Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

bizim topik hiç ilerlemiyor..kimse yazmıyor...dolayısıyle hoca çok iyı olabilir fakat nasıl memnun musunuz.tabi herkesin şahsi fikri ama yine de bi parça bahsetseniz ..nasıl olur diye düşünüyorum.kızlar benim transfer yapıldı.beklemedeyim.ALLAHA emanet olun..

ben bahsedeyim o zaman
transferim yapıldı test günümü bekliyorum
maalesefe şanssızlıklar oldu
20 yumurtadan sadece 1 embriyo kaldı
9 embriyodan hepsi 5. güne geldi ama dondurlacak kalitede değilmiş
şaşırdım gerçekten ama kısmet
inş. olurda başka şeryler düşünmeme gerek kalmaz

ben bahsedeyim o zaman

arkadaşım vardır her şerde bi hayır..transferin olmuş.bekliyorsun.alnımıza ne yazıldıysa onu göreceğiz.altın yumurtan olur inşallah.tutunur sana.bende bekliyorum.inşallah ikimizde buradan hayırlı haberleri yazarız.ne zaman yapıldı sana transfer.kacıncı gündesin.ve kaç tane transfer yapıldı..

Ben henüz tedaviye başlamadım merkez arayışı içindeyim Kinik hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum.Bana yardımcı olur iseniz sevinirim.Öğretmenim ama ilk defa kendimi öğrenci gibi hissediyorum.Bu konuda çok cahilim.Sorunum hem eşimde hem bende anladığım kadarıyla işimiz zor ve paramız kısıtlı Brüksel tüp bebek nasıl tıbbi ve psikolojik olarak

Ben henüz tedaviye başlamadım merkez arayışı içindeyim Kinik hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum.Bana yardımcı olur iseniz sevinirim.Öğretmenim ama ilk defa kendimi öğrenci gibi hissediyorum.Bu konuda çok cahilim.Sorunum hem eşimde hem bende anladığım kadarıyla işimiz zor ve paramız kısıtlı Brüksel tüp bebek nasıl tıbbi ve psikolojik olarak

lab. ları oldukça iyi
tedavilerde basmakalıp yöntemler denemiyolar
hast. ortamı hemşireler iyi
benim eksik gördüklerim
iki dr. olması iyi değil
bazen takipde sorun olabiliyo
mesela biri bir ilacı içeceksin diyo
diğer hafta öteki dr. unutabiliyo
bir diğer eksiklikte iletişim
önce sekreter sonra hemşireye sorunu anlatıyosun
sonra ya dr.la görüştürüyolar yada kendileri sorup sana dönüyolar
10 üzerinden puan ver dersen bence 7

arkadaşım vardır her şerde bi hayır..transferin olmuş.bekliyorsun.alnımıza ne yazıldıysa onu göreceğiz.altın yumurtan olur inşallah.tutunur sana.bende bekliyorum.inşallah ikimizde buradan hayırlı haberleri yazarız.ne zaman yapıldı sana transfer.kacıncı gündesin.ve kaç tane transfer yapıldı..

tabiki öyle..
inş. hayırlısıyla pozitifi alırız
benim 3.günüm 1 tane transfer edildi yaştan dolayı
16 sı test günüm
senin?

lab. ları oldukça iyi
benim eksik gördüklerim
iki dr. olması iyi değil

Bade ben mesaj sayım yeterli olmadığı için sana özelden mesaj atamadım kusura bakma sakıncası yoksa buradan sana cevap vereyim istermisin

lab. ları oldukça iyi
benim eksik gördüklerim
iki dr. olması iyi değil
Badezuzum sana özelden mesaj sayım dolmadığı için cevap veremedim kusura bakma istersen bu sayfadan sorularına cevap vereyim.Yada Umut sayfasından

tabiki öyle..
inş. hayırlısıyla pozitifi alırız
benim 3.günüm 1 tane transfer edildi yaştan dolayı
16 sı test günüm
senin?

benim c.tesi 2 tane blasto transferi oldu.16 sı test günüm.aynı gün öğrenicez kısmetse.İNŞALLAH POZİTİFİ görürüz.ayrıca 35 in altı ve ilk veya 2.denemense 1 embriyo.35 üstü isen kaçıncı tedavin olursa olsun 2 embriyo transfer ediliyo kanun olarak.olsun 1 olsun 2 olsun.tutsunda.sağlıkla kucaklarımıza alalımda..

ben bahsedeyim o zaman

badezuzum,p.tesi 6 yumurta topladılar,salı embriyolog aradı 6 yumurta döllenmişti.çarşamba sekreterler aradı perşembe transfer var diye.orada ok desem hiçç bilgilendirmicekler walla.hemen embriyologdan bilgi aldım.15 er dakikadan 2 tur arada eşimin fikrini aldım çünkü c.tesiye gidelim blasto transferi olsun diye.6 taneden 2 si kötü gidiyordu.4 ü güzeldi.bi risk alıp tabi embriyologun fikirleri doğrulrusunda.tabi son karar bizimdi. bekliyelim dedik.ctesi gitiğimde 4 tane güzel blasto var,2 tanesi stopladı dediler.güzel 4 lünün içinden en iyi 2 sini transfer ettiler.diğer 2 blastoyu embriyolog dondurmadı.onlarda blasto ve kalitelilerdi..aklıma gelmedi onların fotograflarını da istemek.biz onlara ulaşmak için ne streslerden geçiyoz.ben bu bu işten bişi anlamadım dicem ama çok sey anladım...özelden yazmayı başarırsam yazarım sana düşündüklerimi

badezuzum,p.tesi 6 yumurta topladılar,salı embriyolog aradı 6 yumurta döllenmişti.çarşamba sekreterler aradı perşembe transfer var diye.orada ok desem hiçç bilgilendirmicekler walla.hemen embriyologdan bilgi aldım.15 er dakikadan 2 tur arada eşimin fikrini aldım çünkü c.tesiye gidelim blasto transferi olsun diye.6 taneden 2 si kötü gidiyordu.4 ü güzeldi.bi risk alıp tabi embriyologun fikirleri doğrulrusunda.tabi son karar bizimdi. bekliyelim dedik.ctesi gitiğimde 4 tane güzel blasto var,2 tanesi stopladı dediler.güzel 4 lünün içinden en iyi 2 sini transfer ettiler.diğer 2 blastoyu embriyolog dondurmadı.onlarda blasto ve kalitelilerdi..aklıma gelmedi onların fotograflarını da istemek.biz onlara ulaşmak için ne streslerden geçiyoz.ben bu bu işten bişi anlamadım dicem ama çok sey anladım...özelden yazmayı başarırsam yazarım sana düşündüklerimi

ya benimde kafama takılan o işte
5.güne gelen embriyo iyi embriyodur neden dondurmuyolar anlamadım
embriyolog bana güvenin çözülmede dayanabilecek kalitede değiller dedi
aynen ben şimdi o kadar stres yapmazdım dondurulmuşum var derdim
yücel hocaya da sordum
ben iyi görmedim yoksa önerecektim dedi
ya burda 2.gün 4 hücreli dondurulmuş embriyo ile hamile kalan var
nasıl gerek görmüyolar bende anlamadım??
yaz lütfen benimde kafama takıldı

08 teyze
bu arada opu ve transferlerimiz aynı gümüş
karşılaştık belkide:) sen siyah saçlı zayıf birimisin
sadece öyle birini gördüm odaladan birinde:44:

Son düzenleme:
ben bişey sormadım ki:44:

Bade kusura bakma sen bana uzun zaman önce Umut hakkında 7 maddelik sorular sormuşşun ben onları yeni sandım aklımca cevap vermek istedim.
bebekle uğraşmaktan artık sık sık giremiyorum internete girincede sorularını yeni sordun sandım Kendine iyi bak

tatlım,ben,brüksel ile memorial arasında kalıp 5 yıl önce arkadaşımın yücel hoca hakkındaki olumlu düşünceleri doğrultusunda brükseli tercih etmiştim.ilk tedavim yurtdışında idi ki ben ist.da yaşıyorum.2.tedavi yücel hoca.3.tedavi yücel hoca .karar vermiştim.çok negatif bişi yok.ben herşeyi yaptıklarına inanıyorum.sadece doktorların bilgilendirmesi yetersiz.sorarsan cevap var.ama insan bazen stresle unutuyo.yazarak gitmek lazım soruları.ben hocanın tedavisinde gereken herşeyi yaptığına inanıyorum.çalışanlarda öyle.persenolde ben hiç olumsuzluk görmedim.kibar ve işlerini yapıyolar ve sıcaklarda.bu benim kişisel düşüncem.ben memnun olup başkası memnun olmayabilir tabii.en güzeli bence bi ön görüşmeye git.karar senin tabii...bol şans dilerim.hakkında HAYIRLISI olsun...

Bade kusura bakma sen bana uzun zaman önce Umut hakkında 7 maddelik sorular sormuşşun ben onları yeni sandım aklımca cevap vermek istedim.
bebekle uğraşmaktan artık sık sık giremiyorum internete girincede sorularını yeni sordun sandım Kendine iyi bak

doğrudur
bir ara umutu düşünmüştüm
sağol canım sende kendine iyi bak:KK3:

ya benimde kafama takılan o işte
5.güne gelen embriyo iyi embriyodur neden dondurmuyolar anlamadım
embriyolog bana güvenin çözülmede dayanabilecek kalitede değiller dedi
aynen ben şimdi o kadar stres yapmazdım dondurulmuşum var derdim
yücel hocaya da sordum
ben iyi görmedim yoksa önerecektim dedi
ya burda 2.gün 4 hücreli dondurulmuş embriyo ile hamile kalan var
nasıl gerek görmüyolar bende anlamadım??
yaz lütfen benimde kafama takıldı

dediklerine tamamen katılıyorum.işte kafayı yoplayıp dondurun diyemedim.yanlızdım eşim yurt dışı acil işe gitti.kafayı toplayamadan he he dedim.sonuçta dondurma parası ne kadar bilmiyorum ama hadi kafadan atalım 200 euro olsun.çözdürürken sadece ilaç+transfer parası veriyosun ya.komple tüp bebeğe nazaran bayag az bi fiyat transfer parası hadi oda kafadan atalım 500 euro olsun.arada çok farklar var.bilmem anlatabildim mi..ne bilim kötü düşünmek istemiyorum.hiç kötü kalpli değilim ama böylede bi gerçek var..en güzeli bütün embriyoların,bütün blastonun hepsinin fotografını istemek

X