Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ben laparoskopi oldum .yucel bey yaptı ameliyatımı. Diger yerleri bilmiyorum ama Eğer tup bebek deniycek olsam bruksel i secerdim .

Amin canim insallah.Allah senden de razi olsun.her zaman cevaplarim sen merak ettigin birsey olursa sor.insallah guzel haberlerini aliriz zamani gelince kalbini ferah tut :)
Merhaba bende ameliyatımı yucel beude oldum yumurta yoplamalarımı başka biyerde yaptırmıştım yucel bey 2 ay sonra transferi yaptırın dedi sormak istediğim transfer öncesi yucel bey neler tavsiye etti beslenme vs. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Transfer öncesi şunu yiyeceksin vs diye kimse kimseyi şartlandırmıyor.
Öğün atlamadan protein ağırlıklı besinler tüketmek bu dönemde daha doğru gibi.
Doğru beslenirsem tutma oranı yüksek, yanlış beslenirsem tutma oranı düşük gibi düşünülmemesi gerekiyor.
Örneğin türkiyeye göç etmiş suriyeliler kuru ekmek yiyor çoğu çocukları turp gibi doğuyor.

Arkadaşlar kan tahlili öncesi test yaptım sonuç negatif çıktı. Perşembe günü de kan vereceğim .

Yucel beye çikolata kisti için ameliyat olan varmı ..fiyatı için bilgi verebilirmisiniz arkadaşlar. .bende olucam sanırım. .

Baya alıyo demek ..ameliyattan sonra iyileşme hemen oluyomu.. ne kadar yatmak gerekiyo küçük çocuğum var malum ayaklanmak lazim ..ilk ameliyatimi bundan 7 yıl önce farklı bi doktora açık ameliyat şeklinde yaptirmistim 1 ay surdu iyilesmem ama tekrarladı 2 yıldır yine ağrılar sancılar. ..ins bu sefer bi daha tekrarlamaz.perşembeye randevu aldım yucek beye bakalım

Canim laparoskopi sabah oldum Aksam hastaneden çıktım tabi ilk başta agrin oluyor ameliyat esnasında verilen CO2 gazı sırt ağrısı yapıyor 2 veya 3 güne rahatlarsin.1 hafta sonra ben ise baslayabildim. Ameliyatini Şişli memorial da yapıyor o yüzden pahalı oluyormuş. Geçmiş olsun şimdiden . Ben ameliyat olalı 1 ay oluyor istediğin soruyu sorabilirsin canim:))

Neler yememiz konusunda bir tavsiyede bulunulmuyor fakat orada bir broşür vardı ben onu almıştım ama şu an içeriğini hatırlamıyorum.Bisküvi,yapay gıdalar vs. uzak durulması gerektiği yazılıydı.Ben neler yediğimden bahsedeyim.Her sabah bir tane haşlanmış yumurta yedim.Gece yatarken süt içtim.Ceviz,badem,fıstık vs.. kabak çekirdeği,kuru üzüm,kuru kayısı...haftada iki gün balık yemeye çalıştım.iyi pişmiş kırmızı et yemek lazım.yani bunlar gibi doğal ve sağlıklı beslenmeye ağırlık verdim.Kızartmalardan uzak durulmalı onun yerine fırında kızartma yapabilirsin.

Çok teşekkürler yucel bey 2 ay sonra transfer yaptırabilirsiniz dedi ben transferi izmir irenbede yaptıracağım inş Allahım butun isteyenlere nasip eder sizde inş hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız

Amin inşallah teşekkür ederim.Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.Tedaviniz şimdiden hayırlı olsun...

Bende daha önce açık olmuştum bu sefer yucel veyde kapalı oldum kesinlikle açık gibi değil ilk gün hastaneden çıkıp eve gelince yaz sancısı çektim onun dışında çok şükür bi şikayetim olmadı 3 güne işe başlanabilir şartsa ama biraz dinlenmekte fayda var10 gun raporluyum ama ben evde olsamda çok dinlenemedim

saol cnm bilgi için ..tekrarlamaz ins bi daha .bendede yapisiklik çok fazla ..bugün 5 ye randevu var yücel beye..gidicez bakalım. .ameliyat öncesi test..tahlil..Vs istedimİ senden..

Bende açık oldum..ama bin pismanim. .hiç bi faydasını görmedim. .kat kat arttı sancılarım..bu sefer yücel beyde laparoskopi ile belki kurtulurum bu illetten..

saol cnm bilgi için ..tekrarlamaz ins bi daha .bendede yapisiklik çok fazla ..bugün 5 ye randevu var yücel beye..gidicez bakalım. .ameliyat öncesi test..tahlil..Vs istedimİ senden..
Ben daha önce testlerimi yaptirmistim. Rahim filmi adet 3. Gün tahlilleri amh ca125 hepsi vardı ben hemen laparoskopi oldum benimde tüpümde yapışıklıklar varmış

Arkadaşlar kan sonucum pozitif .
Gebelik testinde hep negatif çıkmıştı.O yüzden gebelik testini çok dikkate almayın derim.
Umarım devamı gelir hamileliğin .
Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

İnş sende güzel haberler alırsın .

Bende açık oldum..ama bin pismanim. .hiç bi faydasını görmedim. .kat kat arttı sancılarım..bu sefer yücel beyde laparoskopi ile belki kurtulurum bu illetten..
Açıkta çok fazla yapışkanlık oluşuyor bbenimde yok fazla yapışkanlık varmış goruşmeniz nasıl geçti

Şimdi ciktim muayeneden..ameliyata karar verildi ama öncesinde yumurtalarım toplanicak ameliyat sonrasında yumurta rezervlerim azalabiliyormus riske girmiyoruz yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…