Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım dün testimi tekrarladım hamdolsun katlamış ama yine sınırdaymış.yarın tekrar istediler sonuca göre karar verilcekmiş.of ne kadar zor ALLAH ım sabır versin bana...

Canim cok sükür krkma kisiye göredegerler yavas yavas ckiyor sende sanirim onlardansin . Korkma katlanicakdir kendine dikkat et dinle Canim kötüye yorma Bebein seninle :KK16::KK16:

canım dün testimi tekrarladım hamdolsun katlamış ama yine sınırdaymış.yarın tekrar istediler sonuca göre karar verilcekmiş.of ne kadar zor ALLAH ım sabır versin bana...

Stres yapma sıkma kendini rahat ol canim.. Guzel seyler dusun guzel olsun insallah yarinda Artar sonucun.. Yine istirahatine devam et.. Dualarimdasin.. :KK54::KK54:

hanny nerelerdesin canim merak ediyorum coktandir yoksun.. benden önce dogum yapip meleginlemi vakit geciriyorsun yoksa :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:
ins iyisindir canim öptm :KK54::KK34:

merhaba canim ahhhhhhhhh canim ahhhhhhh 26.3 hastalandim 27.3 sezaryanla dogum yaptim canim bugün bi eve geldim ama aksama güzel yavrumun yanina gidecem hep hastanede kaliyorum kizim daha orda kilosu biraz az orda besliyorlar sen nasilsin canim sirayi bana verdin bak canim allaha sana kolaylik versin ben artig hafta sonu yine girerim öpüyorummmmmmmmmmmm seni yavruna dikkat et

merhaba canim ahhhhhhhhh canim ahhhhhhh 26.3 hastalandim 27.3 sezaryanla dogum yaptim canim bugün bi eve geldim ama aksama güzel yavrumun yanina gidecem hep hastanede kaliyorum kizim daha orda kilosu biraz az orda besliyorlar sen nasilsin canim sirayi bana verdin bak canim allaha sana kolaylik versin ben artig hafta sonu yine girerim öpüyorummmmmmmmmmmm seni yavruna dikkat et[/Q

Yaaaaaaaa gecmis olsun canim iyisiniz ama demii?? Kilodan baska sorun yoktur insallahhh.. Merak etme kilosunu hemen toparlanir canim... Ayy soktayim tebrik etmeyi unuttum. Allah anali babali buyutsun canim insallah hayirli ve guzel bi evlat olur :nazar: :nazar::nazar:
Tam olarak kacinci haftandaydin canim?? Biz de 40. Haftanin icindeyiz hala tik yok dogsun artik diye bekliyoruz...

Esinide tebrik ediyorum canim, dikkat edin kendinize selamlar.. Ayrica kucuk melegede kucuk kucuk selamlar :KK16::KK16:

Canim cok sükür krkma kisiye göredegerler yavas yavas ckiyor sende sanirim onlardansin . Korkma katlanicakdir kendine dikkat et dinle Canim kötüye yorma Bebein seninle :KK16::KK16:

inşallah canım öyledir bende öyle düşünmeye başladım artık çünkü daha önceki denemelerdede böyle olurdu hep.yarın dahada belli olcak.çok öpüyorum...

kızlar ya size bi sorum olcaktı.transferden sonra bir kaç kez rüyamda çok afedersiniz eşimle birlikte olduğumu gördüm ve orgazm olduğumu hissettim.bununla beraber rahmimde büyük bi sancıyla uyandım.bu neden oluyor ve bebeğime zarar verirmi çok korkuyorum.resmen acı içinde uyanıyorum öyle olunca...

kızlar ya size bi sorum olcaktı.transferden sonra bir kaç kez rüyamda çok afedersiniz eşimle birlikte olduğumu gördüm ve orgazm olduğumu hissettim.bununla beraber rahmimde büyük bi sancıyla uyandım.bu neden oluyor ve bebeğime zarar verirmi çok korkuyorum.resmen acı içinde uyanıyorum öyle olunca...

Hic bi fikrim yok canim ya, ama bisey olmaz sanirim. Eger sorabilirsen Dr a bi sor istersen.. Erkekse Dr sormak zor olur da :KK17:

ne güzel cnm merak etme inş. daha iyi sonuç alıcaksın bu defa.en zoru beklemek işin zor ama sonu güzel olucak inş. dualarımdasın cnm:nazar:

cnm başka bir arkadaştan duymuştum verilen hormonlardan oluyomuş yani bu durum... ama sonucu hakkında bir fikrim yok inş. bişey yoktur takma kafana uyurken dua et bol bol ..

cnm başka bir arkadaştan duymuştum verilen hormonlardan oluyomuş yani bu durum... ama sonucu hakkında bir fikrim yok inş. bişey yoktur takma kafana uyurken dua et bol bol ..

ah canım aahh dilimden dua elimden tesbih hiç eksik olmuyorki.heran adet olcakmışım gibi sancım var o rüyadan sonra.delirmek üzereyim ya.bu bekleyiş bu stres mahfetti beni.sonu güzel olur inşallah...

canım ne yazıkki haberler iyi değil.değerlerim sağlıklı bi şekilde artış göstermediği çin sonlandırdık ilaçları.

Aaaaaaaaa:KK43:(((((((((((( degerler yavas yukselince ne oluyormus canim Dr nasil bi aciklama yapti??? Bugun hicmi yukselmemis sonucun?? Allah sabirlar versin algel cok zor bi durum seni cok iyi anliyorum bacim kendini uzmemeye calis rabbimin takdiri :KK43:((

canım ne yazıkki haberler iyi değil.değerlerim sağlıklı bi şekilde artış göstermediği çin sonlandırdık ilaçları.

angel degerlerin hcmi yüselmed yoksa bunu Dr mu karar verd ??? Rabbin gene güc sabr versin canim umarin kendn cabuk toararsin bu senin ilk mi deneyimin di ????

Aaaaaaaaa:KK43:(((((((((((( degerler yavas yukselince ne oluyormus canim Dr nasil bi aciklama yapti??? Bugun hicmi yukselmemis sonucun?? Allah sabirlar versin algel cok zor bi durum seni cok iyi anliyorum bacim kendini uzmemeye calis rabbimin takdiri :KK43:((

sağlıksız oluyormuş canım. 13. gün 38.07 15. gün 66.05 17.gün 99.09 yükseldi ama yavaş yükselmiş.neden böyle oldu anlamadım...

sağlıksız oluyormuş canım. 13. gün 38.07 15. gün 66.05 17.gün 99.09 yükseldi ama yavaş yükselmiş.neden böyle oldu anlamadım...

Allah Allah... Rabbim yardimcin olsun bundada vardir bi hayir :KK43: Suan bi dusuk felan yok demii kendiliginden gebelik yoluna devam edermi ki acaba..

Allah Allah... Rabbim yardimcin olsun bundada vardir bi hayir :KK43: Suan bi dusuk felan yok demii kendiliginden gebelik yoluna devam edermi ki acaba..

canım doktorumun dediğine göre şuanki değerlerim sağlıklı bir iç gebeliğin göstergesi değilmiş.ilk çıkan değerimde problem yokmuş ama sonraki değerlerin katlamaları sağlıklı değilmiş.eğerki perşembe günüde artış olursa büyük ihtimalle dış gebelik olabilirmiş.beklicez ve görcez canım...

X