Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

SoulmatesS hamile kaldiginiz denemeniz de farkli bi yontem kullanildi mi embriyolara pdg yada chg yapildi mi kac embriyo transfer edildi acaba dondurulmusmuydu cok sordum blyrm transferimin 8.gunu hicbirsey hissetmiorum hicbir belirtim yok bu nedenle negatif die dusunuyorum insan hisseder heralde
Embriyolarım ne yazıkki hep 1 tane oldu... Sadece en son denememde 2 taneydi o yüzden özel hiçbir işlem yapılamadı elde ne varsa o konuldu... Ama brükselin lab. Ve genetik ekibi çok iyi.adı lazım olmayan çok ünlü bir hastanede bir kez denedim ki fshım o ay daha iyiydi dölleyecek spermi zar zor buldular sonuç hüsran... Ben çok kolay hamile kalabiliyordum ama ya düştü ya dış gebelik oldu son denem olan 36. Haftama girdiğimde ise hiiiç bişey hissetmedim. Sadece test gününden sonra hafif karın ağrım olmuştu zaten pozitif sonucuda görmüştüm :) belki tam hatırlamasamda testten öncede hafif bir sızlama olmuştur. Dondurulmuşum hiç yok 5 denemenin 5 inde de malesef hormon kullandım dediğim gibi fazla yumurtam hiç olmadı o yüzden geriye baktığımda önce Allah'ın izni sonra yücel bey ve ekibinin sabrı ve maharetiyle bu günlere geldiğimi görüp şükrediyorum..
2. Bir çocuk düşünsem yine brüksele giderim.. Boy boy reklam veren yerlere aldanmayın en ince ayrıntısına kadar araştırın...

Az once aldim sonucu malesef negatif bizi yumurta toplandiktan sonra bolgi verildiginde aramislardi denilen spermin 3. 4.kalite olduguydu buna ragmen emriyolar 6kalite oluyomus en iyi kalite 5.gun blastoistti simdi mail gonderdim onlardan cevap bekliyorum kendimi cok hazirlamistim yine de cok kötu bi hismis simdi kasimda dondurulmuslarla deniycez dondurulmuslarin sansinin daha yuksek oldugunu bizzat oranin emriyologundan duydum merkezi ben de cok begendim yucel bey pek konusmasa da bizim enerjimiz tuttu hicbir olumsuzluk yasamadim hicbir agrim olmadi 2 operasyonda da anestezi istedimben evliligimin ilk senesi vajinismustum muayneyi 2 senedir rahat oluorum oyle dusunun en ufak sorun yasamadim beni cok rahatlattilar embriyologlara ve ozkan beye her istedigim saat ulastim fakat yine kk arastirmalarim sonucu bahceci memorial gbi merkezlerde yasa bakmaksizin 2 embriyo konuluo yucel bey bu konuda cok net beni tek dusunduren bu 2.denemem de de tek embriyo istemiorum bu sansi cok dusuruo onun disinda negatif sonucta alsam ben merkezden memnun kaldim

Canım ben 2 hafta önce laparoskopi oldum çikolata kistim vardı tüpümde yapışıklıklar vardı . Yücel bey adetin erken gelebilir bu ay dedi. 3 gün var normal adetime hiç belirti yok. Biraz endiselendim. Zaten laparoskopinin kendisinden çok korkan biriydim. Birde cinsel ilişki için ne kadar beklemeliyiz.
O takvimi orda görmek beni çok mutlu etti bu arada Allah tamamina erdirsin inşallah canim

Amin canım teşekkür ederim.Darısı başına inşallah.Bende çift taraflı çikolata kisti vardı.3 kutu yasmini ara vermeden içtim ameliyattan sonra.yasmini bıraktıktan sonra adet oldum ben o yüzden normal adet ne zaman gelir bilmiyorum.ilişki için 6 hafta sonra demişti bize doktor bey.

Amin canım teşekkür ederim.Darısı başına inşallah.Bende çift taraflı çikolata kisti vardı.3 kutu yasmini ara vermeden içtim ameliyattan sonra.yasmini bıraktıktan sonra adet oldum ben o yüzden normal adet ne zaman gelir bilmiyorum.ilişki için 6 hafta sonra demişti bize doktor bey.
Canim bana vermedi yasmin neden acaba . Başla çalışmalara dedi.hatta dedi ki hamile kalıp doğum yaptıktan sonra ilaç vericem. Ben çok pinpirikliyim gıcık oluyorum kendime . Sabah ovulasyon testi yaptım tek çizgi hemen panik oldum zarar mi gördu yumurtaliklarim diye. Senin doğal mi oldu canim

Yücel hoca kişiye göre tedavi uyguluyor.Benim durumum yasmin kullanmayı gerektirmiş olabilir dediğim gibi iki taraflıydı benim kistlerim.Doktor bey bize ilacı bıraktıktan sonra 6 ay süre vermişti ama biz beklemek istemedik yaşım da 30 o yüzden tedaviye başladık.Bence hoca ne dediyse onu uygula bir sorun olduğunu sanmıyorum.ovulasyon testini adet olduktan sonra yaparsan daha sağlıklı sonuç verir.

Yücel hoca kişiye göre tedavi uyguluyor.Benim durumum yasmin kullanmayı gerektirmiş olabilir dediğim gibi iki taraflıydı benim kistlerim.Doktor bey bize ilacı bıraktıktan sonra 6 ay süre vermişti ama biz beklemek istemedik yaşım da 30 o yüzden tedaviye başladık.Bence hoca ne dediyse onu uygula bir sorun olduğunu sanmıyorum.ovulasyon testini adet olduktan sonra yaparsan daha sağlıklı sonuç verir.
Öyle yapıyorum . Ne kadar stresliyim anlatamam H hymenalos Allah im bana da nasip eder inşAllah. Yaş 31 . Sen ne zman ameliyat olmustun canım peki . Benim eşimde de problem var ve yucel bey tup bebek dedi akıllı eşim doğal deneyelim biraz deyip beni sinir ediyor kistin tekrarlamasindan korkuyorum

Amin inşallah canım size de nasip olur en kısa zamanda.Stresini anlıyorum o dönemleri ben de yaşadım.Ben 7 ay önce ameliyat oldum.ameliyattan 3.5 ay sonra da tedaviye başladık.Biz de çok tereddütte kaldık hemen tedaviye başlayıp başlamama konusunda ama çift taraflı olunca tekrarlama riski çok yüksekmiş o yüzden onlar geri gelmeden başlamak istedik.

Amin inşallah canım size de nasip olur en kısa zamanda.Stresini anlıyorum o dönemleri ben de yaşadım.Ben 7 ay önce ameliyat oldum.ameliyattan 3.5 ay sonra da tedaviye başladık.Biz de çok tereddütte kaldık hemen tedaviye başlayıp başlamama konusunda ama çift taraflı olunca tekrarlama riski çok yüksekmiş o yüzden onlar geri gelmeden başlamak istedik.
Yücel bey mi söyledi çift taraflı olunca tekrarlama olasılığı yüksek diye. Benimde 5 6 cm civarında kist çıkmış. Yapışıklıklar varmış. Ameliyat cd ni izleyebildin mi ben bakamadım. Tüp bebeği de mi yucel beye yaptırdın canım. Çok soru sordum di mi k.bakma

Yok canım olur mu sor tabi.Evet Yücel Bey söyledi tekrarlama riski olduğunu.Ameliyat cd.me bakmadım hiç bakabileceğimi de sanmıyorum :) Tüp bebeği de Yücel Bey yaptı.Kendisi bu konuda da çok deneyimli ben memnun kaldım.

Yok canım olur mu sor tabi.Evet Yücel Bey söyledi tekrarlama riski olduğunu.Ameliyat cd.me bakmadım hiç bakabileceğimi de sanmıyorum :) Tüp bebeği de Yücel Bey yaptı.Kendisi bu konuda da çok deneyimli ben memnun kaldım.
Ben de yucel bey de istiyorum aslında ama mersinden gelip gitmek zor olacak gibi . Hayırlısı inşallah. Adetim bi gelse rahatliycam

Mesafe fazla zor olabilir ama takiplerini mersinde yaptırıp transferi brükselde de yaptırabiliyorsun diye biliyorum.Ya da oralarda iyi bir merkez araştırırsın kararını verince.Merkez de önemli doktor kadar.İnşallah herşey gönlünce olur belki gerek bile kalmadan normal yolla olur :)

Mesafe fazla zor olabilir ama takiplerini mersinde yaptırıp transferi brükselde de yaptırabiliyorsun diye biliyorum.Ya da oralarda iyi bir merkez araştırırsın kararını verince.Merkez de önemli doktor kadar.İnşallah herşey gönlünce olur belki gerek bile kalmadan normal yolla olur :)
Yumurta takibini burda yaptırabilirim belki. Canım Allah razı olsun senden . Yine sorularım olursa rahatsız edicem seni. İnşallah benimde hemen olur ama eşimde de sorun olunca çok da umudum yok. Teşekkür ederim canım benim Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah

Amin canim insallah.Allah senden de razi olsun.her zaman cevaplarim sen merak ettigin birsey olursa sor.insallah guzel haberlerini aliriz zamani gelince kalbini ferah tut :)

2.negatifimi burda alalı 1bucuk ay oldu 2 hafta kaldı yeni denemeye izmirden gidiyorum herseferinde cok kararsızım 3.denemeyi nerde yapıcagım konusunda,her topikte yazan bircok deneyen arkadaslarımız var bu topik nedense cok sessiz hiç yok mu burda suanda deneyen yada baska bi topikte ben mi bulamıyorum birileri yazsa

Merhaba Arkadaşlar benimde 3.tüp bebek denemem transferim geçen hafta yapıldı çarşamba günü kan vereceğim .
Gelişmleri olumsuz olumsuz paylaşacağım.

Umarım iyi sonuç alırım . :KK200:
xenforo-smilies-kk46.gif

(2 denemem de Bahçeçi de oldu 3. deneme için Yücel beyi ile devam ettik.)

Ek olarak ilk tüp bebek denemesi yapacak olanlar için Brüksel Kadın Sağlığı merkezi kesinlikle doğru bir yer tedavimden güzel yada kötü haber alsam bile tekrar deneyeceğim tek yer ..

O kadar zahmetten sonra insanların gözünde dolar işareti görünce ister istemez bu kıyaslama yapılıyor.

Sevgiler.

X