Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Gunaydin Kizlar heyecanla bekledigimiz Gun geldi catti, bugun dogum yapma gunumuz ama bizde hala tik yok. Yarin yine kontrole gitcem. Cuma gunu Dr 10 gune kadar daha beklemme payi Verdi insallah buhafta ici felan dogsa bebisim nisan a hazirlamistim kendimi bide mayisa kaliyormusuz :KK9: hayirlisiyla dogsunda insallah hic onemli degil :nazar::nazar::nazar:

Tedaviye baslayan arkadaslar insallah hayirlisiyla guzel sonuclar alirsiniz :KK16:

Angel canim sen ne yaptin aklim hep sende. Insallah degerlerinde guzelce katlanmistir....

Hanny insallah sizde iyisinizdir canim. Sizde aklimdan hic cikmiyirsunuz insallah hersey yolundadir :nazar::nazar:

DUALARIM HEPINIZLE KIZLAR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN INSALLAH :KK54:

Gunaydin Kizlar heyecanla bekledigimiz Gun geldi catti, bugun dogum yapma gunumuz ama bizde hala tik yok. Yarin yine kontrole gitcem. Cuma gunu Dr 10 gune kadar daha beklemme payi Verdi insallah buhafta ici felan dogsa bebisim nisan a hazirlamistim kendimi bide mayisa kaliyormusuz :KK9: hayirlisiyla dogsunda insallah hic onemli degil :nazar::nazar::nazar:

Tedaviye baslayan arkadaslar insallah hayirlisiyla guzel sonuclar alirsiniz :KK16:

Angel canim sen ne yaptin aklim hep sende. Insallah degerlerinde guzelce katlanmistir....

Hanny insallah sizde iyisinizdir canim. Sizde aklimdan hic cikmiyirsunuz insallah hersey yolundadir :nazar::nazar:

Allahım seninde yardımcın olsun canım, insallah hayırlısıyla bebegini kucagına alırsın.. darısı basımızaaa:))))))):nazar::KK49::emir_bebek::KK16:

ayy canım yaa bir çırpıda kurtulun bebişin ve sen.ALLAH ım yardımcın olsun.bebiş geliyor bebiişş :):emir_bebek::emir_bebek:

merhaba canim ahhhhhhhhh canim ahhhhhhh 26.3 hastalandim 27.3 sezaryanla dogum yaptim canim bugün bi eve geldim ama aksama güzel yavrumun yanina gidecem hep hastanede kaliyorum kizim daha orda kilosu biraz az orda besliyorlar sen nasilsin canim sirayi bana verdin bak canim allaha sana kolaylik versin ben artig hafta sonu yine girerim öpüyorummmmmmmmmmmm seni yavruna dikkat et[/Q

Yaaaaaaaa gecmis olsun canim iyisiniz ama demii?? Kilodan baska sorun yoktur insallahhh.. Merak etme kilosunu hemen toparlanir canim... Ayy soktayim tebrik etmeyi unuttum. Allah anali babali buyutsun canim insallah hayirli ve guzel bi evlat olur :nazar: :nazar::nazar:
Tam olarak kacinci haftandaydin canim?? Biz de 40. Haftanin icindeyiz hala tik yok dogsun artik diye bekliyoruz...

Esinide tebrik ediyorum canim, dikkat edin kendinize selamlar.. Ayrica kucuk melegede kucuk kucuk selamlar :KK16::KK16:

merhaba canim cok tsk allaha sükür yavrum iyi artig beslenmeside iyilesiyor canim kilosunuda aliyor cok sükür doktorlar memnun,insallah sende iyisindir, canim cok güzel bi duygu allah burdaki arkadaslarada insallah nasip eder,kizimsiz bi hayat düsünemiyorum artig allahima bin sükür olsun,sende yakinda yavruna kavusacaksin allah yardimcin olsun canim seni öpüyorum allaha emanet ol kendine cok iyi bak bizden selamlar size

merhaba canim cok tsk allaha sükür yavrum iyi artig beslenmeside iyilesiyor canim kilosunuda aliyor cok sükür doktorlar memnun,insallah sende iyisindir, canim cok güzel bi duygu allah burdaki arkadaslarada insallah nasip eder,kizimsiz bi hayat düsünemiyorum artig allahima bin sükür olsun,sende yakinda yavruna kavusacaksin allah yardimcin olsun canim seni öpüyorum allaha emanet ol kendine cok iyi bak bizden selamlar size

unutdum canim 32+5 haftasindaydim öptümmmmmmmmmm seni:KK16::KK16::KK16:

unutdum canim 32+5 haftasindaydim öptümmmmmmmmmm seni:KK16::KK16::KK16:

Allah bagislasin canim dogali bir ay olacak nerdeyse toparlanmistir artik.. Sabirsizmis kucuk hanim bu vakitlerde dogsa neguzel olurdu.. :) Insallah bizde sabirsizlikla bekliyoruz bakalim nezman gelecek :KK9: bizimde tam senin dogum yaptiginda hafta erken riskimiz vardi simdide beyfendi dogmak icin nazlaniyor gununu geciriyor :KK9: hayirlisi bakalim... Henuz Eve cikmadiniz sanirim insallah hersey yolunda gider canim.. Sen o korkuyu heyecani atlattin sira bizde napcaz die cok korkuyorum :18:

Allaha emanet olun canim optm selamlar

ayy canım yaa bir çırpıda kurtulun bebişin ve sen.ALLAH ım yardımcın olsun.bebiş geliyor bebiişş :):emir_bebek::emir_bebek:

Amin canim insallah darisida en kisa zamanda sizlerin basina...

Dun Test yaptirdinmi sonuc ne cikti canim.. Belki cok kisi sorup canini sIkmistir ama napiyim aklimdasin hep...
Optm Kib canm

Dun Test yaptirdinmi sonuc ne cikti canim.. Belki cok kisi sorup canini sIkmistir ama napiyim aklimdasin hep...
Optm Kib canm

Amiin canım inşallahh.sonucum 446.36 çıktı cnm.tabiki sor canım ya çekinme.yarın kontrole gidiyorum.inşallah güzel haberlerle dönerim...

Optm Kib canm

Amiin canım inşallahh.sonucum 446.36 çıktı cnm.tabiki sor canım ya çekinme.yarın kontrole gidiyorum.inşallah güzel haberlerle dönerim...

Optm Kib canm

Amin canım inşallah.test sonucu 446.36 çıktı canım.yarın kontrole gidiyorum.inşallah güzel haberlerle dönerim...

Amin canım inşallah.test sonucu 446.36 çıktı canım.yarın kontrole gidiyorum.inşallah güzel haberlerle dönerim...

Oooo masallah baya yukselmis insallah olmasi gereken yerde duruyordur bebegin yada bebeklerin :KK16::KK16:

Yarin keseyi gorduk diye yazarsin insaalllaaaahhhhhhhhhhh :nazar::nazar::nazar:

Oooo masallah baya yukselmis insallah olmasi gereken yerde duruyordur bebegin yada bebeklerin :KK16::KK16:

Yarin keseyi gorduk diye yazarsin insaalllaaaahhhhhhhhhhh :nazar::nazar::nazar:

inşallah canım yaa inşallahh.off o kadar korkuyorumki ya dış gebelikse diye.hayırlısıyla bu günleride bi atlatsam...

Hanny insallah sizde iyisinizdir canim. Sizde aklimdan hic cikmiyirsunuz insallah
hersey yolundadir :nazar::nazar:

Aminnnn ASU sagol canim Allah yardimcin olsun Dogumun kolay olsun ve saglkli bebegini kucagina al isallah en kisa zamanda . Bu arada sagolsenden Hamilesin ama bizi yanliz birakmayip destek verdigin icin Rabbim yüzünu güldursun .

Bende bu hafta Persembe günu Istanbula ucuyorum Tedavi icin Bakalim nolucak .....

Son düzenleme:
Angel kutlarim bence cok erken sana ilaclari birakdirdilar bende anlamadim ultrason yapdir orda hersey cikar hamilelinin normal yolunda oldugu Rabbim sen nelere kadirsin Kutlarim can gonulden canimmmm haber ver bize gene :))):KK16::KK16::KK16::KK16:

Aminnnn ASU sagol canim Allah yardimcin olsun Dogumun kolay olsun ve saglkli bebegini kucagina al isallah en kisa zamanda . Bu arada sagolsenden Hamilesin ama bizi yanliz birakmayip destek verdigin icin Rabbim yüzünu güldursun .

Bende bu hafta Persembe günu Istanbula ucuyorum Tedavi icin Bakalim nolucak .....

Allah razi olsun canim insallah sagsalim kavusuruz bebegimize.. Hepimiz ayni yoldan gectik ve geciyoruz herzaman burdayim ve sonrada olmaya caliscam insallah..

Insallah guzel sonuc alirsin hep dua ediyorum hepiniz icin.. Burdan 2-3 arkadas daha merkezde belki karsilasirsiniz :))))))

Angel kutlarim bence cok erken sana ilaclari birakdirdilar bende anlamadim ultrason yapdir orda hersey cikar hamilelinin normal yolunda oldugu Rabbim sen nelere kadirsin Kutlarim can gonulden canimmmm haber ver bize gene :))):KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm merhaba.bugünki değerim 947 olmuştu.hamdolsun rabbime dış gebelik değilmiş.usg ile baktı doktorum.rahim içinde keseyi gördü ama çok ufak dedi.bu kadarı bile mucizeki inanıyorum rabbim devamınıda göstericek...

cnm merhaba.bugünki değerim 947 olmuştu.hamdolsun rabbime dış gebelik değilmiş.usg ile baktı doktorum.rahim içinde keseyi gördü ama çok ufak dedi.bu kadarı bile mucizeki inanıyorum rabbim devamınıda göstericek...

:119::119::119::119::119::21::21::21::21::21:

Canim cok sevindim insallah giderek artmaya devam Eder. Kese kucuk die kafana takma baska topiklerde okumustum kucuk kesesi olup gebeligi devam Eden... :nazar::nazar::nazar:

Siradaki kontrol nezman???

Bende bugun kontrole gitmistim 2cm acilmam varmis bebisimiz heran gelebilir yaniii :KK9:

cnm çok şükür ...çok çok çok sevindim inan..kese büyür inş. bebişin seninle olur hep sağlıkla...rabbimin mucizesi büyük...çok sevindim...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:119::119::119::119::119::21::21::21::21::21:

Canim cok sevindim insallah giderek artmaya devam Eder. Kese kucuk die kafana takma baska topiklerde okumustum kucuk kesesi olup gebeligi devam Eden... :nazar::nazar::nazar:

Siradaki kontrol nezman???

Bende bugun kontrole gitmistim 2cm acilmam varmis bebisimiz heran gelebilir yaniii :KK9:

inşallah canım inşallah.valla canım takmıyorum kafama bol bol duamı edip rabbime sığınıyorum hamdolsun bugüne kadar geldim ya bundan sonrakileride göstercek inşallah.hadi bakalım sende bi çırpıda kurtul.hayırlısıyla,sağlıkla sıhhatle gelsin annesinin kuzucuğu :)

cnm çok şükür ...çok çok çok sevindim inan..kese büyür inş. bebişin seninle olur hep sağlıkla...rabbimin mucizesi büyük...çok sevindim...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

evet canım hamdolsun rabbime.tez zamanda darısı başına inşallah.rabbim sanada bugünleri daha iyilerini göstersin cnm. bu arada birdahaki kontrol pazartesi...

X