Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Tup bebeğe başlayacaksanız 300 sanırım ama normal muayene 450 ama en güzeli merkezden bilgi almanız bruksel tup bebek merkezini arayın

yarın Yücel beyde ilk muanem olacak heyacanlandım resmen tüp bebek için 300 tl ama normal ücret 450 bakalım ne olcak dua edin arkadaşlar bu sefer çok folükülüm vardır inşallah ..

yarın Yücel beyde ilk muanem olacak heyacanlandım resmen tüp bebek için 300 tl ama normal ücret 450 bakalım ne olcak dua edin arkadaşlar bu sefer çok folükülüm vardır inşallah ..
İnsallah canim hersey güzel olur . Ben de istanbulda olsam hemen yucel beyde tup bebege başlardim

Arkadaşlar merhaba,
O kadar olumsuzluğa rağmen kese geçen hafta gözüktü hatta kalbinin bile attığını gördüm.
Dün de gelişiminin iyi olduğunu öğrendim .
Ve şunu anladım kii doktor keseyi görmedim dese bile çok panik yapmayın
ilerleyen günlerdeki muayeneyi bekleyin .
Her zaman rahat olmaya çalışın.
Sonuçta sağlıklı bir bebekse sizinle oluyor zaten .
ilerleyen günlerde nelerle karşılacağımı bilmiyorum ama şuan biraz tadını çıkarıyorum hamileliğin.
Ne çok seviniyorum nede az.
bol bol dua ediyorum .
Allah isteyen herkese nasip etsin.Uğraşlarımızın karşılığını versin. Unutmayın herşeyin bir zamanı var.

çok sevindim inşallah Allah sağlıkla bu süreci atlatıp kucağınıza almayı nasip eder :)

Çok sevindim Allah sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin

bruksel de yucel hocayla 3.denemem ve yine negatif,eşimin sperm sayısı 7milyon morfoloji yuzde 2,dna hasarı yok,
ilk deneme de 3. 4. kalite olan sperm 3.deneme de en iyi kaliteye yaklastı solgar qenzim kullandık telefonda arıo ya embriyologlar sordular bişey mi kullandınız die soyledim devam etsin eşiniz dedi belki birinize bi faydası olur 2tane içti sadece 1 ayda cok faketti suan devam edio zaten bunu da emre bakırcıogluna gitmiştik o tavsiye etmişti

15yumurta toplandı 12si döllendi 2si 5.gune gitti 2si daha sonraki gun 5.gune gitti ve donduruldu 2 tane biri 5ab biri 3aa embriyo transfer edildi yine negatigf yine negatif
3cmlik bi miyom var yasım 33,cok ciddi olmayan kan pıhtılasmam var o kdr farklı ki doktorların gorusleri 2 izmirde 2 istanbulda 4 doktora gittim 2 olumsuz denemeden sonra isimleriyle yazayım biri benim ilk evlendiğimden beri doktorum yakup erata biri izmir de en unlu tup bebekci israel aruh biri şişli memorial emre bey biri de yucel hoca

3.denemeden önce artık psikolojik olarak 2 kere olumsuz alınca aynı merkezde yaptırmak istemediğim için izmirde yaptırayım dedim israel beye gittim 45 dk dinledi muayne etti cok ilgili ve gayet titizlikle yaklastı miyomu aldırman lazım ben aldırmadan 3.denemeyi cok anlamlı bulmuorum dedi hemen kendi kadın dogumcum yakup beyi aradım ameliyata cok sasırmıstım cunku yucel hoca 1.5 ay önce histereskopi yapmıstı kucuk bi yapısıklık vardı onu actım demişti miyomu biliyorduk ama gerek yok demişti neyse ertesi gunekendi kadın dogumcum yakup bey randevu verdi gittim gerek gormuorum ameliyata dedi regl oldum 2.gun istanbula gittim memorialdan randevu almıstım orda tedaviye baslıycaktım orda da miyomu aldırmadan yaptırmayın dendi durumunuz cok iyi tutmamasının bir sebebi olmalı bu miyomdur dendi semra hanım yoktu emre beyle gorustum ordan da cıktık tekrar yucel hocaya gittik yucel hoca ameliyata gerek görmedi ben de özellikle rahimle ilgili konularda yucel hocaya guvendigim için 3.yu de denedim ama olmadı simdi bu 4 doktordan ameliyat diyenlere gore ben de kan pıhtılasması yok ameliyat demeyenler de kan pıhtılasması var dior 3olumsuz deneme olsa da yucel hocanın goruslerini ciddiye alıorum ameliyatımı da yine de onda olup artık ya memorialla yada aret beyle devam edicem tarifsiz bi uzuntu,umutsuzluk hissi hiç anne olamıycam korkusu inşallah butun isteyenlerin kendiliğinden en kotusu tup bebek olacaksa ilk denemesinde olsun
bi de sizlere sormak istediğim ben 3 denemem de de tutmadıgını anladım regllerim cok fazla belirtili olur benim 7 8 gun önce migrenim tutar 1 gun,ondan 2 gun sonra boyle bi yuzum çirkinleşir kaşlarım cok fazla cıkar 4 5 gun kala sivilcem cıkar bir tek ben mi boyle regl oluorum ki her tutmadıgında anladım

Merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım ne zaman kafama birşey takılsa ilk açtığım yer burası olurdu. Artık yardım almam lazım gündengüne kendimi daha güçsüz hissediyorum pes ediyorum 35 yaşıma 8nisanda girdim 2007de evlendim bebeğimiz olsun çok istiyorum ama nasip olmadı klomen aşılama hsg filmleri birçok Dr vs.hep olumsuz sonuçlandı eşimdede bendede sorun yok deniyor artık tüp bebek zamanım geldi geçiyor İzmir Ege Üniversitesi ege Nazan tavmergan gittik gecen yıl eylülde tatile çıkın olmaması için neden yok ama isterseniz yapalım dedi ama işgüç erteledik ve şuan tekrar arayış içindeyim bana yardımcı olun lütfen önerebileceğiniz güvenilir hikayemizi dinleyip bize yol gösterecek bir doktorum olsun bebeğime kavuşayım istiyorum Allah aratmasın herkese nasip etsin artık o kadar mutsuzumki eşime tepki gösterir oldum sebepli sebepsiz.. Herkes elime Dr ismi tutuşturur oldu.. Halamı tık yok.. Eeee hadi yapın artık.. Boğuluyorum yardım edin..

Annem Yücel Kahramanı duymuş araştır bakalım dedi şuan tüp bebek için bu Dr giden varsa bilgi verirse çok sevinirim

Canim benim drum ve cok guveniyorum yapay rahimle bile hamile kalan var
İdönüşünüz için çok teşekkür ederim :) ilk muayenede geçmişimizi dinliyor dimi gittiğimiz birçok Dr rutin tahlil ve incelemelerden sonra birsey yok sebepsiz deyip hep aşılama öneriyor kan tahlili muayene ve hsg dışında bir işlem yapmadılar bi kaç kez kimyasal gebelik atlattım aşılama sonrası..yine rutin işlemler sonrası aşılama önerirler diye çok korkuyorum

Balıkesir de yaşıyorum
Aa bende balıkesirde yaşıyorum ve yucel beye ameliyat oldum tup bebeğe ise izmir irenbede ümit hanıma devam ediyorum yucel bey bence gerçekten iyi bi doktor bana güven verdi ama ben ameliyat öncesi yumurta toplama nı yapmıştım yucel beye isterse onunla devam edebileceğimi söyledim irenbeninde iyi bir merkez olduğunu soyledi ve orda devam et dedi tup bebekte doktor kadar emriyologlar ve laboratuvar da çok önemli irenbede bu konuda oldukça iyi irenbede kaan beyi yada umit hanımı onerebilirim ümit hanım zaten üniversite hastanesinden gitti ve bi çok işlemi balılesirde halletmene yardımcı oluyor bruksel tup bebekteyse fiyatlar baya farkediyor

Nerde yaşıyorsunuz
Herseyi dinliyor notlar aliniyo senin bir dosyan oluyo birde herseyden onemlisi seni notlara bakmadan hatirliyo benim rezervim cok az 0,04 o yuzden bir tane yumos var ama drum nederse o)

Beni ameliyata ikna etti . Normalde kesinlikle olmak istemiyordum ama güven verdi bana. Çok isindim doktora istanbulda olsam kesinlikle yucel beyde tup bebek yaptirirdim. Ama benim için git gel maddi manevi zor olacak o yüzden adanada yaptircam tup bebeği .

Canım nasıl gidiyor neler yaptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…