Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Amin canm cok saol..inşallah hayrlısyla..ben hısteroskopı oldun hatta rahımde perde vardı ama cd aini alamıyorum hastaneden vermedıler neymişte kayıt yapmamısşar bozukmuş o zama makınave yucel beyede histeroskopı videosu lazım nasıl olcak bılmıormsende cıkolata kıstı varmıydı?tüp bebek yapılırken?varsa kac cm kac taneydı?

Kızlar sizlere soyliyceklerim var . Çevremdeki insanlar nickimi biliyor o yüzden yazamiyordum ama artık umrumda değil . Ben tüp bebek denedim ama e2 yuksek çıktığından tedavi iptal . Diğer ay rahim kalınlasmadigi için tedavi iptal bu ay yine rahim kalınlasmdi ve şuanda merkezdeyim. Bakalım ne olacak . Hayal kırıklığı içindeyim ve üzüldüm . Rahim neden kalinlasmiyor anlamadım nar suyu da içtim hiç fayda etmedi .
Yumurta kalitesi konusunda koenzim q10 omega 3 kullandım ve sağlıklı beslendim tavuk yemedim . Embriyologlarin soyledigine göre kaliteli yumurta oluşmuş . Fazla giremeycem bu aralar . Dua edin bana nolur rahim istenilen seviyeye gelsin

Canim daha once bi hamilelik gecirdin mi kurtaj falan oldu mu

Kumral-ada Can'ım Allah yardım etsin inşallah transferin çabucak olur ve bebeğine kavuşursun. Bol şans. İnsanlar da burnunu herşeye sokmasa keşke, destek olmayan köstek olmasın. Zaten yaşadıklarımız zor...
Allah'a emanet Can'ım.

Yücel hoca bana da sende bi şey yok dedi sonra ben başka bi dr a gittim o da sende çikolata kisti var dedi kime inanacağımı şaşırdım bende

Baktrdm canm gecen ay 4.06 cıktı..evet öyle diyolar ama sımdlk ıyı gorunuo cok sukur..sen baktrdnmı kac?

Çok iyiymiş maşallah. 4,52 benim de.
Histeroskopi CD'si olsaydı keşke :/
Sen Nasıl bi yol izleyeceksin şimdi?
Ben ilk once muayneye gidicem canm.nası bı yol ızlememız gerektgını dr soyler artık..belkıde amelıyat diyecek yaş kac cnm senın benm 30

kızlar merhaba. yarın sabah 9 da ilk randevuma gitcem. heyecanlıyım stres bastı iyice. kanama varken vajinal muayene yapılacak olması geriyor beni. sonraki kontrole kaç gün sonra çağırırlar ve her seferinde vajinadan mı bakılıyor yumurtalara?
Kumral-ada canım çok merak ettim seni. ne zaman İstanbul'a geldin kim sıktı canını böyle ne biçim insanlar var ya. tedavi için Yücel hoca ne diyor?

eejanaika canım hayırlı olsun inşallah kolaylıklarla ilerlesin tedavin, inşallah sonu çok güzel olsun.
Stres olma, bence başlayana kadar asıl zor dönem, başladıktan sonra bi heyecan içinde geçiyor herşey. İnşallah Bebeğine kavuşacaksın, Bol şans Dilerim

amin Sağol arkadaşım inşallah sende sağlıkla al bebeciğini kucağına. tatlım seni ikinci kontrole kaç gün sonra çağırdılar hatırlıyor musun?

Kızlar peki aranızda şehir dısından yucel beye gıden varmı?nasıl bir yol izlenıyo ?

amin Sağol arkadaşım inşallah sende sağlıkla al bebeciğini kucağına. tatlım seni ikinci kontrole kaç gün sonra çağırdılar hatırlıyor musun?
Canım hayrlı olsun tedavın ınsalşah hersey yolunda gider:)sızın problem ne acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…