Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

arkadaşlar merhaba.dün transferim yapıldı.2 tane bebişimi aldım geldim.dinleniyorum şimdi.dualarınızı eksik etmeyin benden.12 nisan test günüm...

Ayyy ikizimiz Olacak insallah :) wc disinda sakin kalkma canim Test gunune kadar iyice tutunur insallah.. Ben sonucu aldikdan sonra 3-4 ay yine yattim Dr 3-5 Gun yeter diyo ama insanin ici rahat etmiyor. Hayirlisiyla guzel sonucunu bekliyorum canim...

inşallah canım inşallahhh.ikisinide o kadar çok istiyorumki.sürekli yatıyorum.arada bir kalkıp dolaşıyorum çünkü belim fena ağrıyor.birde çok gazım oluyor afedersin.bugün 2. günüm günler geçmek bilmiyor.bu arada 2. gün transferi yapıldı çünkü embriyolog embriyoların çok güzel geliştiğini bir an önce doğal ortamlarına bırakılmasının daha uygun olduğunu söyledi.en iyi labarotuvar ortamanın rahim olduğunu söyledi.inşallah ALLAH ımında izniyle güzel haberler alıcam...

Hayirlisiyla insallah guzel haberler yazarsin

Bu arada bu ay tedaviye basliycak olan arkadaslar siz naptiniz hersey yolundami???

Hayirlisiyla insallah guzel haberler yazarsin

Bu arada bu ay tedaviye basliycak olan arkadaslar siz naptiniz hersey yolundami???
inşallah canım inşallahh.aklımdan bir türlü çıkamıyorum.kaygı ve tasa içindeyim bu defada olmassa.ooof ALLAH ım ne kadar zor bir şey.5. denemem olmasına rağmen halen alışmış değilim.regli öncesi başım ağrır ve o ağrı yine var oldukçada beni korkutuyor...

Canim yaa,
Pozitif dusun bende de ayni kaygilar vardi. Benimde sivilcelerim cikardi ozamanda cikti cok korkmustum olmadi die ama rabbime binlerce sukur 20 Gun icinde bebegimiz insallah kucagimizda. Senin brukselde ilk denemenmiydi? Dualarimdasin canim

işte bende öyle o kadar korkuyorumki olmıyacak diye.inşallah kucağına alcaksın canım.bugünlere kadar geldin rabbim o günleride nasip edecek.evet canım brükselde ilk denememdi.2. gün transferi yapıldı 4 hücreli iki embriyo transfer edildi.birde embriyolara traşlama yapılmış tutunmayı kolaylaştırması için.histeroskopi esnasındada rahim içine çizikleme yapmıştı yücel bey.

Korkma Allahin izniyle insallah olacak.... Yucel hocada isinde gayet basarili.

merhaba kizlar...
ben de annelik hasretligi hikayesi olan biriyim.... kismetse önümüzdeki regl dönemimde tüp bebek yaptirmak istiyoruz. sanirim 10-12 gün sonra yani. bu asamada da merkezleri arastiriyordum ve resmen bir cocugun sinava hazirlanmasi gibi gecemi gündüzüme kattim, dogru bir merkez secebilmek icin. ilginc bir tesadüf sonucu alman hastanesiyle tanisip muayene oldum ama icime sinmedi. sonra umut t.bebek ve medical park arasinda kaldim, randevu aldim. dün aksam da gözde ile mesajlasirken onun sayesinde brüksel t.bebek merkezini ögrendim. dün geceden beri hemen hemen her sayfasini okudum. daha görüsme yapmadan ilk kez bir merkez bana sicak geldi. ben cok mantikli bakamiyorum olaylara, illa ki duygumuda katmaliyim, yoksa icim rahat olmuyor. sizlerin hikayesini okurken, hem kendimden birseyler buldum, hem de bircok sey ögrendim. ayrica ben de 2008 yilinda evlenip almanyaya geldim. sanirim 2008'de evlenen cogu bayan yurtdisina gitmis
bizim hem ben de hem esimde sorun var( ben de prolaktin vardi, sonra iki kez laparoskopi oldum. ilki bosunaydi, hicbir müdahelede bulunmadilar. ikincisinde 5cmlik kist aldilar. hemen ardindan da (yaklasik 3 hafta sonra) endometriozis cikti. suan 3 cm. esimdede almanyadaki doktoru sürekli hicbir sorunun yok, cok sagliklisin diye oyaladi bizi yaklasik 2 sene. sonra hem tr'de hem de almanya da daha kapsamli bir klinikte yaptirdigimiz testte, kalite bozuklugu- hareket bozuklugu-morfoloji yok(su son iki testinde %1) oldugunu ögrendik(((( kürler yaptik, aktarlara paralar ödedik(umut iste) ama hala bebegim yok doktora her gittigimde ''nasilsiniz?'' diye sordugunda,''hamile degilim'' diye vevap vermeye basladim. durumum vahim yani.. o kadar cok düsünüyorum ki bu durumu artik basim dönmeye basladi, herseyi unutur oldum. Allah hepimizin yardimcisi olsun. kismetse bu pazar gecesi türkiye'me ucuyorum, (ne varsa memleketimizde var) tedavi olmak icin.
size sormak istedigim sey, biz ilk kez tüp bebek yaptiricaz, acaba doktor bizden de histereskopi ister mi?( umarim istemez. bir de korku basladi simdi, o kadar herseyi hazirladik biletimi falan aldim, bir de tüp bebekten önce baska tedavi yapalim falan der diye. cok vaktim yok cünkü benim. hele esimin isinden dolayi sadece 3 günlügüne falan gelecek

Son düzenleme:
canım seni o kadar çok iyi anlıyorumki neler yaşadığını en iyi ben ve bizim gibi bu yolda emek harcayan arkdaşlar bilir.bende 9 yıllık evliyim.5. deneme için brüksel tüp bebek merkezine karar verdik.araştırmalarım ve tavsiyeler sonucu burda karar kıldık.başından beri içimde güven vardı.şuan bekleme aşamasındayım.transferimin 4. günü.önceki doktorlarımın önermediği histeroskopiyi yücel hoca yaptı ve rahimde hafif şekil bouzkluğu ortaya çıktı aynı zamandada bu bozukluğu düzeltti.zaten operasyonun dvd sini veriyolar.aklında hiç bir şüphe kalmıyor.histeroskopi esnasında rahim içine çizik atma işlemide uygulandı embriyoların tutunmasını sağlamak için.tedavi sırasında gidip gelirken 4. 5. denemelerinde pozitif almış çok kişide tanıyınca merkezde umut oldu bana.histeroskopinin yapılmasında fayda var derim.ayrıca ımsı tekniğide uygulandı.tekrar soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım arkadaşım.şimdiden bol şans.

Hayirli Günler Arkadaslar .

Bende yaklasik 7 seneden beri cocuk hasretiyle bekliyorum . ALLAH hepimizin yardimcisi olsun . Ben isvicredeyim ve bu ayin 26 Nisanda Brüksele gidicegim Histerskopie icin . Burda arkadaslar Histerskopie arasinda cizik uygulandigini yazmislar Embryolarin tutunmasini kolaylasdirmak icin . Bu bilgiyi bizle Kahraman Bey paylasmadi acaba her hastayami bu yöntemi uyguluyor ???? Co Cultur hakkinda ne düüsnüyorsunuz ??? Benim simdiye kadar iki negativlerim var sizce bu Co Cultur yaptirayimi kafamda o kadar cok soru isareti var ki ????

Asu ALLAH Bebegini sag saglim kucagina almak nasip etsin kutlarim seni Canim . Senin tedilerinde Co Cultur yaipldimi bana bu bilgilerinie Paylasabilirmisin ?

angel sabirli guzel sonuc alirsin isallah bunu cani günülden isterim . Rabbim Yüzünü güldürsün ...... Sabret sadece hersey guzel olucakdir . Sende neden Histerskopei yaipldi??? Histerskopie DVD veriyor diye yazmisin onu sormadan Kahraman bey hemen veriyormu yoksa istek üzeremi yapiyor ? Seninkisi kacinci günde Transfer oldu ???

Hersey kafamda karisik bizde ne yasiki bende sorun benim Endometriosem var 5 Siddetde esimde hersey yolunda cok sükür . Ama genede simdiye kadar cok az Ebryolarim gelisdi neyasiki umarim bu klinikde yüzümüz güler ......
Simdiden sagolun arkadaslar ....

Hayirli Günler Arkadaslar .

Bende yaklasik 7 seneden beri cocuk hasretiyle bekliyorum . ALLAH hepimizin yardimcisi olsun . Ben isvicredeyim ve bu ayin 26 Nisanda Brüksele gidicegim Histerskopie icin . Burda arkadaslar Histerskopie arasinda cizik uygulandigini yazmislar Embryolarin tutunmasini kolaylasdirmak icin . Bu bilgiyi bizle Kahraman Bey paylasmadi acaba her hastayami bu yöntemi uyguluyor ???? Co Cultur hakkinda ne düüsnüyorsunuz ??? Benim simdiye kadar iki negativlerim var sizce bu Co Cultur yaptirayimi kafamda o kadar cok soru isareti var ki ????

Asu ALLAH Bebegini sag saglim kucagina almak nasip etsin kutlarim seni Canim . Senin tedilerinde Co Cultur yaipldimi bana bu bilgilerinie Paylasabilirmisin ?

angel sabirli guzel sonuc alirsin isallah bunu cani günülden isterim . Rabbim Yüzünü güldürsün ...... Sabret sadece hersey guzel olucakdir . Sende neden Histerskopei yaipldi??? Histerskopie DVD veriyor diye yazmisin onu sormadan Kahraman bey hemen veriyormu yoksa istek üzeremi yapiyor ? Seninkisi kacinci günde Transfer oldu ???

Hersey kafamda karisik bizde ne yasiki bende sorun benim Endometriosem var 5 Siddetde esimde hersey yolunda cok sükür . Ama genede simdiye kadar cok az Ebryolarim gelisdi neyasiki umarim bu klinikde yüzümüz güler ......
Simdiden sagolun arkadaslar ....

bu histeroskopiden nekadar süre sonra tüp bebege gecilebilir bilen var mi?

merhaba canim aramiza hosgeldin,
insallah bu merkezde yüzün güler bizde ilk denememizi yücel beyde yaptik ikincide oldu bizimkisi. bizde hic bisey yapilmadi sadece sperm sorunumuz vardi ondada imsi teknigi kullanildi okadar.. extra bisey yapilmadi bize bende sorun yoktu cünkü.. ümidini kesme ins hersey yolunda gider.. esindemi senle gelcek?? o 3 gün yetmez canim.. eger baska bisey yapilmazsa sana,yumurta büyütcekler onu topluycaklar bu 10 günü buluyor.yumurta toplandigi gün esinde sperm vercek bunlari biliyormuydun ona göre hesaplayin gidin canim. almanyada hangi sehirdesin peki özel olmazsa?? :)

merhaba simmay,
güzel dileklerin icin cok teskkür ederim.. insallah en kisa zamanda darisi sizlerinde basina canim.
co cultur ne simdi senden duyuyorum canim.. herkesin de ayri ayri duymadigim ne cok sorun ve tedavi sekli varmis.. rabbim cümlemizin yardimcisi olsun insallah.. histerskopie deki dvd istemeden kendisi veriyor diye biliyorum ben yinede sor istersen.. kafana takilan bisey olursa cevaplarim bildigim kadariyla canim..

hanny nerelerdesin canim merak ediyorum coktandir yoksun.. benden önce dogum yapip meleginlemi vakit geciriyorsun yoksa
ins iyisindir canim öptm

ben yaklasik 1 ay kalicam ama esim yaklasik 3 günlügüne sonradan gelecek.o da onun icin yeter sanirim, cünkü merkeze sadece bir kez gitmesi yeter diye biliyorum. almanya da düsseldorfa yakin biryerdeyiz, yani yakin sayilir. sen?

ben yaklasik 1 ay kalicam ama esim yaklasik 3 günlügüne sonradan gelecek.o da onun icin yeter sanirim, cünkü merkeze sadece bir kez gitmesi yeter diye biliyorum. almanya da düsseldorfa yakin biryerdeyiz, yani yakin sayilir. sen?

He iyi ozaman esin icin 1 Gun bile yeter hersey kadina yapildigi icin senin vaktinin olmasi iyi.. Yakinmisiz bende kolndeyim :) insallah rabbim yuzunuzu guldurur canim.. Bu ay bikac arkadas daha gidecekti tedavi icin onlardan ses Seda yok ins hersey guzel olur dualarimin icinde artik sende varsin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…