Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

tebrikler çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim
saol canıım benim aminnnnnnnnnnnn

çok sevindim canım allah kucağına almayı nasip etsin bizim içinde dua et hamilelerin duasının kabul olduğunu düşünüyorum ben bu akşam ilk iğnemi oldum inşallah bende pozitifi görürüm bu kez
hepemen sana bir ayetel kürsii okudum inşallah sende positivi görürsün canım......senin kaçıncı denemen? yücel de misin?

Merhabalar... Bende bruksel tup bebek merkezinde tedavi gordum ikinci denemede sukurler olsun rabbimi gebe kaldim suan 26. Gebelik haftasindayim. İlkini mart 2011 de denemistik sonuc negatif ti ve 4 tane embriyomuz vardi yucel bey dondurmamizi onerdi bizde kabul ettik.. 3.8.2011 dondurulmus embriyo transferimiz gerceklesti 12 gun sonra sonuc ogrendik. Yucel bey soylemeden masada duran kagitta degerlerimi gordum 300 kusurdu..sevincten aglamaya basladim.. Aglamaktan drla konusamadim :) insallah 3 ay sonra bebegimiz kucagimizda olacak.. Rabbim bu mutlulugu ve heyecani herkese tattirsin insallaaahhhhh..... Tanidigim tanimadigim herkes dualarimda...

Merhabalar... Bende bruksel tup bebek merkezinde tedavi gordum ikinci denemede sukurler olsun rabbimi gebe kaldim suan 26. Gebelik haftasindayim. İlkini mart 2011 de denemistik sonuc negatif ti ve 4 tane embriyomuz vardi yucel bey dondurmamizi onerdi bizde kabul ettik.. 3.8.2011 dondurulmus embriyo transferimiz gerceklesti 12 gun sonra sonuc ogrendik. Yucel bey soylemeden masada duran kagitta degerlerimi gordum 300 kusurdu..sevincten aglamaya basladim.. Aglamaktan drla konusamadim :) insallah 3 ay sonra bebegimiz kucagimizda olacak.. Rabbim bu mutlulugu ve heyecani herkese tattirsin insallaaahhhhh..... Tanidigim tanimadigim herkes dualarimda...

merhaba çok sevindim inşş rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn bizlerede dua et lütfen

merhaba asu87 kusura bakma ama bisey sora bilirmiyim??????bende o siralar tedavi görüyordum ve bi tatli bi bayanla tanisdim kölnden senin anlatdiklarinin aynizini anlatmisdi acaba o bayan senmisin diye merakladim,insallah o sundur ben stuttgartdan hani tedaviye yeni baslamisdim.lütfen bana cevap verirsen sevinirim

Merhaba arkadaşlar.bende 5. Denememi bu merkezde yaptırmak istiyorum.her ne kadar olumsuz yazılar okumuş olsamda bu alanda başarılı olduklarını inkar edemeyiz.sizlere sormak istediğim ortalama fiyat nedir.

Merhaba arkadaşlar.bende 5. Denememi bu merkezde yaptırmak istiyorum.her ne kadar olumsuz yazılar okumuş olsamda bu alanda başarılı olduklarını inkar edemeyiz.sizlere sormak istediğim ortalama fiyat nedir.

hakkında hayırlısı olsun canım inşallah son denemen olur bence olumsuzlara takılma
bende negatif sonuç aldım ama ikinciyi yaparsam eğer yine orda düşünüyorum.
ortalama fiyatı 6000-6500 tl arası

hakkında hayırlısı olsun canım inşallah son denemen olur bence olumsuzlara takılma
bende negatif sonuç aldım ama ikinciyi yaparsam eğer yine orda düşünüyorum.
ortalama fiyatı 6000-6500 tl arası

teşekkür ederim canım.inşallah inşallaaah.hepimiz hakkında hayırlısı olur.tez zamanda rabbim muradımızı hayırlısıyla versin.

benimde 4.denemem bu merkezdeki 2.denemem.ben memnun kaldım transferimin 2.günü bugün inşallah pozitiftir ama olmasada yine orada denerim çok titiz çalışıyorlar ve herkezin elinden geldiğini yaptığını düşünüyorum gerisi kader kısmet.inşallah seninde son denemen olur ne zaman başlıyorsun tedaviye başladınmı yada

evet kölnden gitmistik tedavi icin.. bizim son günümüzde tanistigim kisimisin acaba?? :) kuafördün sanirim degilmi?? peki sen ne yaptin tedavinin sonucu ne??? güzel haber verirsin insallaahhhhhh......

teşekkür ederim canım.inşallah inşallaaah.hepimiz hakkında hayırlısı olur.tez zamanda rabbim muradımızı hayırlısıyla versin.
amin canımmmm cümlemize inşallah

insallah.. rabbim herkese versin,cok zor bir durum.. herkes icin dua ediyorum. :)

evet kölnden gitmistik tedavi icin.. bizim son günümüzde tanistigim kisimisin acaba?? :) kuafördün sanirim degilmi?? peki sen ne yaptin tedavinin sonucu ne??? güzel haber verirsin insallaahhhhhh......

kızlar inşallah hepiniz pozitif sonuç alırsınız dua ediyorum hepinize
inllah allah yüzünüzü güldürür....

inşallah canım inşallahh pozitiftir.bugün ilk görüşmeye gideceğim.büyük ihtimallede burda devam etmeyi düşünüyorum.hakkımızda hayırlısı olsun...

evet canim benim cok sevindim seni burda buldumu:))))))) allahda bizim dualarimizi kabul etti bende 23haftalik hamileyimmmmmmmmm allah isteyen herkeze bu duygugu versin,sen iyimizin canim nasil Gidoyor........[/QUOTE]

aaayyyyyyy inanmiyooruummmmmmm.. cok sevindim canim benim yaa.. cok sukur rabbime.. insallah herkese versin rabbim.. ben 27. haftaya girdim cok sukur hersey yolunda:) 8 kilo aldim bile

ya sen nasil gidiyor zorluklar cektinmi?? cok sevindim hic aklima gelmezdi burda seni bulacagim esimle hep konusurduk naptilar acaba die... tel de almadik diyorduk :)) allah burda karsilastirdi bizi:))

amin canımmmm cümlemize inşallah

kızlar inşallah hepiniz pozitif sonuç alırsınız dua ediyorum hepinize
inllah allah yüzünüzü güldürür....

umutege16,saolasin.. rabbim cok sukur dualarimizi kabul etti ve suan gebeyim.. insallah seninde vardir allah seninde yüzünü güldürmüstür canim..

evet canim benim cok sevindim seni burda buldumu:))))))) allahda bizim dualarimizi kabul etti bende 23haftalik hamileyimmmmmmmmm allah isteyen herkeze bu duygugu versin,sen iyimizin canim nasil Gidoyor........

aaayyyyyyy inanmiyooruummmmmmm.. cok sevindim canim benim yaa.. cok sukur rabbime.. insallah herkese versin rabbim.. ben 27. haftaya girdim cok sukur hersey yolunda:) 8 kilo aldim bile

ya sen nasil gidiyor zorluklar cektinmi?? cok sevindim hic aklima gelmezdi burda seni bulacagim esimle hep konusurduk naptilar acaba die... tel de almadik diyorduk :)) allah burda karsilastirdi bizi:))[/QUOTE]

amin canim amin,sükürler olsun iyisin demek canim buna cok sevindim,bende inanmazdim seni burda bulucami,esime söyledim o hic inanmadi:)))))
bizde hep konusurduk cok tatli insanlar diye:))) demek 27haftasindasin ne Güzel canim allah saglikli hayirlisi kucana almayi nasip etsin insallah, benim bastan biraz sorunlarim oldu hastaneye yattim biliyorsun biraz problemlerim vardi ama simdi allahima sükürler olsun iyiyiz doktorlar memnun ben 10kilo aldim bile ama insanin hic umrunda olmuyor,bu günler icin coooooookkkkkkkkk bekledik allah isteyen herkeze bu duyguyu yasatsin........canim cinsiyetini biliyormusunuz canim,bizimki daha belli degil doktor tam emmin olmadan söylemiyor ama bizim icin fark ettmiyor saglikli olsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…