Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Saol canım. Yani senin histereskopide mi anlaşıldı rahimde perde olduğu? Ben de histereskopi olucam yücel beyde ondan soruyorum en azından bir sorun vardı ortaya çıktı derim birşey çıkarsa:KK43:

Biz yücel beyde denedik evet kimyasal gebelik oldu malesef. Morfoloji kötü ama 10 tane 1.kalite 5.gün embriyosu oldu şükür. 2 sini transfer ettirdik işte kimyasal oldu. Şimdi histereskopi olup diğer ikisini alıcam inşallah..
canım bende rahim filminde çıktı ama histeroskopi Tanı Amaçlı da Yapılıyor. seninki öyle olcak anlaşılan. korkmana gerek yok. uyuyup uyanıyosun öyle düşün.

canım bende rahim filminde çıktı ama histeroskopi Tanı Amaçlı da Yapılıyor. seninki öyle olcak anlaşılan. korkmana gerek yok. uyuyup uyanıyosun öyle düşün.
Evet tanı amaçlı olacak sanırım bir kaç kez düşük yaptığım için. Rahim filminde birşey çıkmadı çünkü. Korkmuyorum artık alıştım sanırım:olamaz: görelim bakalım ne çıkacak.

Evet tanı amaçlı olacak sanırım bir kaç kez düşük yaptığım için. Rahim filminde birşey çıkmadı çünkü. Korkmuyorum artık alıştım sanırım:olamaz: görelim bakalım ne çıkacak.
hmmm umarım Ufacık düzeltilmesi gereken bi sorun çıkar da düşüklerin sebebi halledilir. ne günlere kaldık ya duaya bak :KK43:

Inşallah sagliklı kucagina alrsn bebegini benim 8.günüm adet sancısına benzer sanclar başladı tutmadı sanrım benimki
Amin inşallah cümlemiz.
Sakın olumsuz düşünme, o sancılar tutmasının belirtisi belki de. İnsan sürekli kendini dinliyor inşallah test gününde güzel sonuç alırsın. Moralini yüksek tut Canım.

Canancim nasılsın tahlil günün bugundu galiba öle yazmissn insallah güzeldr sonucn bizede umut olursun

Niye canım dusuk değerin ama gebelik var
Kanı yakn hastande yaptrıp brüksele gönderdim hüsamettin bey aradı sonucun cok düsük oldugunu soyledi her ihtmale karşi ilaclarni kullan perşembe bidaha tekrarlyalm dedi doktorda umutsuz konusunca bnimde umudum kalmadı

X