Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

hadi bakalım canım şimdiden hayırlısı olsun.rabbim yolunu açık etsin herşey güzel bir şekilde devam etsin sonuç hayırlı olsun.

amin cnm .rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin huzurla mutlulukla sağlıkla büyütelim yavrularımızı.tek sıkıntılı zamanlarımız bu günlerimiz olsun inş.ay ne dua ettim bir çırpıda:)

ALLAH ım hepimizin dualarını kabul etsin inşallahh canım benim...

Gecmisi tkr okumadim ama ben bugun diye hatirliyorum. Ins guzel haberler yazar.

ben konuştum yarınmış aslında bu gün 12. gün ama merkez 13.gün yap demiş..ben idrar testinden sonra kesin gözüyle nakıyorum aslında inş. yarın tek mi çift mi onu öğreniriz sadece:)

ben konuştum yarınmış aslında bu gün 12. gün ama merkez 13.gün yap demiş..ben idrar testinden sonra kesin gözüyle nakıyorum aslında inş. yarın tek mi çift mi onu öğreniriz sadece:)

Ayy hadi hayirlisi heyecanla bekliyorum valla :) simdi onun icin yarinda olmaz vakit ne uzun geliyordur :)

öyle çok heyecanlıydı inş. müjdeyi verir yarın...Allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin...

canlarım saatler ilerledikçe korku ve heyecan başlıyor.yarın 12 ye kadar herşey belli olcak inşallah.Rabbiminde izniyle ve yardımıyla müjdemi vericem kızlar...

angeeeel nerdesiiiiiin kesin daha dönmedin hastaneden haber bekliyorum bak ona göre :)

angeeeel nerdesiiiiiin kesin daha dönmedin hastaneden haber bekliyorum bak ona göre :)

Suan Tr de Saat 2 yi geciyo coktan ogremesi lazim. Ama Klinik yogunsa sira gelmemistir. Biz ikinci testin sonucunu 5 Saat beklemistik.. Sabirsizlaniyorum benim icinde vakit gecmiyoo merak ediyorum

kızlarr ancak girme fırsatı bulabildim.merkeze gitmedim test için. burda yakınımda bir hastaneye gittim.değerim 38.07 çıktı.hüsamettin bey gebelik var sınırda bir değer dedi.cumartesi tekrarlıcaz.inşallah güzel bişekilde katlar.sizce nasıl değerim kızlar...

Angel arkadasim simdiden kutlarim seni :) Transferin ikinci günmu oldu ? Kacinci günündesin gebelikhormon tabelesine göre degerin düsük ama bu degerler cabuk katlanabiliyor . Haplarini ignelerini düzgün al canim ....

Rabbim herkese yasatsin bu gururur isallah ....

:119::119::119::119::119: tebrik ederim caniimmm cok sevindiimmm:119::119::119::119::119:
Insallah degerlerinde artmaya devam Eder. Degerlerin az yada cok olmasi kisiden kisiye degisir belki.. Yinede istirihatine devam et. Demistim ya ben yapabilcegim isleri yapip hep uzaniyordum oturuyordum. Simdide yarini sabirsizlikla beklicez. Mubarek gun allahim ins guzel seyler yazar yarina ve devamida gelir.

canııım çok sevindim hadi hayırlı olsun değerin katlanır üzülme..ben dün merkezdeydim gelsen görürdüm zaten..ayy hadi c.mtesi şöyle güzel bi yükselsinde senin de için rahat etsin ama bence değerin güzelce katlanıcak cnm..hadi Allah tamamına erdirsin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…