Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım çok tebrik ederim hamilesin allah kucağına almayı nasip eder iyişallah çok çok çoook mutlu oldum senin adaına....

Teşekkür ederim. ınşallah bir aksilik çıkmaz. Yarın kan testi günüm. Sonucu sizlere bildircem. Darısı başınıza inşallah.

amiiiiin :) yarın merkeze gidip kan vereceksin galiba, 1 hafta 10 gün sonra da kese için çağırırlar, hadi bakalım taze anne adayı koşturmacalar yeni başlıyor...

arkadas sen naptın, bugün kan testi yaptırdın mı? Değerin katlamıştır inşallah.

alsanaalsanasmilegördüğüm doğru dimi uyku sersemi filan değilim :emir_bebek: bebek geliyooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnn hadi hayırlı olsun canımmmm çok sevindimmm :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

Teşekkürler sevimli. Begüm morfolojimiz %2 idi. Sayı 10 milyon ve hareketlilik azdı.

canım gözün aydın tebrik ederim inan çok sevindim senin adına. bizim sorunda sizin gibi morfoloji :%2sayı 10 milyon ve hareket az inan umut oldun bana da. Bu sizin ilk denemenizmiydi aşılama felan denemişmiydiniz birde sorun varikoseldenmi bizimki ondan kaynaklanıyor.. çok soru sordum biliyorum ama dedim ya bi umut olcak cevapların :))

Arkadaşım bu benim ilk tüp bebek denemem. Aşılama yaptırmadım, değerlerimiz aşılamaya uygun değil.Eşimde varikosel de tıkanıklık da çıkmadı. Bizimkine yapısal dedi doktor. Yani sperm böyle çıkıyormuş, yapacak birşey yok tüp bebek yapın dedi. Daha kesin sonucu almadım, seni boş yere heveslendirmek istemem. Ama değerleriniz bizimki gibiyse aşılama ile vakit kaybetmeyin derim.Zaten doktorlar da tüp bebeğe yönlendiriyor.

Kızlaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm. Değerim 114 çıktı. Darısı başınıza inşallah.

Kızlaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm. Değerim 114 çıktı. Darısı başınıza inşallah.

canım tekrar tebrik ederim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin allah değerin çok güzel çıkmış darısı bizim başımıza...

ıyiyim canım, sabah tekrar kan verdim. Akşam sonucu alıcam. ınşallah değerim artar. Sen nasılsın?

İyiyim canım, sabah tekrar kan verdim. Akşam sonucu alıcam. İnşallah değerim artar. Sen nasılsın?

artacak artacak merak etmeeee, bizi habersiz bırakma, çok güzel günler bunlar keyfini çıkar canım, yücel bey muayene için gün verdi mi?

Ben iyiyim şükür, havalar güzel yaa benim de keyfim yerinde:lepi:

kızlar bugün doktorumla görüştüm yarın yücel beyle görüşmeye gidiyoruz haziranda düşünüyordum ama doktorum bu ay başlayalım dedi çok heyecanlıyım hakkımızda hayırlısı....

X