Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım benim bozma psikolojini herşey güzel olacak şukur edelim halimize mevlam neyler neylerse güzel eyler tup bebeğe mi başlıycaksın ameliyat sonrası kaç adet geçti

Canım benim bozma psikolojini herşey güzel olacak şukur edelim halimize mevlam neyler neylerse güzel eyler tup bebeğe mi başlıycaksın ameliyat sonrası kaç adet geçti
Ameliyat sonrası 2. Adetimi bekliyorum bugün yarın olurum. Mayısta başlamayı düşünüyorum canım.

Mrhb .. Foruma yeni katıldım ... Hamilelik ile ilgili Sürekli forumu takip ettim ama yeni üye oldum ... Mutluluğumu ve hastane fikri açısından paylaşım da bulunmak istedim. Eşimde ve bende de sorun olmamasına rağmen bi türlü hamile kalamadım.. Ve tüp bebek yapmaya karar verdik tüm araştırmalardan sonra Brüksel tüp bebek merkezine başvurduk ... Yücel Karaman çok iyi ilgili biri ama kan alma bölümünde ve transferde görev alan hemşireden hiç memnun kalmadın.. Çalışan diğer personel de öyle çok bekletiyorlar ve asla randevu saatinde almıyorlar ... Ben hedefime odaklanıp sabrettim onları görmezden geldim ..7 yumurtadan 5 tanesi döllendi kalitesizimi dendi bu yüzden 5. Güne bekletildi ve 3 tane kaliteli embriyo elde edildi .. Transferim 23 nisanda yapıldı.. Bir adet Blaetosit 5. Gün embriyo transferim yapıldıktan sonra hastanede benim isteğimle 4 saat kaldım ve sonra evime gittim... Kesinlikle ilaç saatlerine dikkat edin... Ayrıca transfer sonrası bol su ,, meyve , sebze,, balık, ananas, kabak çekirdeği, ceviz, fındık, gün kurusu yedim .. İlk üç gün sadece yemek yemek için ayağa kalktım.. Diğer günler ise ev işlerimi yaptım temizlik hariç... Karın kaslarınızı hareket ettirmekten yükseğe uzanmaktan sakının.. Ben bunları yaptım ve dayanamayıp transferin 10. Günü idrar testi yaptığım ve sonuç çift çizgi ... Hemen hastaneye gidip kan testi yaptırdım sonuç HCG 324 çıktı hemen Brüksel tüp bebek merkezini aradım ve iki gün sonra yine yaptırmamı istediler ve bugün yaptırdım sonuç HCG 537 hamileyim...

L lilijames hayırlı olsun öncelikle canım darısı başımıza . Ben yücel bey de laparoskopi oldum şimdi tüp bebege gitmek istiyorum.transferini kim yaptı . Yumurta takibinde yucel bey ordamıydı. Birde şehir dışından gideceğim için kaç gün orda kalmam gerekir .

L lilijames hayırlı olsun öncelikle canım darısı başımıza . Ben yücel bey de laparoskopi oldum şimdi tüp bebege gitmek istiyorum.transferini kim yaptı . Yumurta takibinde yucel bey ordamıydı. Birde şehir dışından gideceğim için kaç gün orda kalmam gerekir .
Cnm teşekkür ederim inş herkesin gönlüne göre İstediği olur. Cnm yumurta takibi,toplama ve transferimi Yücel bey yaptı .. Bu konuda ısrarcı ol çünkü başka Dr da var... Cnm 20 günlük bi sürec ama benim daha kısa sürdü.. Kişiden kişiye değişebiliyor. Adetin 2. Günü başlanıyor ilaçlar verilmeye. Benim adetim 4 gün sürüyor ve yumurtlama günü 9. Gün doğal olarak ben yumurta takibine iki kez gittim ve çabuk da büyüdüler.. Sonrasında da yumurta toplama 9 . Gün oldu ve yumurtalarım döllenmenin 5. Gününe kadar iyi kalitede kalmaya devam etti.. Kısaca ben Oray'a ayın 11inde gittim ve 23 ünde transfer oldu ... 13 gün sürdü ama dediğim gibi yumurtaların büyümesi ve toplanma sonrasında ki bekleme süresi etki ediyor .. Sende buna göre bir hesap yapabilirsin... Sen uzak yoldan geldiğin için bir günde fazladan kalman yararına olacaktır.. Merkezin hemen yanında anlaşmalı veyron otel var .yumurta toplamaya geleceğim gün erken çağırdılar evim uzak diye orda kaldım ... İki dk arası ...

Cnm teşekkür ederim inş herkesin gönlüne göre İstediği olur. Cnm yumurta takibi,toplama ve transferimi Yücel bey yaptı .. Bu konuda ısrarcı ol çünkü başka Dr da var... Cnm 20 günlük bi sürec ama benim daha kısa sürdü.. Kişiden kişiye değişebiliyor. Adetin 2. Günü başlanıyor ilaçlar verilmeye. Benim adetim 4 gün sürüyor ve yumurtlama günü 9. Gün doğal olarak ben yumurta takibine iki kez gittim ve çabuk da büyüdüler.. Sonrasında da yumurta toplama 9 . Gün oldu ve yumurtalarım döllenmenin 5. Gününe kadar iyi kalitede kalmaya devam etti.. Kısaca ben Oray'a ayın 11inde gittim ve 23 ünde transfer oldu ... 13 gün sürdü ama dediğim gibi yumurtaların büyümesi ve toplanma sonrasında ki bekleme süresi etki ediyor .. Sende buna göre bir hesap yapabilirsin... Sen uzak yoldan geldiğin için bir günde fazladan kalman yararına olacaktır.. Merkezin hemen yanında anlaşmalı veyron otel var .yumurta toplamaya geleceğim gün erken çağırdılar evim uzak diye orda kaldım ... İki dk arası ...
Cok tesekkur ederim canım benim. Bana Özkan bey dedi ki yucel bey bazen yurt dışında olabilir o zaman hüsamettin bey bakar dedi. Aslında ben oraya Yücel Karaman için gidicem o baksin isterim hep. Şişli memorial da düşünmüştüm ama orda semra hanim değil diğer doktorlar bakıyor diye vazgeçtim. Israrcı okurum da ne kadar ise yarar bilmiyorum .

Aslında fazla düşünme .. Düşündükçe stres oluyorsun ... Ama rabbim hakikaten nasip edince her şey boş... Benim yumurtalar toplandı o ara eşimle tartıştık ve ben evde genel yas ilan ettim ... Üç gün evden çıkmadım ağladım saatlerce moralim de çok bozuktu . Doktorla konuşup bu ay yapmayalım diyecek tim içimden olmayacak tutmayacak diyordum .., sonra eşim ikna etti transfer yapıldı ve benim Can'ım evde çok sıkıldı ikinci gün bi ağlama nöbeti beşinci gün yine ağlama nöbeti ... Hemde iç Çek'e Çek'e ağlamalarolmadı dedim olmayacak dedim ... Sonra abdest alıp namaz kıldım dua edip tespih çektim bundüşünceleren uzak olayım ağlamayayım diye işe yarada zorlu iş benim için bekleme esnasında oldu ... Diğerlerini hedefime giden yol olarak düşündüm ...

Aslında fazla düşünme .. Düşündükçe stres oluyorsun ... Ama rabbim hakikaten nasip edince her şey boş... Benim yumurtalar toplandı o ara eşimle tartıştık ve ben evde genel yas ilan ettim ... Üç gün evden çıkmadım ağladım saatlerce moralim de çok bozuktu . Doktorla konuşup bu ay yapmayalım diyecek tim içimden olmayacak tutmayacak diyordum .., sonra eşim ikna etti transfer yapıldı ve benim Can'ım evde çok sıkıldı ikinci gün bi ağlama nöbeti beşinci gün yine ağlama nöbeti ... Hemde iç Çek'e Çek'e ağlamalarolmadı dedim olmayacak dedim ... Sonra abdest alıp namaz kıldım dua edip tespih çektim bundüşünceleren uzak olayım ağlamayayım diye işe yarada zorlu iş benim için bekleme esnasında oldu ... Diğerlerini hedefime giden yol olarak düşündüm ...
su an kaç haftalık? Sağ salım Kucagına alırsın İNŞALLAH amınnn..

Şu merkeze bir karar verebilsek. Eşim yakın diye adana acibademe gidelim diyor benim gönlümde istanbul var ama

İnşallah cnm sağolasın . Şuan 5 hafta 5 günlük .. Acıbadem ama hangi Dr var .. Bu çok önemli .... Dr iyi araştır ... Hatta hastaneye gidip başarı oranlarına bak... Son teknoloji uygulanıyor mu sor ... Genetik inceleme , ıcsı denen sperm donasyonu, embriyo zarının inceltilmesi gibi işlemler başarıyı artırıyormuş ...bunlar yapılıyormu en azından bilgi sahibi ol.. Eğer sağlık sigortan varsa denersin orada istersen ama baktın olmadı İstanbul'a gelirsin ... Senin yaş kaç bu arada

X