Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

evet canim önce saglik gerisi kolay bilmiyorum nazardanmi söyletmiyor yoksa calalarmi diye canim ismi cok güzel talha ilk kez duyuyorum insallah adi gibi bahtida güzel olurvalla canim odasini hazirlamak süslemek cok keyifli allah sagsalim icinde yatirmayi nasip etsin insallah allaha herkeze nasip etsin insallah........canim seninde 32haftada baya agrilarin varmiydi en cok yanlarindan ve altan ara sira batmalarim oluyor bazen cok korkuyorum:18:

Amin canim, Talha cennetle mujdelenmis 10 sahabeden birinin adi. Bizimde hosumuza gidiyordu olsun dedik :) evet canim agrilarim oluyordu. Basi asagi baktigi icin baski yapiyor ve cok agriyor. Seninki doneli cok olmus normaldir. Ben bazen yuruyemiyorum bile rahimde acilma olmadigi surece korkma canim. Acilsada kimisi bi kac hafta oyle durabiliyor. Terminlerine her aymii iki haftayami gidiyorsun. Biz gecen hafta bebisimizi ultraschalda yarim yamalak bisi gorduk tam gozukmuyordu sanirimda Son gorusumuzdu cunku ayda bir bakuyordu ultraschala.siradaki Termine bebek geliyor zaten. Canli ultraschalda gorcezz

sagol canim bana cok morel verdi valla cok korkuyorum bu gece yine hic uyuyamadim,dün kursda bile ebbe anladi iyi olmadimi cuma günü akupuntur deneceyiz belden koyacakmis ineleri evet canim ben yeni basladim 2hafta gitmeyi yarin yine ctg yapacak bakalim insallah sorun olmaz.....anna olmak hic kolay deyilmis canim ama buna sükürdemek seninki ekranda gözükmüyor artig büyüdü masallah annesi cok güzel isim canim zaten allahdan hediye bize kiymetini bilmemiz lazim cok sükür yarabimize bu günleri gözterdi allah tamanini erdirir insallah hayirlisiyla kucamiza aliriz yazdiklarindan beli artig sen korkmuyorsun dimi canim allaha sükür bitti senin bi dogum kaldi insallah oda cabuk gecer allah yardimcimiz olsunseni cok öpüyorum canim kendinle cok iyi bak

okadarda korkma tamm bende korkuyordum ama oluruna birakmistim.sen sIkinti stres yaptikca agrilarinda artabilir canim,akupunktur agrilarin icinmi?? e o agrilar normal degilmide yapacaklar :26: hayirlisi bakalim insallah seni rahatlatir..
yarindan itibaren 37. haftayiz gün asiri ctg ye giriyorum cok sükür gecen seferki agrilarim cikmiyor. varda okadar degil sanirim dr hersey yolunda diyor.aksamlari daha cok agriyor,birde el ayak yüz sismelerim hat safada,balon gibi geziyorum sasiriyorum bu benmiyim diye ayyhhh doguummm napcam bilmiyorum korkuyoruumm:18:

canim önce agrilarim icin yapacakdi ebbe akupunturu ama bügün geldinde karar verdi agrilarim normal diye zaten ctg de cok sükür biseycikmadi,ama bende cokdan beri su topluyor onun icin bacaklarimdan akupuntur yapdi,bakalim insallah fadasi olurcok sevindim canim hersey yolunda oldunu,sanirim bugün kinderzimmer gelecekdihadi hayirlisi canimvalla bende cok korkuyorum dogumdan ama bazen diyorum ki o gün gelsede bittse hayirlisi ve yeni hayatimiza baslasak insallah

Iyi bakalim hadi hayirlisi :) CTG iyi olmasina sevindim :)
Odamiz gelmeeddiiiiiiii sorun cikmis yeni Termin verecekler sanirim bi haftaya kadar gelecek. Ne heyecanla bekliyordum olsun bakalm bundada vardir bir hayir napalim :44:
Evet bugunumuze cok sukur ama baya zorlaniyorum basindan beri midem kotuydu zaten,oyle istedigim herseyide yiyemiyorum. Inanirmisin su icmeyi ozledim, su insani okadarmi rahatsiz edermis? Az kaldi insallah, sonrada bu sorunlarim devam etmez insallah:)

merhaba arkadaşlar.bugün yine kontrolüm vardı.yumoşlarım güzel bir şekilde gelişiyor.çarşamba günüde ALLAH ın izniyle toplama işlemi olcak.transferde ne zaman olur artık bilmiyorum....

merhaba arkadaşlar.bugün yine kontrolüm vardı.yumoşlarım güzel bir şekilde gelişiyor.çarşamba günüde ALLAH ın izniyle toplama işlemi olcak.transferde ne zaman olur artık bilmiyorum....

Ne guzel canim.. Yumurta toplandiktan 3-5 Gun sonra transfer yapiliyor canim.. Heycanlaniyorum vallahi neler hissettigini cookkk iyi anliyorum. Allah yardimciniz olsun..

canim ne iciyorsun ozaman,ben basta hep soda iciyordum ama simdi sodbrennen var sadece su iciyorum.....demek odaniz gelemedi bak önce acele ediyordu simdi allaha sükür uslu uslu bekliyor akilli odasini bekliyor canim kendine ve iyi bak allaha emanet olun öptüm

az az su iciyorum napiyim,meyvesuyu,soda onlarda ayni sekilde icemiyorum dedigin gibi yaniyor midem :120:
dün yanimda yatiracagim kücük yatagi geldi,odasi nezaman gelirse gelsin yatacak yeri var artik evet uslu gibi duruyor ama bilmiyorum ara ara sancilarim oluyor hep takip ediyorum devam edecekmi diye :18: son bikac hafttaaaaa

sizde aeo dikkat edim cicim

gözde selam.testini c.tesi yaptıracakmışsın..allahım inşallah hamilesindir.tüm kalbimle diliyorum.allah isteyen herkese versin.güzel haberlerin i bekliyoruz...inşallah olacak..

selam adasu79 .nerelerdesin.sen yazmışsın ama ben bi süre girmedim.çok okuyunca çok stres yapıyorum...inşallah herşey herşey yolundadır.ben tedaviye başladım..seni merak ettim.1 ay kadar bi süre girmedim.kafamı dinledim..hakkında hayırlısı olur inşallah.hepimiz bi gün anne oluruz inşallah.öpüyorum.sevgilir.

merhaba arkadaşlar.bugün yumoşlarım toplandı.8 tane yumoşum çıkmış.inşallah hepsi güzel güzel döllenirlerde sıkı sıkı tutunurlar bana.yarın haber vericekler durumlarıyla ilgili.dua edin benim için...

merhaba arkadaşlar.bugün merkezden aradılar.8 yumurtadan 7 si işleme girmiş.3 ü döllenmiş yarın transferim olcak.dua edin benim için nolur...

merhaba arkadaşlar.bugün merkezden aradılar.8 yumurtadan 7 si işleme girmiş.3 ü döllenmiş yarın transferim olcak.dua edin benim için nolur...

Allah yar ve yardimciniz olsun canim.. Yarin mubarek cuma gunu insallah hayirlara vesile olur. Ben transfere giderken ve Transfer esnasinsa surekli ayetel kursi okudum canim.. Sende dualari eksik etme insallah.. Haftaya guzel haberler yazarsin insallaaahhhhhhh

arkadaşlar merhaba.dün transferim yapıldı.2 tane bebişimi aldım geldim.dinleniyorum şimdi.dualarınızı eksik etmeyin benden.12 nisan test günüm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…