Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Yok canm daha once basla bısey sormustm yıne cvp alamamıstm neyse:))) 30yasındaym cnm.eşimde morfolojı sorunu vardı son denemenizde..kıbrıs ve acıbademde yaptrdm ..senın yaş kac?esınde varmı bı sorun?

dcu ne yazık ki brüksel tüp bebek merkezinde tedavi görenler pek sessiz, halbuki keşke yazsalar ve insanların daha çok haberi olsa bu başarılı ekipten.

merkeze gitmeden önce başka bir doktorun elinde her ay farklı bir teşhis ile bocalıyordum, bi ay çikolata kistim oluyordu, bi ay rahimimde su oluyordu, böyle umutsuz aylar geçirdim :/
derken yücel hocaya gitmekte karar kıldım, rahimimde polip varmış, histeroskopi yaptı polip alındı. eşimde ileri hareketli sperm sayısı az morfoloji de %2, aşılama uygun görülmedi bi sonraki adetimde tüp bebek tedavisine başladık.4 sene boyunca hamile kalamamıştım 32 yaşındayım, ilk tüp bebek tedavimde çok şükür bebeğimi bekliyorum. gebeliğimde bi defa kanama yaşadım, biraz korkuyla ilerliyor benim için ama bebek iyi şükür.
bu deneme başarısız neticelenseydi de yine brüksel de denerdim.
ben istanbuldayım, şehirdışından gelenler için elbette daha zor. senin için neresi hayırlıysa inşallah oraya yönelirsin.

senin durumun nedir, problem nedir?

Dondurulmuş 2 tane var tek umudum onlar artk merkezden doktorlardan memnunum oraya gitmeye devam edicem yarn doktorla göruşcem bi sakncasi yoksa buay ikinciyi dondurulmuşlarla denemk istiyorum ara vermek istemiyorum hayirlisiyla ikincide anne olurum inşallah

inşallah canım, yaş kaç, ikisini de transfer etseler keşke?

Ikinciyede tek oluyomuş 3.de iki oluyomuş yakınmı adetin bnde oldugum gibi başlycam bi akslik olmassa

Canım teşekkürederim ilgin için..ben dıger sayfalarda elımden geldıgı kadaryla arkadaslara hep yardımcı olmaya calısorm ama bole cvp bulamayınca uzuluyormşehir dışından gelıcez zor olucak bılıorm ama yucel hoca hakkında okuduklarm gercekten karar vermemi sağladı bi güven geldi bana..suan baska bı merkez arastrmıyorum bıle kararımız bu..bu arda hayrlı olsun allah saglıgıyla kucagına almayı nasıp etsin inşallah canm:)

valiente ben rahim filmim ve tüm tahlillerimle gittim yücel hocaya ve bana histeroskopi yapalım polip var almadan olmaz önce rahimi temizlenmeli Dedi, hiç tereddütsüz iki gün sonra histeroskopi oldum, tüp bebek tedavimde de merkezin tüm ekibin itina ile çalıştığını gördüm.
Bizim gibi müzdarip olanlara tavsiye ederim. İnşallah tüm işlerin kolaylıkla ilerler ve bebeğine kavuşursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…