Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Şimdi ciktim muayeneden..ameliyata karar verildi ama öncesinde yumurtalarım toplanicak ameliyat sonrasında yumurta rezervlerim azalabiliyormus riske girmiyoruz yani..
Canim amh hormonun ya da fsh in kaçtı. Bende neden yumurta toplanmadı ki yucel beye sordum once yumurta toplancak mi diye gerek yok dedi amh iyi dedi şimdi kafama takarim ben bunu

Bilmiyorumki. .benim doktorum farklı biri yücel bey sadece ameliyatimi yapıcak. .ameliyattan sonra adet azaltici ilaç kullaniriz dedi ama%15 tekrar etme riski var dedi ..3 kist var ..ins bi daha tekrarlamaz yaa

Bilmiyorumki. .benim doktorum farklı biri yücel bey sadece ameliyatimi yapıcak. .ameliyattan sonra adet azaltici ilaç kullaniriz dedi ama%15 tekrar etme riski var dedi ..3 kist var ..ins bi daha tekrarlamaz yaa
Bana sadece antibiyotik verdi adet azaltıcı vermedi . Bende de 4 kist birbirine yapışık haldeymis alındı

Bisey sorabilirmiyim..ameliyat genel anesteziyle mi yapıldı senin. .ne kadar kaldın hastanede..vee tabi ne kadar ödediniz...söylersen çok memnun olurum..

Senin amh baya yuksekmiş canım benim ilk ameliyat sonrası 1.88 e düştü başta nasıldı bilmiyorum gerçide. Senin yüksek diye toplama yapılmamıştır

Senin amh baya yuksekmiş canım benim ilk ameliyat sonrası 1.88 e düştü başta nasıldı bilmiyorum gerçide. Senin yüksek diye toplama yapılmamıştır
Bilmiyorum ki canım ben çok stresli biriyim malasef. Amh yüksek olması pko lu olduğum anlamına geliyormuş. Mesela bende klomen tedavisi uygulandı birsürü yumurta oluşup büyümedi kist oldu. İnşallah ameliyat sonrası çok düşmez. Sizinki normal düzeyde maşallah

1,5altı rezerv azalması olarak goruluyo bazılarına göre 2nin altı rezerv azalması kabul ediliyor elhamdülillah diyelim ama stres yapma en büyük duşmanımız o.yeşillik ağırlıklı beslenlemeye çalış ama hayvansal proteinide ihmal etme ben birde karbonatlı suya başladım bi araştır istersen vucudu alkali tutuyor.ya benim aklıma takıldı ilişki bana 1 hafta sonra normale donebilirsiniz dedi acaba yanlışmı anladım erken mi acaba

Canim sana antibiyotik vermedi mi. Şimdi antibiyotik kullanırken ilişki olmasi olası gebeligi tehlikeye sokmaz mi acaba birde anestezinin etkisi ne zaman gidiyor vücuttan. Sen bi ara sor istersen doktoru. 5 subatta oldum ben ameliyatı 4 hafta sonra ilişki serbestti.

Antibiyotik verdi 5 gün kulladım bitti şimdide dikişimi aldırdım sağlık memuru aldı sana hiç folik asit kullan falan dedi mi

Arkadaşlar merhaba,
10 mart günü 3. tüp bebek denemesinde sonucu pozitif gördüm
10 mart Kan sonucum 343
12 mart kan sonucum 540
14 mart kan snucum 845

Doktorum gelişimi sınırda dedi cuma günü ultrasonda bakacak moralim bozuldu biraz

Canim.bozma moralini dua et .

Bugün doktora gittim kese maalesef gözükmedi. değerim bugün 1900 olmuş.
Kese bebeğin küçük olması nedeni ile gözükmeyebilir miş.
Dış gebelik ihtimali varmış
Suni gebelik olma ihtimali de varmışş..

Yaniii yine bekliyoruz pazartesi yi.Tekrar ultrasondan bakacaklar.

İyi dusun iyi olsun canım bol bol dua et umarım bebeğin seni seninledir ve sağlıkla kucağına almak nasip olur

Canım ne yaptınız inşallah güzel haberler verirsin

Pazartesi yine gittim doktora. doktor keseye benzer birşey gördü fakat emin olamadı.Kan değerimde 3920 olmuş.
Değerlerim normal artıyor ama gelişimi geriden geliyor.Normalde yarın kalbini dinlemem gerekiyor ama biraz farkli ilerliyor hamileliğim yarın son kontrolüm var akla kara belli olacak yarın .

Yani sonuç olarak tüp bebek tedavisinde 3 denememde 2 defa hamile kaldım .
hiç bir zamanda kucağınıza almadan kendininizi çok kaptırıp olumlu olsada sevinmeyin ve artık oldu demeyin
Sonradan aksi birşey çıktığında daha çok yıpranıyor insan ..
İlk 3 ay çok önemli bildiğiniz gibi.
Allahım isteyen herkese nasip et kucağına almayı ..
Yine olumlu olumsuz bilgi veririm.
Ama sonuş ne olursa olsun KİMSE UMUDUNU KAYBETMESİN .

sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…