Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

08 teyze
bu arada opu ve transferlerimiz aynı gümüş
karşılaştık belkide:) sen siyah saçlı zayıf birimisin
sadece öyle birini gördüm odaladan birinde:44:

evet,zayıf,kahverengi kısa saçlıyım.bi ara kapıda bekliyordum transfere gitmek için sıkışmıştım.kapıda bekliyordum hastabakıcıları:) bi yan geçti hafif güldüm,arkadan eşin geçti sanırım.acaba düşündüğüm sen misin

ben yarım saat konuştum
dondurmak istiyorum kaliteli olmasınlar dedim
adam benim için sorun değil dedi
ama kaliteli değiller deneyimime güvenin dedi
yücel hocada aynı şeyi söyleyince bişey demedim
para için yaptıklarını düşünmek istemiyorum yaa
orda konuştuğum bikaç kişinin dondurulmuşları filan vardı
öff bilmiyorum aklım karıştı şimdi...

yok kapıda görmedim kimseyi
yataktayken gördüm birini
eşim benle birlikte su içip durdu
ben opuya giderkende gelirkende wc deydi
inş. kese görmede karşılaşırız ne diim

badezuzucuğum:)) boşverelim artık...olan oldu arkadaşım..stres yasak..unut...geri dönüş yok...ALLAH inşallah bize bu stresleri yaşatmasında sağlıkla önce bize tutunurlar sonrada kucağımızı doldururlar..sana iğne verdi mi kan sulandırıcı,göbekten yapılıyo..ve ben transfer için kapıda beklerken geçen sen misin acaba..

badezuzucuğum:)) boşverelim artık...olan oldu arkadaşım..stres yasak..unut...geri dönüş yok...ALLAH inşallah bize bu stresleri yaşatmasında sağlıkla önce bize tutunurlar sonrada kucağımızı doldururlar..sana iğne verdi mi kan sulandırıcı,göbekten yapılıyo..ve ben transfer için kapıda beklerken geçen sen misin acaba..

sen ne yapıyosun şimdi
sürekli yatıyomusun ağrın sızın varmı
ben resmen adet olacakmışım gibi
ve test günümde adet günüm:)
benim transfer sonrası karnıma kramp girdi evde çok kötü oldum
inş. bişey olmamıştır..

boşver aklın karışmasın bize stres yasak..unut.boşver.İNŞALLAH bu son tedavi olurda bu tip? olmaz kafada.bi hamile bi 9 ay sonra kucagımıza alsak..

sana göbekten iğne kan sulandırıcı verdi mi.ben kendime yapıyorum her gün göbekten...

hıııı anladım.kapıda beklerken gördüğüm arkadaş değilsin.ben yanlız olduğum için hemşire ve hasta bakıcılar kapıyı açık bıraktılar sesim duyulsun diye.ben,m9:35 rahime düşüş..o zaman sen benden sonra transfer oldun mu ki acaba:))

ben stresten saatede bakmadım:)
ama 11de filan alındım galiba:44:
evet iğne yapıyorum bende pıhtılaşma var zaten
olursa 9 ay yapıcam

Son düzenleme:

ben salona kamp kurdum.sadece tuvalet,ilaç ve yemek için kalkıyorum.yemek zaten sebze ve salata yapımı 10 dk zaten.veya dışarıdan söylüyorum.zeytinyaglılarım vardı yapmıştım zaten.yanlızım ya fakat bi sıkıntım yok.eşim para kazanıyo adamcaz.çok aksilik oldu.napalım kısmet.zaten sonuçta p.tesi yine yanlız kalacaktı o işe gidecekti.neyse.tabi sıkılınca geziyorum canım.ama bütün gün popoyu deviriyorum.4-5 gün ev hapsi dedi hoca.kan dolaşımı olsun diye yürüyorum evde tabi.çivilemedim kendimi koltuğa.bende gaz oldu.oda transferde içimize hava kaçıyor ya.onun harici bişi yok bende.dinleme kendini.daha çok erken.aslında 2.gün bitti.ctesiyı 1 gün olarak sayma.öyleymiş.hoca dedi.pazar 1.gün.bugün 2.gün oluyor.ilaçhariciiğnen var mı

benim eşim şansıma bu hafta evde

sağolsun çok yardımcı oluyo
zaten biçok kişi transfer sonrası çalışıyo
nasipde varsa heretürlü olur
yatmakla pek bişey değişmez
benim gaz ve kabızlık çok sorun oldu
yok dinlemiyorum zaten opu sonrası başladı ağrılar sızılar halen devam
son 8 günümüz kaldı işte:)
iğne cleaxen var ilaç estrofem ,fitil prognex,corasprin folbiol
başka bişey yok..

Son düzenleme:
ben stresten saatede bakmadım:)
ama 11de filan alındım galiba:44:
evet iğne yapıyorum bende pıhtılaşma var zaten
olursa 9 ay yapıcam

hı anladım,yazdıklarımız çok üst üste gelmiş.sanki sana 10 defa sormuşum enjeksiyon yapıyo musun diye:)) ben neden verdi hoca iğneyi diye hemşireye sordum,önlem olarak dedi.baştan beri yoktu pıhtılaşma sorunu bende.walla hergün 500 ytane iğne versee vururum yeter ki bebeğim olmaz.acı eşiğim çok yüksek benim..doktorlar maşallah derdi hep bana gıkın çıkmıyo diye.transfer sonrası karnın şişmesi içşmize hava gidiyo.açıyolar ya vajina girişini.ben kapalı histereskopi ve laporoskopi oldum martta yücel hocaya memorialda yapıyo.ki kapalı operasyon ona ragmen içeri hava gidiyo,karnım şişmişti havadan.....transfer sonrası gaz normal.sancın gaz sancısıdır.dün benim bütün gün gaz gezdi bağırsaklarımda.

ay imla hatası yapmışım..hemen düzeltiim.500 iğnede verse yaparım yeter ki bebeğim olsun.oh şimdi güzel oldu.....ilaçlarımız aynı...ALLAH yardımcımız olsun şimdilik iyi akşamlar..ALLAHA emanet olun. görüşürüz.dikkat et kendine ve bebişlere:)) sevgiler,öpüyorum

merhabalar arkadaslar,cookkk uzun süre oldu ne baktim nede yazabildim,oglum büyüdü 5,5 aylik oldu hep dua ediyorum rabbim sizlerede nasip etsin diye, söyle bi azicik gecmisi okudum negatif sonuc alan arkadaslar olmus üzüldüm ins son negatif sonuclari olur...

tarnsferi olan arkadaslar insallah güzel sonuclar alirsiniz sabirsizlikla bende sizlerden sonuc bekliyorum... ben sonuc aldigim güne kadar yatmistim kizlar sonrasindada 4 ay boyunca hep istirahetteydim sadece yemek yapmak icin kalkmistim.. kismetimizde varsa her sekilde olur.. allah yardimciniz olsun

Asu çok sağol..moral oldu yazdıkların...AMİN İNŞALLAH bizde HAMİLEYİM yazabiliriz..ve süreç sağlıklı bi şekilde devam eder sağlıkla kucağımıza alırız.oğlucuğunla sen ALLAHA emanet ol canım..

badezuzum..bugün seninbde test günündü.inşallah hamilesindir.ben kan verdim.2 saat sonra sonuç alıcam.yazarım.sende yazarsan sevinirim.görüşürüz...

badezuzum..bugün seninbde test günündü.inşallah hamilesindir.ben kan verdim.2 saat sonra sonuç alıcam.yazarım.sende yazarsan sevinirim.görüşürüz...

canım ben evde test yaptım çıkmadı bişey
kan verdim bende de öylesine işte
hayırlısı böyleymiş..
işn senin iki bızdık iyi çalışmışlardır:)

badezuzum seni takip ediyordum surekli ve inan cok uzuldum(... Ben aslinda olacagina cok inanmistim umarim 2 denemende olur... Bence merkez konusunda hemen fikrini degistirme genelde doktorlar 2 veya 3 denemeden sonra merkez degistirmeyi oneriyorlar... Genede sen bilirsin tabi... Pes etmek yok kucagimina alana kadar denemeye devam:)

badezuzum geçmiş olsun üzülme (dile kolay olabillir ama sen yinede üzülme) inşallah bir sonraki tedavin de güzel haberler alırsın ve bizede verirsin bu güzel haberleri.

08teyze inşallah herşey yolunda gider ve bütün endişelerinden kurtulur bebeğini kucağına alırsın hayırlısıyla.

asu87 bebeğinle size ömür boyu mutluluklar inşallah evlendiği günüde görürsün:) Darısı ikinci, üçüncü,dördüncü ...... :) ve bizlere inşallah.

Pek fazla girip yazmasamda her akşam mutlaka girip bakıyorum buralara. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bende ilk aşılamamı yaptıracağım adet olmayı bekliyorum sabırsızlıkla birkaç günüm kaldı. İnşallah bende buralara yazabilirim hamileyim diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…