Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

slam canım
simmay ben başlamadım tedaviye..hoca bana biesteron verdi.yumurta rezervini arttırıcı ilaç.sabah öğle akşam 1 er tane içiyorum.2ay içicem.neden tutmadığına dair bi sebep yok..2 regl sonrası tedaviye başlayacak..benimde 2.tedavi bürükselde olacak.sen benden önce başlayacaksın..umutsuz,korkulu gördüm seni.stres yapma..hayatımızın merkezine koymayalım..evet hayatımız bebişler oldu ama fakat bu stres bize negatif dönüyor..olacaak bebişlerimiz...mübarek ramazanda inşallah..hayırlı bi zaman vardır.sınanıyoruz sadece..ben çok inanıyorum..olacak inşallah...haberlerini takipteyim:)) öpüyorum sevgiler

uzun bir aradan sonra dondurulmuşlarla deneyeceğim. Salı günü tedaviye başladım. Allah hakkımızda hayırlısını versin.

7 tane. Bu benim 2.denemem olacak. İlkinde tutmuştu ama sonra karnımda öldü. Ailevi sebeplerle deneyemedik tekrar. 2 yıl ara verdim. Şimdi tekrar başladım. 4 Ağustos muhtemel transfer tarihim.

7 tane. Bu benim 2.denemem olacak. İlkinde tutmuştu ama sonra karnımda öldü. Ailevi sebeplerle deneyemedik tekrar. 2 yıl ara verdim. Şimdi tekrar başladım. 4 Ağustos muhtemel transfer tarihim.

7 tane cok güzel canim.. hayirlisiyla mübarek günlerde yüzün güler ins.

merhaba canim insallah iyisinizdir.....yok canim benim kizim asidan sonra hep uyudu fazla mamasinida yemedi,bizim ikinci asimis 3hafta sonra:18: yaaaa dogru söylüyorsun canim abla oldu bizim kiz simdiden kardesi var ne güzel
ara sira hastaneye kontroll icin gidiyoruz canim ama artig allaha sükür hep evdeyiz senin delikanlin nasil annesi,kime benziyor canim babayami yoksa sanami???sizi cok öpüyoruz canim allaha emanet olun.....

ARKAMAHALLE nasıl gidiyo sonucunu aldınmı yoksa daha varmı gününe..merak ediyorum seni..inş. pozitifi alırsın banada umut olursun...fırsat bulursan yaz olurmu ..

arkadaslar merhaba ; yucel karamanin belcikadasi ofisinde muayene veya tedavi olaniniz var mi orada yasayip da\belcika devleti anlasmasi var mi bileniniz var mi?enim eylulden itibaren belcikaya yerlesme durumum var /ayni zamanda cifte vatandasim ve orada sigortam var

Son düzenleme:
uzun zamndır giremiyorum yücel hocanın sayesinde oglum oldu sonsuz teşekkürler umudunuzu kaybetmeyin bir zamanlar bende sizin gibiydim umudumu kaybetmiştim şimdi allahıma şükürler olsun yaşma sevincim ogluma kavuştum onun sayesinde histeroskopi diyorsa mutlaka yatırın paranızı boşa harcamayın alllah yardımcınız olsun hep dua ediyorum hepiz çoçuk sahibi olun

canim simmay,nete girme imkanin varmi bilmiyorum ama,yinede yaziyim dedim.
bugün brükselde randevun odugunu ,msjla belirtmistin,hep aklimdasin canim,hep senin icin dua ediyorum.bu mubarek ayda insallah allah yüzünü güldürecek.
yaninda degilim desdek olamiyorum ama bütün kalbimle senin düsünüyorum,bu ayin sonunda beni arayip o müjdeli haberi bana vermeni coooooooook istiyorum güzelim.
kendine cok iyi bak,haberlerini bekliyorum.kocaman öpüyorum seni

ARKAMAHALLE nasıl gidiyo sonucunu aldınmı yoksa daha varmı gününe..merak ediyorum seni..inş. pozitifi alırsın banada umut olursun...fırsat bulursan yaz olurmu ..

Selamlar herkese galiba ben girip gelismelerden haber vermemisim ben ohss oldugum icin trans olmadim
Dr 2 tane embriyo dondurdu
Allah izin verirse eylulde gidip transfer olmayi dusunuyorum
Gecmis sayfalari okudum kimse sonucunu yazmamis
Haber verin kizlar negatif olsa bile

neden ohss oldun ki dozun kaçtı senin?
neyse hayırlısı olsun
dondurulmuşta şans daha yüksek diyolar
inş. pozitifi alırsın
bende lucrine başladım
benim tedavi değişti uzun protokol olacak bu defa
hakkımızda hayırlısı olsun

arkadaşlar selam..fakat kimse yok...kimse sonuc yazmıyo...dolayısıyle bizde kliniğin başarısını az bile olsa netten bile ögrenemiyoruz..topik bitmiş
vaziyette..benim 2.deneme bürükselde idi.negatif oldu sonuc.2 bucuk ay dinlendim.bugün başladım.ctesi tekrar kontrol var..ALLAH hakkımızda hayırlısını versin..herkese bol şans

merhaba kızlar.bi süre aranızda olamadım.kürtaj sonrası psikolojim açısından uzak kalmak istedim.aralıkta tekrar düşünüyoruz.yarın gidip hüsamettin beyle görüşceğim.yeni tedavimde ne gibi değişiklikler uygulacak bakalım....

slm canım iyi olmana çok sevindim
ertesi günde ben gidicem
karşılaşamadık yine:)
bende duruma göre belki başlarım belki kalır
hakkımızda hayırlısı olsun inş.

slm canım iyi olmana çok sevindim
ertesi günde ben gidicem
karşılaşamadık yine:)
bende duruma göre belki başlarım belki kalır
hakkımızda hayırlısı olsun inş.

canım ben gittim görüşmeye.hüsamettin bey çok iyi karşıladı.doktorumdan yana hiç bir sıkıntım yok.ama muhasebede ücret kısmında çok yardımcı olmadılar açıkçası.inşallah bu son olur birdaha aynı sıkıntıları yaşamak zorunda kalmayız.sende durumlar nasıl...

hüsamettin bey iyi karşılıyoda birde biraz unutgan olmasa daha iyi olacak:)
neyse senin aklına yatmasına sevindim
muhasebe kısmına hiç şaşırmadım desem:)
şimdi senin ikinci tedavi olacağı için indirim yapmaları lazım
ne kadar söylediler ücreti(birde zam yapılmış tabi)

inş. canım Allah hayırlısıyla rahat bir hamilelik,doğum.. sonrasında sağlıklı yavrularla anneliği nasip etsin bize..
bende durumlar tanıdık :)
bu gün başladım bakalım iptal olmazsa yine ilk iğneyi vurdum..
sen ne zaman başlıyosun ne karar verdiniz hüsamettin beyle..

evet canım ilkinden beri güveniyorum zaten doktoruma
aynen zam yapılmış ama ücreti burdan yazmam ne kadar doğru olur bilmiyorum.istersen özelden atıyım.
seninde hayırlı olsun canım inşallah güzel sonuçlar alırsın.
bende ekim gibi başlıcam co-cultur yapılcak...

sorun olmaz zaten arayan herkese tel.de söylüyolar
ama senin ikinci deneme
bana en son ne demişti??
tam hatırlamıyorum ama 4500 demişti galiba
gerçi eşimle konuşmuştu yanlışlık olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…