Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

badezuzum geçmiş olsun üzülme (dile kolay olabillir ama sen yinede üzülme) inşallah bir sonraki tedavin de güzel haberler alırsın ve bizede verirsin bu güzel haberleri.

08teyze inşallah herşey yolunda gider ve bütün endişelerinden kurtulur bebeğini kucağına alırsın hayırlısıyla.

asu87 bebeğinle size ömür boyu mutluluklar inşallah evlendiği günüde görürsün:) Darısı ikinci, üçüncü,dördüncü ...... :) ve bizlere inşallah.

Pek fazla girip yazmasamda her akşam mutlaka girip bakıyorum buralara. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bende ilk aşılamamı yaptıracağım adet olmayı bekliyorum sabırsızlıkla birkaç günüm kaldı. İnşallah bende buralara yazabilirim hamileyim diye.

Tsk mortanem rabbim herkesin gonlune Gore versin, en kisa zamanda sende bebegini kucagina alirsin ins...

Canim hayirlisi boyleymis ins en kisa zamanda bebegini kucagina alirsin. Rabbim yardimcin olsun...

Merhaba kızlar.Nasılsınız bakalım.Bir süre aradan sonra ayın 29 unda co-cultur ile yeni tedavime start vermiş olcağım.İnşallah budefa benimde yüzüm güler.Aramızda co-cultur yaptıran varmı...

Merhaba kızlar.Nasılsınız bakalım.Bir süre aradan sonra ayın 29 unda co-cultur ile yeni tedavime start vermiş olcağım.İnşallah budefa benimde yüzüm güler.Aramızda co-cultur yaptıran varmı...

merhaba canim insallah dedigin gibi bu defa yüzün güler,herzaman sen ve diger kizlarda aklimda dualarimdasiniz canim..

Merhaba Arkadaslar

Austos ayinda ikinci kez tedaviye baslamisdim neyasiki kimyasal gebelik oldu . Birdaha baslarmiyiz ayni yerde daha bilmiyorum . co cultur her ikisindede yapdirdik ama sonuc hüsrannn ....

@ teyze senin sonucunu merak ettim ikinciye kan vericekdin umarim hayirli haber verirsinnnn .....

merhaba angel,

ben almanyada 3 kere denedim olmadi sonra brükselde co-cultur yaptirdim tuttu:-) hamileyim.allaha sükürler:-)))insallah sizlerde biran önce hamile kalirsiniz.
co-cultur bizim aslinda söyle isimize yaradi,benim yumurta rezervem azdi ve iyi kalite elde edilemiyordu ve co-cultur sayesinde bir A birde B kalite yumurta elde edildi.
insallah seninde hayirli haberlerini aliriz canim,sorularin varsa hic cekinme yaz,yardim edebilirsem ne mutlu bana:-)

teyze: senide merak ettim,umarim degerlerin yükselmistir:-))haberlerini bekliyoruz.

arkadaşlar...benim değerim 2 ye katladı....ALLAHIMA birlerce kez şükürler olsun.doktorla sürekli iletişim halindeyiz.değerin güzel ve c.tesi tekrar yaptır dedi.[zaten doktor demese bile ben test yaptırırım:)) ] İNŞALLAH katlanarak devam eder...AMİNNNN..sürekli dinleniyorum.

benim internet sorunum var.annemin evinde çok sinyalim yok.çünkü wınn var...

çok sık girip yazamıyorum...badezuzu çok üzüldüm..bu zamanlarda diyecek gerçekten bişi yok...kelimenin bittiği olaylar..dileğim en kısa zamanda HAMİLEYİM haberini vermenizdir.öpüyorum

merhaba Asu87 canim sana özelden cevap verdim ama galiba gittmedi:KK17: canim biz alllaha sükür iyiyiz insallah sizde iyiyisinizdir kücük oglusun nasil büyüdümü:nazar: canim ben sana hatirladim kadar kizimin adini söylemisdim ama neyse adi Aylisha.....bende senin oglusunu cok merak ediyorum canim facede hesapin varsa istersen bana özel mesajdan yolla......sizde allaha emanet olun kendinize iyi bakim sizi kocaman öpüyoruz:KK54::KK54::KK54:

merhaba Asu87 canim sana özelden cevap verdim ama galiba gittmedi:KK17: canim biz alllaha sükür iyiyiz insallah sizde iyiyisinizdir kücük oglusun nasil büyüdümü:nazar: canim ben sana hatirladim kadar kizimin adini söylemisdim ama neyse adi Aylisha.....bende senin oglusunu cok merak ediyorum canim facede hesapin varsa istersen bana özel mesajdan yolla......sizde allaha emanet olun kendinize iyi bakim sizi kocaman öpüyoruz:KK54::KK54::KK54:

Merhb, yok mesaj gelmedi canim. Iyi Olmaniza sevindim bizde iyiz cok sükür, büyüdük yerlerde yuvarlaniyoruz:) cok güzel bisey ya rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattirsin insallah. Evet Face varda nasil bulcaz birbirimizi :KK9: bir yildan fazla oldu yüzünü unuttum desem yalan olmaz :KK9:

Arkadaşlar bu foruma yeni katıldım.Sizler gibi bu tüp kervanına da öyle.. Brükselle ilgili deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum..

Arkadaşlar bu foruma yeni katıldım.Sizler gibi bu tüp kervanına da öyle.. Brükselle ilgili deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum..

Hosgeldin aramiza canim ins en kisa zamanda Biter bu hasretin. Ilk denemenmi olcak?? Ben memnundum brükselden ikinci denememizde oldu simdi bi oglum var 6 aylik...

evet merkeze yeni başlıyorum.. sizlerin burdaki yorumlarınızdan genelde olumlu yanıtlar aldığınızı gördüm.. bebeğine sevindim allah bahtını açık etsin

Merhb, yok mesaj gelmedi canim. Iyi Olmaniza sevindim bizde iyiz cok sükür, büyüdük yerlerde yuvarlaniyoruz:) cok güzel bisey ya rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattirsin insallah. Evet Face varda nasil bulcaz birbirimizi :KK9: bir yildan fazla oldu yüzünü unuttum desem yalan olmaz :KK9:

canim ben seni buldum ve yolladim esimin resmi var profilde mavi tshirtli ve yabanci profil ismi yani sasma bisiz:KK1:bak orda aylishanin resmide var:KK16: senin profilini gördüm cok güzel oglusunun adi yaziyor:KK16:.....hiiiiiiiiii ama ben senin yüzünü unutmadim hele o icden gülen gözlerini hic unutmam:KK16:hamile oldun örendin zaman:KK49:
sizi cok öpüyorummm canim görüsürüz allaha emanet olun:nazar::nazar:

herkesin bayrami mübarek olsun arkadaslar ve daha güzel bayramlara ulasmak dilegisle... insallah önümüzdeki bayramlarida bebislerinizle kutlarsiniz :KK49::KK49:
:KK16::KK16:

Badezuzum gecmis olsun bu seninde ikinci dnemendi bu merkezde demi ins bi daha denemene gerek kalmadan hamile kalirsin
Bende bu ay dondurulmus lar ile denedim iki tane blast dondusmustu ikiside geri dondu ve ikiside transfer edildi co cultur yaptirmistim bakalim sonuc ne olacak benimde bu merkezde ikinci denemem 3 kasimda sonucumu yazarim

Badezuzum gecmis olsun bu seninde ikinci dnemendi bu merkezde demi ins bi daha denemene gerek kalmadan hamile kalirsin
Bende bu ay dondurulmus lar ile denedim iki tane blast dondusmustu ikiside geri dondu ve ikiside transfer edildi co cultur yaptirmistim bakalim sonuc ne olacak benimde bu merkezde ikinci denemem 3 kasimda sonucumu yazarim

merhaba canım.bende bugün co-cultur için merkeze gittim.şimdi regli olmayı beklicem dondurulmuşum olmadığı için.inşallah bu defa yüzümüz gülcek.güzel haberlerini bekliyoruz...

arkasdaşlar selam.beni merak edenler için benim değerlerim 3. testten sonra yavaş artmaya başladı.olması gerektiği gibi değil.yücel bey 2 günde bir tekrarlattı.araya bayram girdiği için bende şehir dışındaydım.kanamamda oldu.sonuçta sağlıklı bi hamilelik olmadı.çarşamba randevum var.ama bhcg düşmedi fakat sağlıksız bi biçimde yükseliyo.dış gebelik olabilir demişti.yarın randevum var.bakalım hakkımda hayırlısı..

bi arkaş sormuş ne kadar tüp bebek ücreti diye.ben haziranda 1.tedavimde brükselde muayeneler,yumurta toplama,transfere 4500 tl, kan tahlillerine 350 tl,ilaçlar içinde 2000 tl vermiştim

ekimdeki 2.tedavimde 4250 ve diğer rakamlarda aynı..iğnelerde 2000 veya 2100 tuttu.yani sadece 250 tl indirim yaptılar.

arkasdaşlar selam.beni merak edenler için benim değerlerim 3. testten sonra yavaş artmaya başladı.olması gerektiği gibi değil.yücel bey 2 günde bir tekrarlattı.araya bayram girdiği için bende şehir dışındaydım.kanamamda oldu.sonuçta sağlıklı bi hamilelik olmadı.çarşamba randevum var.ama bhcg düşmedi fakat sağlıksız bi biçimde yükseliyo.dış gebelik olabilir demişti.yarın randevum var.bakalım hakkımda hayırlısı..

bi arkaş sormuş ne kadar tüp bebek ücreti diye.ben haziranda 1.tedavimde brükselde muayeneler,yumurta toplama,transfere 4500 tl, kan tahlillerine 350 tl,ilaçlar içinde 2000 tl vermiştim

ekimdeki 2.tedavimde 4250 ve diğer rakamlarda aynı..iğnelerde 2000 veya 2100 tuttu.yani sadece 250 tl indirim yaptılar.

merhaba canım.ilk değerin kaçtıki sonrakilerde yavaş artmaya başladı.benimde 38 ile başladı aynı şekilde yavaş artıyordu bi anda yükselmeye başlamıştı ama ne yazıkki bebeğin kalp atışını alamadık.hüsamettin bey benim içinde dış gebelik demişti ama şükürler olsunki öyle birşey olmadı.pazartesi günü co-cultur oldum.birde bunu deneyelim bakalım.doktorumdan ve merkezden memnunum.inşallah tez zamanda kavuşuruz yavrularımıza....

X