Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım doktorumun dediğine göre şuanki değerlerim sağlıklı bir iç gebeliğin göstergesi değilmiş.ilk çıkan değerimde problem yokmuş ama sonraki değerlerin katlamaları sağlıklı değilmiş.eğerki perşembe günüde artış olursa büyük ihtimalle dış gebelik olabilirmiş.beklicez ve görcez canım...

Angel Rabbim sana güc versin kolay deil ama bence iciseyden vaz gecme caimmm. Bu kadar denemen olmus guzelim Co Cultur yapmadinms simdiye kadar ??? Brükseldeki tedIlerinden memnun kaldin mi ?

Kusura bakma haftaya kismetse persembe günü istanbula ucucam ve histerskopie olucam sora adetim gel gelmez Tedavie bas
icaz orda heycanliyim benimde 3 . denemem olucak hayirlisini diliyorum Rabbim kimsenin kucaini bos birakmasin Aminnnnnm

canım ne yazıkki haberler iyi değil.değerlerim sağlıklı bi şekilde artış göstermediği çin sonlandırdık ilaçları.

cnm çok çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum...ama ben o kadar umutluydum ki şimdi çok üzüldüm...Allahım sanan ve eşine güç versin cnm üzmeyin kendinizi..eğer sağlıklı bir gebelik değilse umarım dış gebelik değil kimyasal gebeliktir...haberdar et beni merak ederim...Allahım güç versin cnm .inş kendiliğinden gel,ir hemen bu tedavinden sonra

Angel Rabbim sana güc versin kolay deil ama bence iciseyden vaz gecme caimmm. Bu kadar denemen olmus guzelim Co Cultur yapmadinms simdiye kadar ??? Brükseldeki tedIlerinden memnun kaldin mi ?

Kusura bakma haftaya kismetse persembe günü istanbula ucucam ve histerskopie olucam sora adetim gel gelmez Tedavie bas
icaz orda heycanliyim benimde 3 . denemem olucak hayirlisini diliyorum Rabbim kimsenin kucaini bos birakmasin Aminnnnnm

ALLAH ım güç ve sabır verdiği sürece vazgeçmek yok tabiki.co cultur hiç yapılmadı bugüne kadar.evet brükselden memnun kaldım.ilgi ve alakaları gerçekten güzel.canım hist. 3000 tl verdim.tüp bebek 4200 ilaçlar hariç.tahliller vs. 350 tl...

ALLAH ım güç ve sabır verdiği sürece vazgeçmek yok tabiki.co cultur hiç yapılmadı bugüne kadar.evet brükselden memnun kaldım.ilgi ve alakaları gerçekten güzel.canım hist. 3000 tl verdim.tüp bebek 4200 ilaçlar hariç.tahliller vs. 350 tl...

Angel iyi Günler hic Co Cultur denemeyi düsündünmu sordunmu Yücel Beye ????

kızlar merhaba.. ben de dün hayırlısıyla brüksel tüp bebekte tedavime basladım ve ilk ignemi oldum. yücel bey cok iyi biri ve benim icin en önemlisi ne sorsam büyük bir sabırla ve tane tane acıklıyor. insallah hakkımızda hayırlısı olur. Allahım kötülüklerden korusun ve hayırlısını nasip etsin insallah. :nazar:

angel cnm nasılsın ne durumdasın merak ettim seni.inş. herşey yolundadır cnm.dualarım seninle

angel cnm nasılsın ne durumdasın merak ettim seni.inş. herşey yolundadır cnm.dualarım seninle

kızlar merhaba.. ben de dün hayırlısıyla brüksel tüp bebekte tedavime basladım ve ilk ignemi oldum. yücel bey cok iyi biri ve benim icin en önemlisi ne sorsam büyük bir sabırla ve tane tane acıklıyor. insallah hakkımızda hayırlısı olur. Allahım kötülüklerden korusun ve hayırlısını nasip etsin insallah. :nazar:

Hadi hayirli olsun canim insallah hersey yolunda gider Guzel haberlerini okuruz canim :nazar:

Angel nasilsin canim?? Varmi bi degisiklik??

canım bugün için yeniden test istemişlerdi söyledimmi bilmiyorum bugünkü değerim 225.05 çıktı.doktorum katlamış dedi.cumartesi tekrar bakılcakmış.dış gebelikten şüpheleniyor.takip edicez dedi.bakalım ne olcak...

canım bugün için yeniden test istemişlerdi söyledimmi bilmiyorum bugünkü değerim 225.05 çıktı.doktorum katlamış dedi.cumartesi tekrar bakılcakmış.dış gebelikten şüpheleniyor.takip edicez dedi.bakalım ne olcak...

ayyy yaziyi tam okumadan degeri görünce ne heycanlandim... insallah dis gebelik degildir.. ultrasanda baktimi kese felan gözüküyormu?? ben unuttum ya hangi hafta gördügümüzü.. cuma aksami bugunde insallah rabbim dualarimizi kabul eder insallah cumartesi güzel seyler olur canim.. sende stres yapma iyi düsün.. allahin izniyle hersey güzel olucak..

inş. değildir cnm rabbim mucizesini gösterir kuzun yerindedir inş.benim bildiğim dış gebelikte değerler birden fırlıyo senin öyle değil.hadi güzel haberler ver bize cnm..

inşallah canlarım inşallah .rabbimin mucizeleri o kadar büyükki gün doğmadan neler doğuyor.yeterki inancımız olsun...

slm canim ben arada bir bu topige girip okuyorum,senin yazdiklarinida okudum,allah yardimciniz olsun,insallah hersey yolunda giderde hamile kalirsin.
bende yarin trye ucuyorum dr karamanda randevum var pazartesi günü,ön görüsme olacak.

sende histereskopi yapildimi?imsi mi icsi yapilacak? co cultur de yapilacakmi?

okudugum kadariyla cok memnunsun,insallah bende memnun kalirim.

fiyat olarak ne dediler sana???

slm canim ben arada bir bu topige girip okuyorum,senin yazdiklarinida okudum,allah yardimciniz olsun,insallah hersey yolunda giderde hamile kalirsin.
bende yarin trye ucuyorum dr karamanda randevum var pazartesi günü,ön görüsme olacak.

sende histereskopi yapildimi?imsi mi icsi yapilacak? co cultur de yapilacakmi?

okudugum kadariyla cok memnunsun,insallah bende memnun kalirim.

fiyat olarak ne dediler sana???

merhaba.. pazartesi kısmetse ben de orda olucam kontrol icin. belki denk geliriz aynı saatte. ben söyle memnunum; baska bir doktroda ön görüsme yaptıgımda doktor beni hic konusturmamıstı, kendimi düzgün ifade edememistim(ama hakkını yemem o doktor sayesinde acele tüp bebek yaptırmam gerektigini ögrenmistim)sonra kk'da yücel beyi ögrendim ve ön görüsmeye gittim. icime sindi, calısanları ve kendisi sagolsun iyi biri ve en önemlisi her soruyu tane tane cevaplıyor ve titiz biri. ben önce Allahıma inanıyorum, o ne derse o olur, sonra doktoruma.
bana histeroskopi almanyada yapıldı, o yüzden belki de yücel bey istemedi. belkide ilk denemem oldugu icinde olabilir bilemiyorum. diger yazdıgın hic birseyi istemedi, cünkü benim ilk denemem. tüp bebek fiyatı 4500 dediler, tahlil ve ilaclar degisiyor kisiye göre. sen nereden geleceksin?

merhaba.. pazartesi kısmetse ben de orda olucam kontrol icin. belki denk geliriz aynı saatte. ben söyle memnunum; baska bir doktroda ön görüsme yaptıgımda doktor beni hic konusturmamıstı, kendimi düzgün ifade edememistim(ama hakkını yemem o doktor sayesinde acele tüp bebek yaptırmam gerektigini ögrenmistim)sonra kk'da yücel beyi ögrendim ve ön görüsmeye gittim. icime sindi, calısanları ve kendisi sagolsun iyi biri ve en önemlisi her soruyu tane tane cevaplıyor ve titiz biri. ben önce Allahıma inanıyorum, o ne derse o olur, sonra doktoruma.
bana histeroskopi almanyada yapıldı, o yüzden belki de yücel bey istemedi. belkide ilk denemem oldugu icinde olabilir bilemiyorum. diger yazdıgın hic birseyi istemedi, cünkü benim ilk denemem. tüp bebek fiyatı 4500 dediler, tahlil ve ilaclar degisiyor kisiye göre. sen nereden geleceksin?

cevabin icin cok tskler, ben pazartesi saat 9 da orda olmam gerekiyor,yarin sabah ucucagim icin büyük ihtimalle senin yazdigini okumucagim,insallah sende o saate orda olursun da görüsürüz:-)
ben almanya hamburgta yasiyorum,ya sen?

cevabin icin cok tskler, ben pazartesi saat 9 da orda olmam gerekiyor,yarin sabah ucucagim icin büyük ihtimalle senin yazdigini okumucagim,insallah sende o saate orda olursun da görüsürüz:-)
ben almanya hamburgta yasiyorum,ya sen?
suan yoldasın büyük ihtimalle. öncelikle hayırlı yolculuklar dilerim ve insallah yüzün gülerek dönersin almanya'ya.. tabii insallah ben de :)))) ben de pazartesi 9:30-10:00 gibi orda olurum Allah kısmet ederse, büyük ıhtımal görüsürüz. kırmızı gül tak yakana diycem tanımak icin ama sen yazımı okumıycaksın. haha saka saka:)))) ben de nordwestfallen taraflarındayım almanyanın ama hamburga gittim gecen sene, cok güzel biryer.

X