Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Hayirli Günler Arkadaslar .

Bende yaklasik 7 seneden beri cocuk hasretiyle bekliyorum . ALLAH hepimizin yardimcisi olsun . Ben isvicredeyim ve bu ayin 26 Nisanda Brüksele gidicegim Histerskopie icin . Burda arkadaslar Histerskopie arasinda cizik uygulandigini yazmislar Embryolarin tutunmasini kolaylasdirmak icin . Bu bilgiyi bizle Kahraman Bey paylasmadi acaba her hastayami bu yöntemi uyguluyor ???? Co Cultur hakkinda ne düüsnüyorsunuz ??? Benim simdiye kadar iki negativlerim var sizce bu Co Cultur yaptirayimi kafamda o kadar cok soru isareti var ki ????

Asu ALLAH Bebegini sag saglim kucagina almak nasip etsin kutlarim seni Canim . Senin tedilerinde Co Cultur yaipldimi bana bu bilgilerinie Paylasabilirmisin ?

angel sabirli guzel sonuc alirsin isallah bunu cani günülden isterim . Rabbim Yüzünü güldürsün ...... Sabret sadece hersey guzel olucakdir . Sende neden Histerskopei yaipldi??? Histerskopie DVD veriyor diye yazmisin onu sormadan Kahraman bey hemen veriyormu yoksa istek üzeremi yapiyor ? Seninkisi kacinci günde Transfer oldu ???

Hersey kafamda karisik bizde ne yasiki bende sorun benim Endometriosem var 5 Siddetde esimde hersey yolunda cok sükür . Ama genede simdiye kadar cok az Ebryolarim gelisdi neyasiki umarim bu klinikde yüzümüz güler ......
Simdiden sagolun arkadaslar ....

canım çok teşekkür ederim.dilerim ALLAH ımdan hepimiz güzel sonuçlar alırız.5. denemeydi benim histeroskopinin yapılmasında fayda olduğunu söyledi doktorum.iyikide yapılmış çünkü rahimde şekil bozukluğu varmış onuda yücel hoca düzeltmiş aynı zamandada çizik işlemi yapmış bunu işlem sonrasında bilgi verdi.dvd sinide onlar kendi veriyorlar zaten.benim ikinci gün transferi oldu.embriyoloğa sordum neden ikinci gün diye.embriyoların gelişimi çok güzel olduğu için doğal ortamlarında gelişmeleri daha uygun dedi.

He iyi ozaman esin icin 1 Gun bile yeter hersey kadina yapildigi icin senin vaktinin olmasi iyi.. Yakinmisiz bende kolndeyim :) insallah rabbim yuzunuzu guldurur canim.. Bu ay bikac arkadas daha gidecekti tedavi icin onlardan ses Seda yok ins hersey guzel olur dualarimin icinde artik sende varsin canim:KK34:

ayy cok tesekkür ederim, Allah razi olsun.. düsünmen söylemen bile cok önemli benim icin:)))) insallah Rabbim seni de bebegine tez zamanda kavustursun:))
eet ben de burdan okumustum yanlis hatirlamiyorsam nicki happybaby vardi fransadan, nisanin basinda gidecekti, belki onu görürüm merkezde:))

bu arada az evvel burdaki tedavi evraklarimi okudumda, bana laparoskopiden önce histeroskopi de yapilmis, sonra hemen laparoskopiye gecilmis. oysa ki bana hic bilgi verilmedi bu konu hakkinda, okumasam bilmiycem:KK53:

bu arada az evvel burdaki tedavi evraklarimi okudumda, bana laparoskopiden önce histeroskopi de yapilmis, sonra hemen laparoskopiye gecilmis. oysa ki bana hic bilgi verilmedi bu konu hakkinda, okumasam bilmiycem:KK53:

A aaa neden soylemedilrse?? Burdami yapilmisti sana?? Bi cok kisi burdaki tedavilerden memnun degil her isi boyle yapiyorlarsa haklilar..

ilk tüp bebekte mi yapildi? özel olmazsa sorun neydi?

hayır canım benin 3 den sonra oldu 3 tane başka merkezde 4.brükselde yapıldı oda negatif tutunamama problemim var 2 tane 5.gün embriyosu verildi ama tutunamadılar co-culter önerdi yücel bey ama tam karar vermedim araştırıyorum bazı doktorlar şansı arttırmaz diyor bazıları %15 arttırır diyor kafam karışık artık bu 5. olucak kim ne dediyse yaptım bakalım herşeyin hayırlısı inş rabbim hepimizin yüzünü güldürür.

A aaa neden soylemedilrse?? Burdami yapilmisti sana?? Bi cok kisi burdaki tedavilerden memnun degil her isi boyle yapiyorlarsa haklilar..
evet almanya da yapildi-yapilmis.ben de hala sokundayim ama iyi oldu belki yücel bey istemez:KK9:

hayır canım benin 3 den sonra oldu 3 tane başka merkezde 4.brükselde yapıldı oda negatif tutunamama problemim var 2 tane 5.gün embriyosu verildi ama tutunamadılar co-culter önerdi yücel bey ama tam karar vermedim araştırıyorum bazı doktorlar şansı arttırmaz diyor bazıları %15 arttırır diyor kafam karışık artık bu 5. olucak kim ne dediyse yaptım bakalım herşeyin hayırlısı inş rabbim hepimizin yüzünü güldürür.
Allah yardimcin olsuncanim.bu raddeye kadar gelmen hile neakdar sabirli ve istekli oldugunu gösteriyor. kimi insan 1.sinden ya da ikincisinden sonra pes ediyor ama Rabbim insallah senin cabani sonunda mükafatlandirir.

Angel nasilsin canim nasil gidiyor??

canım hamdolsun diyelim.büyük bir sabırsızlıkla o günü bekliyorum.bugün transfer gününüde sayarsak eğer 9. gün oluyor.bugün itibariyle adet sancılarım başladı.heran olcakmışım gibi ağrım var acı acı :KK43: off inşallah iyiye işarettir bunlar...

canım hamdolsun diyelim.büyük bir sabırsızlıkla o günü bekliyorum.bugün transfer gününüde sayarsak eğer 9. gün oluyor.bugün itibariyle adet sancılarım başladı.heran olcakmışım gibi ağrım var acı acı :KK43: off inşallah iyiye işarettir bunlar...

slm cnm ben yokken olmuş transferin .hayırlı uğurlu olsun inş. bu defa kavuşursun bebişine rabbim yüzünü güldürsün inş..adet sancıları olur korkma az kalmış müjediyi vermene:)

slm cnm ben yokken olmuş transferin .hayırlı uğurlu olsun inş. bu defa kavuşursun bebişine rabbim yüzünü güldürsün inş..adet sancıları olur korkma az kalmış müjediyi vermene:)

slm canım.ALLAH razı olsun canım.bugün dayanamayıp idrar testi yaptım.ikinci çizgi çook silik bi şekilde çıktı oda çok dikkatli bakarsan gözüküyor.8. günümde bu kadar bile çıkmış olması benim için büyük bi umut oldu.içime su serpildi vallahi :) inşallah kan testindede pozitifi alcağım...

Biz 10. Gun Test yaptirmistik 300 kusur cikmisti degerler hatta 9 Gun de olur Gel yapalim demislerdi ben kendimi hazir hissetmedigim icin yarina birakmistik. O agrilar bende olmustu canim ayni korkulari yasadim. Idrar testi hemen cikartmiyorki canim insallah dedigin gibi iki cizgi cikmistir.. Ben bugun saniyirdum senin tetsi gecmisi okudum sabah daha varmis.. Heyecanla bekliyorum canim :nazar:

Biz 10. Gun Test yaptirmistik 300 kusur cikmisti degerler hatta 9 Gun de olur Gel yapalim demislerdi ben kendimi hazir hissetmedigim icin yarina birakmistik. O agrilar bende olmustu canim ayni korkulari yasadim. Idrar testi hemen cikartmiyorki canim insallah dedigin gibi iki cizgi cikmistir.. Ben bugun saniyirdum senin tetsi gecmisi okudum sabah daha varmis.. Heyecanla bekliyorum canim :nazar:

slm canım.ALLAH razı olsun canım.bugün dayanamayıp idrar testi yaptım.ikinci çizgi çook silik bi şekilde çıktı oda çok dikkatli bakarsan gözüküyor.8. günümde bu kadar bile çıkmış olması benim için büyük bi umut oldu.içime su serpildi vallahi :) inşallah kan testindede pozitifi alcağım...

aa süpermiş:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: çok sevindim cnm inş. şöyle güzel bir değer çıkar da bu hasretin sıkıntıların son bulur.bana da dua edersin:)testini yapsan çıkar aslında 10.gün belli olur ay ben daha sabırsızım:)

zaman yaklaştıkça korkularda başlıyo.test yapmaya korkuyorum :KK43: off son 3 gün....

aa süpermiş:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: çok sevindim cnm inş. şöyle güzel bir değer çıkar da bu hasretin sıkıntıların son bulur.bana da dua edersin:)testini yapsan çıkar aslında 10.gün belli olur ay ben daha sabırsızım:)

inşallah canım benim inşallah.herzaman dua ediyorum hepimiz için.sen ne durumdasın canım...

inşallah canım benim inşallah.herzaman dua ediyorum hepimiz için.sen ne durumdasın canım...

bana hist. demişti yücel bey biliyosun başka dr.a gittim hsgyi gösterdim gerekli değil dedi.zaten bende yaptırmak istemiyodum.şimdi adet olmayı bekliyorum bir iki gü
ne olunca gidicem yücel beye eğer kist filan yoksa herşey yolundaysa başlarım bu ay Allah nasip ederse..

bana hist. demişti yücel bey biliyosun başka dr.a gittim hsgyi gösterdim gerekli değil dedi.zaten bende yaptırmak istemiyodum.şimdi adet olmayı bekliyorum bir iki gü
ne olunca gidicem yücel beye eğer kist filan yoksa herşey yolundaysa başlarım bu ay Allah nasip ederse..

hadi bakalım canım şimdiden hayırlısı olsun.rabbim yolunu açık etsin herşey güzel bir şekilde devam etsin sonuç hayırlı olsun.

X