaçları kes derdi. Hayırlısı Allahtan. güzel haberlerle dönersin inşallah

İnsallah canm ya beklemek çok zor demi benm çikolata kistim var esimde sıkıntı yok sukur ilk denemem olcak bakalım adeti bekliyorum 7 tane dondurulmuşm var

İnsallah canm ya beklemek çok zor demi benm çikolata kistim var esimde sıkıntı yok sukur ilk denemem olcak bakalım adeti bekliyorum 7 tane dondurulmuşm var
beklemek öyle zor ki yaşamayan bilemez. bi de bekleyişimizin mutlu sonla biteceğinin garantisi yok tabi. bende adetimi bekliyorum. bi gelse de tedaviye başlasam.

Benimde ikitane dondurulmus var beşinci gün , transfer edilen 3.gündü dondurulanlarla tutma şansımın daha yüksek oldugu söylediler inşallah seninki olumlu sonuc olur

İnşallah canm ama sende olumsuz dusunup durma eejanaika arkdsmzda çok doğru söylemiş bak doktr ilacı kesme dems

Benimde ikitane dondurulmus var beşinci gün , transfer edilen 3.gündü dondurulanlarla tutma şansımın daha yüksek oldugu söylediler inşallah seninki olumlu sonuc olur
canım umut vermek istemiyorum sonradan üzülürsen diye ama ben daha önce kimyasal yaşadım. değerim 13 dü. benim rahmimde perde olduğu için düştü. ve kanamam vardı. senin kanaman var mı?

Bende kanama yok normal adet belirtileri var sadece bnde kimyasal olmasndan korkuyorum
canım dediğim gibi benim kimyasal rahmimle alakalıydı ve kanamam vardı. inşallah değerin katlanarak artar. Bebeğini sağlıkla kucağına Almanı dilerim

Canm saol ılgın ıcın burda kımse bişeye cevap vermıyo.. Y Ynshira benm saglı sollu 2 cm ve 3,5cm..4yıllık evlıyız ıkı dondurulmus ıkı taze embrıyo ile tup bebek denemesı oldu ve hepsı negatif..artık amelıyat dusubmeye basladık...burda sormak ıstıyorum ameliyat sonrası sıkıntı yaşayan memnun olan olmayanlardan yorum istiyorum

Yaş 26 canm ilk denemem inşallah 3 yillk evliyz bebek isteyelide 2 yıl oldu bi düsuk birde dış gebelik yasadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…