Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

amin cnm .inş.hadi güzel haberlerle gel..bebişin görünsün de için rahat etsin artık..p.tesi çok yoğun oluyo hüsamettin bey bakar büyük ihtimal..o olunca ben daha rahat gidiyodum...bu arada benim tedavi iptal oldu..ohss den dolayı....artık hazirana gidicem yeni deneme için..belki sen o zamanlarda bebişinin kontrolüne gelirsinde karşılaşırız:)

inşallah bundan sonrasındada güzel haberler vermek nasip olur canım.benim doktorum zaten hüsamettin bey canım.gayette memnunum :) haziranda dondurulmuşmu kullanılcak ozaman ?

Angel harika bir haber inanamiyorum cok ama cok sevindim Rabbim yüzüne güldu artik bak muzice bu Allahim sen nelere kadirsin :) Artik haplarini al dinlen kesenin kücük olduguna takilma buyur biseycik olmaz Yücel bey ne dedi sana sasirmadimi bu sonucdan ? Yahu saten sasirmisdin degerlerin düsükdu ama yükselen degerler cok var cani gönulden kutlarim dualarim seninle angel . Pazartesi belki bende gene Klinikde olurum isallah görüsürüz gerci belli degil ne zaman baslicamiz .

ASU agrilarin falan varmi ???? Günün geldiginde hastaneye genede yatmak zorunde degilmisin ki ???? Hadi hayirlisi Bebegin oglan mi kiz mi adi ne olucak :)

Badezuzum ohhs den dolayi neden tedAvini yarida birakdirdi ? Bildim kadariyla transfer olmaz ama Yumurtalarin toplanmisdir dimi ?

Arkadaslar bizim icin dua edin ben ve almanyadaki Arkadasim birihtimal simdik Istanbulda ve bugün görüsmesi vardi umarim guzel gecmisdir . bende Cuma Brüksel istanbulda Histerskopie yapicam umarim bir kac arakadas görürüm orda yoksa seslenin hu huuuu:KK3::KK3::KK4::KK3::KK3:

aynen canım bende bugünleri görceğimi hiç sanmıyordum.bir ümit rabbimden diyordum.dua etmekten hiç bıkmadım.hamdolsun bu kadarını bile gösterdi.inşallah kesemizde normale dönerde dahada rahat bir nefes alırım.tamam canım haberleşelim yine inşallah görüşürüz...

agel haberini okuyunca cok sevindim:-))))inanilmaz bir sey,allah isteyince oluyor:-))insaaaaalllahhh hersey yolunda gider insallaaaAH
haberlerinin simmaydan hep aldim:-))))
ve yeni ve cok güzel haberlerini de ilerleyen günlerde heyecanla bekliyoruz.
sendemi pazartesi günü merkezdeydin angel????

saolasın canım.ALLAH razı olsun.bol bol dua etmekten başka elden başka bişey gelmiyor.gerçekten inanarak ve isteyerek canı gönülden edince rabbim kabul ediyor.evet canım bende pazartesi günü merkezeydim.nasipse önümüzdeki pazartesi yine gidicem kontrole.inşallah senlede tanışmak nasip olur...

insallah sonumuzda sizin gibi olurda bebegimizle döneriz evimize:KK16: siz en azından orda tanısmısınız, biz dipdibe otrudugumuz halde konusmadık ya, üzüldüm simdi. ama insan o kadar hassas oluyor ki, o yüzden acaba birsey sorsam ne der? diye düsünüyor. o yüzden midir bilmem ben orda kimseyle konusamıyorum:26:

Insallah canim, umudunuzu hic yitirmeyin herseyin bi vakti zamani vardir.. Rabbim bizlerin sanrini da boyle deniyor. Herseyin hayirlisi canim..
Evet dedigin gibi insan konusmaya cekiniyor karsinin tepkisini kestiremiyorsun.. Olmadi sizde Burdan devam ederdiniz canim ozelden Tel no alip verirsiniz :)

ne güzel ailenin orada yasamasi:-) evet hotel cok ama pahali biz yaklasik 16-18 gün kalmamiz gerekiyor?
sende endomu var?sorununuz tam olarak neydi? yumurta toplama günün nezaman canim?nezaman almanyaya nezaman döneceksin?

Canim biz tam 3 hafta kalmistik ilk gittigimizde. Baya masrafli olmustu bizim icin yemekte disardandi bide. Sadece oda ve kahvalti var dEdikleri fiyatta.Sislide cok otel varda hep hep buyuk bes yildizli. Bu butik Hotel bu fiyatta olunca onlarin kapisindan gecilmez sanirim:KK9:
Inanirmisin hala toparlanamadik maddi yonden. Ama sonu guzel olduya hic takmiyoruz borcmus taksitmis:))))

Insallah hepinizde guzel haberlerle donerdiniz :KK16:

inşallah bundan sonrasındada güzel haberler vermek nasip olur canım.benim doktorum zaten hüsamettin bey canım.gayette memnunum :) haziranda dondurulmuşmu kullanılcak ozaman ?

yok cnm benim yumurtalar toplanmadan iptal oldu..uzun hikaye e2 nin aniden düşmesiyle ilgili bir durum..inş. artık nasipte ne varsa o ne yapsakta yazılanı yaşıyoruz.evet ben gidince ikisi muayenede oluyosa hemşireye ben hüsamettin beye geçeyim diyorum:)napiim çok soru soruyorum e yücel hoca hep yoğun o yüzden acele ediyo...sende son durumlar ne ne zaman tekrar gidiceksin.inş. bu gidişinde miniğide görünürde bi ohh dersin cnm..

.........................................................................................................

Son düzenleme:
...................................................................................................................................

Son düzenleme:
saolasın canım.ALLAH razı olsun.bol bol dua etmekten başka elden başka bişey gelmiyor.gerçekten inanarak ve isteyerek canı gönülden edince rabbim kabul ediyor.evet canım bende pazartesi günü merkezeydim.nasipse önümüzdeki pazartesi yine gidicem kontrole.inşallah senlede tanışmak nasip olur...

aaa sende mi merkezdeydin pazartesi günü, inanmıyorum ya ücümüzde ordaymısız. esinle mi gelmistin? eger tahmin ettigim kisiysen agrın vardı sanırım, özkan beyle konusmustunuz.

birihtimal, canım ben bugün gittigimde etrafa söyle bir bakındım belki baska kalabileceginiz yer vardır diye ama hic gözüme ilismedi biryer. taksimden gecerken orada da bakındım (taksimden metroyla kolay bir sekilde gidebilirsin belki diye) ama orda da hep büyük, 5 yıldızlı hoteller vardı:KK43:(

birihtimal, canım ben bugün gittigimde etrafa söyle bir bakındım belki baska kalabileceginiz yer vardır diye ama hic gözüme ilismedi biryer. taksimden gecerken orada da bakındım (taksimden metroyla kolay bir sekilde gidebilirsin belki diye) ama orda da hep büyük, 5 yıldızlı hoteller vardı:KK43:(

slm canim,

benim adetim aslinda 28 sonra gelmesi gerekirken bugün veya yarin gelecek gibi.biletlere bakiyorum 430 eurodan basliyor cuma günü bu ne yaaaaa:-((
kafayi yiyicem,kalacak yerde bulamadim:-(((esimde benimle gelemiyor,tatili yok:-(((fittirmak üzereyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

slm canim,

benim adetim aslinda 28 sonra gelmesi gerekirken bugün veya yarin gelecek gibi.biletlere bakiyorum 430 eurodan basliyor cuma günü bu ne yaaaaa:-((
kafayi yiyicem,kalacak yerde bulamadim:-(((esimde benimle gelemiyor,tatili yok:-(((fittirmak üzereyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım hic ümidini yitirme, ben de türkiye'ye gelirken birsürü engel vardı önümde ama Allahım yardım etti. keske anlassaydın isyerinlede hic dönmeseydin. aktarmalı ucuslara da baktın mı? bilmiyorum hangi siteden bakıyorsun biletlere ama ''idealo. de'' den bak ya da google'a ''idealo.flug'' - ''billigflug nach istanbul'' dersen de idealonun sitesi cıkar. burdan daha uygun bilet bulabilirsin belki. gerci biz istanbulun merkezinde degiliz ama yer bulamazsan gel bizde kal valla, en azından yer bulana kadar.

arkadaslar ben dun evime dondum. yani fransadayim.

2 nisanda tedaviye basladik.
200 mg puregonla basladik. sonra 175 e dustu.
sonra cetrotide ve menogon da kullandim.
sonrada ovitrelle
13 nisanda yumurtalarim toplandi.
36 ane oldugunu soylediler
ertesi gun arayip 26 tanesini imsi ile mikroenjeksiyon yaptiklarini soylediler.ve 16 tanesinin dollendigini soylediler.
18 nisanda yani 5.gunde transferim yapildi.
folbiol , coraspin ve progynex fitil kullaniyorum
bugun transferimin 7. gunu ve hafiften kahverengi akintim oldu.adeta camur gibiydi.
merkezi aradim ve coraspini birakmami istediler.
28 nisandada kanda gebelik testi yaptiracagim insallah hayirkisiyla sonuclanir.
topiktekileri bilgilendirayim dedim.
hiii bu arada 4 tanesinide dondurduk:))
bugun bel agrim bas gosterdi. biraz is yapmistim ondan mi acaba yoksa bebegim tutundugu icinmidir bu agri bilemedim.
kahverengi lekelenme hakkinda bilgisi olan arkadaslar lutfen benimlede paylasirmisiniz ???

slm canim,

brukseldekilerle konustunmu bu konuyu?
onlar kalacak yer konusunda yardimci oluyorlar.
bildigim kadariylada merkeze yakin ve uygun fiyata anlasmali olduklari yerler var.

ben 25 gun kaldim istanbulda. ve umraniyeden geldim gittim hep metrobusle.
sadece yumurta toplamaya ve transfere giderken metrobusle gittik; donuste taxi tuttuk.

arkadaslar ben dun evime dondum. yani fransadayim.

2 nisanda tedaviye basladik.
200 mg puregonla basladik. sonra 175 e dustu.
sonra cetrotide ve menogon da kullandim.
sonrada ovitrelle
13 nisanda yumurtalarim toplandi.
36 ane oldugunu soylediler
ertesi gun arayip 26 tanesini imsi ile mikroenjeksiyon yaptiklarini soylediler.ve 16 tanesinin dollendigini soylediler.
18 nisanda yani 5.gunde transferim yapildi.
folbiol , coraspin ve progynex fitil kullaniyorum
bugun transferimin 7. gunu ve hafiften kahverengi akintim oldu.adeta camur gibiydi.
merkezi aradim ve coraspini birakmami istediler.
28 nisandada kanda gebelik testi yaptiracagim insallah hayirkisiyla sonuclanir.
topiktekileri bilgilendirayim dedim.
hiii bu arada 4 tanesinide dondurduk:))
bugun bel agrim bas gosterdi. biraz is yapmistim ondan mi acaba yoksa bebegim tutundugu icinmidir bu agri bilemedim.
kahverengi lekelenme hakkinda bilgisi olan arkadaslar lutfen benimlede paylasirmisiniz ???

hayırlı olsun cnm ..inan bu kulüpte o kadar çok okudum ki kahverengi lekelenmesi olupta pozitif sonuç alan artık böyle söyleyene hayırlı olsun hamilesin diyesim geliyo..için rahat olsun inş. güzel haberi alırsın 28.inde

hayırlı olsun cnm ..inan bu kulüpte o kadar çok okudum ki kahverengi lekelenmesi olupta pozitif sonuç alan artık böyle söyleyene hayırlı olsun hamilesin diyesim geliyo..için rahat olsun inş. güzel haberi alırsın 28.inde

inan icimi rahatlattin.
ya ben senin durumu anlayamadim.neden yarida birakildi.
zahmet olmazsa bi ozet gecermisin ?

inan icimi rahatlattin.
ya ben senin durumu anlayamadim.neden yarida birakildi.
zahmet olmazsa bi ozet gecermisin ?

e2 im aniden düştü ilaçlarla beraber yükselmesi gerekirken benimki düştü dr. da anlamadı..ama e2 bu değerdeyken yumurtalar döllnecek kalitede olmaz diye bıraktık ..

e2 im aniden düştü ilaçlarla beraber yükselmesi gerekirken benimki düştü dr. da anlamadı..ama e2 bu değerdeyken yumurtalar döllnecek kalitede olmaz diye bıraktık ..

anladim
cok uzuldum yaaa
o kadar ilactan sonra olana bak sen
ama hayra yor canim yaa.

ben doktorumun hep yucel bey olmaisni istemistim tedaviye baslamadan once
buradaki arkadaslardan okuyordum yorumlari
birsey soylemememe ragmen ilk muayaneden itibaren yumurta toplama transfer dahil hep yucel haoca vardi
hatta son muayenede opuda ve transferde husamettin usluyla birliktelerdi.
gayet sabirliydi ve vaktide boldu. kafama takilan herseyi sordum oda soru isareti kalmayacak sekilde cevapladi. hatta esimle fransizca sohbet bile ediyorlardi.
gayet memnun kaldim
hayirlisi artik.
cok az kaldi.

anladim
cok uzuldum yaaa
o kadar ilactan sonra olana bak sen
ama hayra yor canim yaa.

ben doktorumun hep yucel bey olmaisni istemistim tedaviye baslamadan once
buradaki arkadaslardan okuyordum yorumlari
birsey soylemememe ragmen ilk muayaneden itibaren yumurta toplama transfer dahil hep yucel haoca vardi
hatta son muayenede opuda ve transferde husamettin usluyla birliktelerdi.
gayet sabirliydi ve vaktide boldu. kafama takilan herseyi sordum oda soru isareti kalmayacak sekilde cevapladi. hatta esimle fransizca sohbet bile ediyorlardi.
gayet memnun kaldim
hayirlisi artik.
cok az kaldi.

öyle hayırlısı artık ..yarın çağırdı yücel bey haziranda tekrar başlıycam mini tüp bebek yapıcakmış detayları konuşmaya gidicem..bende memnun kaldım ama hüsamettin beyle daha rahattım hep yücel hoca çok yoğun hist. i ameliyatları kendisi yaptığı için öğlene kadar bitirmeye çalışıyo..ama yaptıklarından bilgisinden çok eminim..o yüzden oraya devam edicem inş...seninde hakkında hayırlısı olsun cnm

X