Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Özlem hayırlı olsun, inşallah güzel haberlerle döneceksin bize:)

Begum tedavin hayırlı olsun da yücel hoce bildiğim kadarıyla bu hafta belçikada nasıl görüşeceksiniz? Doktorunun haberi yok sanırım, ben sıkı sıkı onaylatmıştım, tedaviye 1 ay erteleme nedenlerimdendi.

canım haberim var yarın hüsamettin bey ilaçlarımı başlıyacak yumurta toplama ve transferi yücel hocanın yapmasını istiyeceğim bilemiyorum kafam karıştı hüsamettin bey nasıl iyi bi doktormu ?

selam arkadaslar ben araniza yeni katildim...bu sitede cok olumlu yazismalar ar..bende tup bebek icin brukseli dusunuyorum..insallah en kisa zamanda benimde yuzumu guldururler

hoşgeldin canım aramıza inşallah dediğin gibi olumlu sonuç alıp yüzün güler

royem hoşgeldin, inşallah eşini ikna edersin canım.

asozlem yine kayıpsın, gel çabuk da test sonucunu söyle, aaaa merak ettirme bizi yaaaa :)

günaydın kızlar,

12. gün test sonucum 211. 15 mayısta USG'ye gireceğim. Siz nasılsınız? Ne var ne yok bakalım?

asozlem insallah olumlu sonuc alirsin ,,,sizin olumlu sonuclariniz beni daha cok mutlu ediyor,,,ben almanyadayim..7 kere asilama yaptim..1 kere tup bebek onumuzdeki ayda tup bebek yapicagiz ben burda istemiyorum ama esim burda deneyelim diyor,,,tekrar deniyecegiz,,ama brukselde denemeyi cok istiyorum burda hic olacagini dusunmuyorum,,,bakalim insallah tutar ya,,,,

günaydın kızlar,

12. gün test sonucum 211. 15 mayısta USG'ye gireceğim. Siz nasılsınız? Ne var ne yok bakalım?

Maşallah bebikine, değerler güzel gidiyor, 2 hafta sonraya ultrason veriyorlar di mi özlemcim, belki kalp atışını da duyarsın, dualarım seninle güzelim.kaydirigubbakcemile3

royem epey aşılama yaptırmışsın, hiç hamile kalmadın sanırım, pıhtılaşma testleri, bağışıklık testleri, genetik falan yaptırdınız mı? Eşini ikna edip brüksele bi git bence, hakkında hayırlısı olsun.

canım haberim var yarın hüsamettin bey ilaçlarımı başlıyacak yumurta toplama ve transferi yücel hocanın yapmasını istiyeceğim bilemiyorum kafam karıştı hüsamettin bey nasıl iyi bi doktormu ?

merhaba arkadaşım ben brüksel tüp bebekte yaptırdım işlemimi ve sonuç pozitif çok mutluyum. hüsamettin beyi sormuşsun çok iyi bir doktor benim yumurtaları hüsamettin bey topladı transferimi yücel hoca yaptı ve olumlu oldu. inş.seninde olumlu olur.

royem epey aşılama yaptırmışsın, hiç hamile kalmadın sanırım, pıhtılaşma testleri, bağışıklık testleri, genetik falan yaptırdınız mı? Eşini ikna edip brüksele bi git bence, hakkında hayırlısı olsun.

yok hic hamile kalmadim anjelik...son asilamam gecen aydi 2 gun once hasta oldum,,,sinirlerim cok bozuk,,,istemiyorum burda tekrar yaptirmayi ama anlatamiyorum bunu esime,,:çok üzgünüm:siz ne guzel brukselde yapip guzel sonuclar aliyosunuz,,,burdaki dr cok geride kalmis,,,olmayacagini bile bile tekrar onumuzdeki ay gidip yaptircagim,,,

merhaba arkadaşım ben brüksel tüp bebekte yaptırdım işlemimi ve sonuç pozitif çok mutluyum. hüsamettin beyi sormuşsun çok iyi bir doktor benim yumurtaları hüsamettin bey topladı transferimi yücel hoca yaptı ve olumlu oldu. inş.seninde olumlu olur.
merhaba yasmin ikimizde edirnedeniz ben şuan ilaçlarımı kullanıyorum salı günü hüüsamettin beyle görüştüm gerçekten çok iyi bi doktor merkezdekiler çok iyi senin adına çok sevindim darısı benim başıma iyişallah sizde sorun eşindemiydi değerlerini yazarsan çok sevinirim..

yasmin bebişin hayırlı olsun, merkezin ve ekibin iyi olduğuna inanıyorum ben de, Allah yanıltmasın.

royem canım içine sinmeyen bir tedaviye niye başlıyorsum, kusura bakma ama o kadar hormonu sen yükleniyorsun eşin değil, senin söz hakkın yok muı? ış sende bitiyor, eğer psikolojin düzgün olmazsa bu iş zor, eşine ya istediğin yerde olacağını ya da uğraşmayacağını söyle, ben resti çekerdim valla:)

X